Подаруйте мамі Машу! 7
Подаруйте мамі Машу! 7
Завершений

Подаруйте мамі Машу! 7

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.02.2023
Львів
Завершений
Всього зібрано
36285,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
36285,00 грн.

Епілепсія не покидає цю маленьку сім'ю вже 18 років. Останні два роки видалися дуже складними. Війна в країні й у мами з Машею їхня власна війна. З квітня у дівчини знову боротьба з нападами. Одного разу вже вдалося досягти тривалої ремісії, а це значить, що і зараз із допомогою небайдужих людей вони обов'язково впораються.

Розповідь мами про доню неможливо читати без сліз:

"Ти народилася 8 лютого, у дуже сніжний день, передчасно... Мені в дитинстві подобалися довгі казки на кшталт "Снігової королеви", "Три апельсини", "Холодне серце". У таких казках спочатку все добре, а потім відбувається щось жахливе, і до щасливого кінця всієї цієї історії треба було відчайдушно боротися. Герої билися, а я захоплено читала сторінку за сторінкою. Так, мені потрібні були саме такі історії, з боротьбою та через терни. Начебто, вже тоді основні віхи моєї долі були намічені й залишалося тільки подорослішати та дочекатися, коли бахне.

Отак і бахнуло з народженням Марії. Бахнуло так несподівано і так боляче, що я не встигла ні зрозуміти, що відбувається, ні згрупуватись для подальшої боротьби. Я ніяк не могла збагнути, чому для такого випробування доля вибрала мене, ту, яка не така вже й сильна духом, що б з цим впоратися.

У мене ніяк не виходило бути такою ж сміливою, як принц із "Трьох апельсинів", я не могла долати перепони так само терпляче і смиренно, як Герда. Я собі докоряла щодня за слабкість і невпевненість. І ось одного дня мені сказали, що ти безнадійна. І тебе навряд чи щось врятує. Тоді нас мало не поглинула моя тінь, сповнена відчаєм і страхом.

Щоб стати на вірний шлях, треба було спочатку зупинитися. І потім, якимось дивом я зробила правильний крок, і відчула як відображення в дзеркалі здригнулося і світ, як і я, почав змінюватися. Всі ці зміни були майже непомітні у відсіку кожного дня, але вже відчутні зараз, я стала спокійнішою та сильнішою. Щоб відчути межі свого Я, досить підійти до чогось дуже близько. Я пішла назустріч своїм страхам і пірнула на дно болю. То був вибір без вибору. Мій страх, мої сумніви, моє почуття провини та моя зневіра. Якщо ми народжуємось на цій землі, щоб пізнавати себе, то за той рік я виконала п'ятирічку. Я пізнала безпорадність і шукала те, в чому полягає сила. Я пізнала розпач і шукала надію на дні ящика Пандори. Ще ниють рани, що нагадують про найсильніший у світі біль, але я з вірою дивлюсь у наше завтра. Я тобі подарувала життя, але ти мені теж.

Я не знаю, що нас чекає за тим поворотом. Наша казка ще не дописана, і я дуже намагатимуся, щоб вона була цікавою і без болю. І нестрашною. Сьогодні мій день осяює твоя посмішка та ясний погляд. Ти береш мене за руку і тягнеш до дверей, щоб продовжити йти".

Просимо підтримати маму і Машу в цій нелегкій подорожі та допомогти потрапити на чергову реабілітацію й придбати протиепілептичні препарати.

Повне ім’я: Кононова Марія Вячеславівна, 08.02.2004 р.
Місто: Львів
Діагноз: вроджена вада розвитку головного мозку у вигляді дистонічного тетрапарезу. ЗПМР
ID: 8541
Підтримали
Благодійна допомога
25.02.2023 15:50
1177,50 грн.
Благодійна допомога
24.02.2023 20:08
300,00 грн.
Благодійна допомога
23.02.2023 22:36
10,00 грн.
Благодійна допомога
23.02.2023 19:16
2,50 грн.
Благодійна допомога
23.02.2023 14:55
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
ДЦП – не вирок для Марійки
Підтримати
Здоров'я
ДЦП – не вирок для Марійки
У Марійки ДЦП. Вона не може самостійно ходити. Їй потрібно пройти курс реабілітації у Центрі фізичної ре…
Львівський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Тільки б не упустити мій шанс! 2
Підтримати
Здоров'я
Тільки б не упустити мій шанс! 2
Пологи, під час яких маленька Діана зʼявилася на світ, були важкими. Крихітка пережила важку асфіксію та…
Яна чекає на допомогу. 3
Підтримати
Здоров'я
Яна чекає на допомогу. 3
Організм Яни не сприймає звичайну їжу, тож дитина мусила би страждати від голоду, якщо мама не встигатим…
Показати всі