Подаруйте мамі Машу! 4
Подаруйте мамі Машу! 4
Завершений

Подаруйте мамі Машу! 4

Проект здійснює
Розпочато: 10.02.2020
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
25009,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
25009,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Маша народилася на 8-му місяці вагітності у важкому стані, тривала штучна вентиляція легенів викликала набряк мозку і крововилив. Лікарі не давали втішних прогнозів. Але мама у Маші не з тих жінок, хто буде скаржитися на свою долю, вона не опустила руки і почала працювати з малятком. Пройдено багато лікарів, клінік, реабілітацій. Зараз дівчинка дуже потребує регулярних курсів лікування в реабілітаційних клініках і постійному прийомі протисудомних ліків.

Щоб зрозуміти, як живе і чим дихає ця сім'я, варто прочитати лист мами: "Моя дочка не схожа на інших, але це не означає, що я не вмію їй радіти. Машу треба порівнювати з нею минулою, як вона не могла дихати, реагувати, і якою вона стала зараз, тоді кожен день буде маленькою перемогою. Ми боремося не за якість життя, а за саме життя. Маша для мене – герой, чим складніше їй дається нове досягнення, нехай навіть маленьке і непомітне іншим, тим більше радості для мене! Як легко вчиться всьому звичайна дитина, і як же потрібно багато зусиль, щоб освоїти ті ж навички особливій дитині. Зараз я розумію, що найважливіше в прийнятті – просто любити свою дочку, дати їй все необхідне для відновлення. Не мріяти про здоров'я, а мрію зробити метою. Цінувати важливе!".

Увечері Маша засинає і мама може видихнути і зробити щось для себе. Але для себе – це теж для неї. Жінка поринає в Інтернет у пошуках відповідних методик, центрів, вивчає думки, задає питання, шукає допомогу скрізь і у всіх. Нею рухає думка, що є щось або хтось, хто допоможе. І як шкода, що в добі 24 години. 

"Жити цікаво! Моє життя різноманітне і дивовижне! Я була в багатьох місцях і містах в пошуках допомоги для Маші. Мені зустрічалося безліч цікавих людей, я тону в великій кількості інформації, термінів, наукових і не тільки теорій, я хапаюся за будь-яку можливість. І як складно зробити вибір! Я знаю, що нещасна людина ніколи не зробить щасливим іншого. Тому я з усіх сил намагаюся бути щасливою, попри все. Боротися і знайти! Мені доводиться переступати через безліч перешкод! І я це роблю день у день. Я навчилася не помічати косих поглядів, чиновницького нерозуміння. Я хочу, як і всі батьки, щоб мою дочку цінували. Мій найбільший страх – що буде з Машею, коли мене не стане. Я борюся за її потрібність. Навіть якщо Маші важко щось робити, вона варта уваги! Ми боремося за кожен правильний рух, у таких дітей час йде по іншому, на їх розвиток потрібно більше часу. І це відбувається швидше за вашої підтримки".

Донори УББ уже допомогли Маші пройти ряд реабілітацій (попередні проекти тут), після кожної з них у Маші є результати. У квітні клініка знову чекає дівчинку на курс лікування. Допоможіть Маші потрапити на нього!

 

ПІБ: Кононова Марія Вячеславівна, 08.02.2004 р.

Місто: Краматорськ

Діагноз: вроджена вада розвитку головного мозку у вигляді дистонічного тетрапарезу, ЗПМР

ID: 5788
Підтримали
Благодійна допомога
25.04.2020 21:57
2122,81 грн.
Благодійна допомога
25.04.2020 21:55
3054,99 грн.
Благодійна допомога
22.04.2020 10:49
50,92 грн.
Благодійна допомога
22.04.2020 02:39
101,83 грн.
Благодійна допомога
21.04.2020 09:13
300,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Допоможіть Кирилкові одужати! 5
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Кирилкові одужати! 5
Зараз у свої 6,5 років дитина не говорить, погано розуміє звернену до неї мову, не може сам себе обслуго…
Medvoice допомагає дітям
Підтримати
Здоров'я
Medvoice допомагає дітям
Недоношеними прийнято вважати дітей, які з'явилися на світ раніше 37 тижня і вагою від 500 грам до 2,5 к…
Маленька Аліса переможе хворобу. 4
Підтримати
Здоров'я
Маленька Аліса переможе хворобу. 4
"Такою, як ми з вами, вона ніколи не буде", – говорили лікарі для мами маленької Аліси. Крихітці вже 2 р…
Крик маминої душі. 7
Підтримати
Здоров'я
Крик маминої душі. 7
Діти не завжди приходять в цей світ повністю здоровими і такими, як інші. Так сталося і з Женею, якого м…
Показати всі