Подаруємо Насті посмішку
Подаруємо Насті посмішку
Завершений

Подаруємо Насті посмішку

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.04.2025
Вінницька обл.
Завершений
Всього зібрано
30000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30000,00 грн.

Анастасії з Вінничини в червні має виповнитися тринадцять. Настя – розумна, товариська та талановита дівчинка. Вона гарно навчається в школі, обожнює малювати та має багато друзів. Дівчинка зростає в щасливій та люблячій сім'ї. Але 7 років тому в її життя  увірвалася страшна хвороба – інсулінозалежний цукровий діабет 1 типу. Мама згадує той день, як найжахливіший сон в їхньому житті. Надвеликий показник цукру в крові, реанімація, аналізи, проколи крихітних пальчиків по 15 разів на добу та перші ін'єкції інсуліну. Також Настя потрапила до коматозного стану. Розпач, плач, біль та запитання "чому і звідки взялася ця хвороба?".

Змиритися з цим було важко... Здавалося, що світ перевернувся. Відтоді постійний контроль та увага за станом Насті. Адже кожен знає про наслідки, які виникають якщо не контролювати цукор у крові. Взявши себе в руки, батьки зрозуміли, що життя продовжується. Вони щасливі, що Настя є в їхньому житті та зроблять усе для того, щоб подарувати їй щасливе дитинство та життя без болю. На жаль, не все вдається, бо виконувати всі необхідні умови лікування коштує дуже дорого.

Анастасія та її сім'я дуже просять допомогти з придбанням сенсорів для моніторингу цукру в крові, оскільки сім'я не в змозі постійно забезпечити ним донечку. Подаруйте, будь ласка, щасливу посмішку Насті.

Повне ім’я: Косіянчук Анастасія Максимівна, 06.06.2012 р.
Місто: с. Карлівка, Вінницька обл.
Діагноз: інсулінозалежний цукровий діабет 1 типу
ID: 10158
Підтримали
35
Середній донат
180 грн.
ТОП-донат
15460 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
05.06.2025 13:09
15460,00 грн.
Благодійна допомога
01.06.2025 14:17
500,00 грн.
Благодійна допомога
01.06.2025 10:41
50,00 грн.
Благодійна допомога
31.05.2025 09:38
50,00 грн.
Благодійна допомога
19.05.2025 16:46
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Жити ніби жодних обмежень не існує
Підтримати
Здоров'я
Жити ніби жодних обмежень не існує
Життя Ангеліни не таке яскраве, як її малюнки – вже понад п’ять років дівчинка живе з цукровим діабетом.…
Коли в родині двоє хворих. 2
Підтримати
Здоров'я
Коли в родині двоє хворих. 2
Марія вже понад рік живе з діабетом першого типу. Щоб в майбутньому дитина не мала ускладнень, батьки ст…
Тимур панічно боїться проколів пальчиків
Підтримати
Здоров'я
Тимур панічно боїться проколів пальчиків
Тимур завжди був активною дитиною: захоплювався рухливими іграми та комп'ютерними квестами, дуже полюбля…
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі