Полегшити біль Куприєнко Поліні. 2017
Полегшити біль Куприєнко Поліні. 2017
Завершений

Полегшити біль Куприєнко Поліні. 2017

Розпочато: 05.05.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
19530,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19530,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Привіт! Мене звуть Полінка, мені майже 8 рочків, і я дуже хороша і симпатична дівчинка. Добрі дяді і тьоті, звертаюсь до вас за домомогою, бо без вашої підтримки я приречена на нескінченні страждання! Ви навіть не уявляєте. як багато болю я перенесла за все своє життя. Мої мама, тато, старша сестричка і близькі дуже сильно мене люблять. Можливо, тільки тому я не здалася там, де навіть дорослі б вже опустивли руки.

Ще в 1,5 місяці я захворіла блискавичною формою гнійного менінгіту та сепсисом. За ніч я впала в кому. За моє життя боролися 3 тижні, в мене був сильний геморагічний синдром – усередині була суцільна рана, набряк мозку був такий, що моя голівонька збільшилася в 2 рази, почався некроз кінцівок. Лікарі не вірили, що я виживу. Але я боролася до кінця і перемогла цю підступну хворобу!!! Правда, з дуже важкими наслідками: в моїй голівонці майже все згоріло через хворобу.

Все моє тіло сковане сильним тонусом, ручки і кулачки часто затискаються, тому в ліктьових суглобах утворилися контрактури. А це дуже боляче. Мама майже весь час носить мене на руках, ми не виходимо на вулицю і дуже погано спимо всі ці роки. Я настільки не володію своїм тільцем, що навіть ледве піднімаю голову, не вмію сидіти і тим більше – ходити. Якщо б ви знали, як моя мама мріє, щоб я навчилася робити хоч щось із цього! Тільки Бог знає, скільки вона пролила сліз за цей час, а я навіть не вмію розмовляти, щоб її втішити.

Ми щодня робимо зарядку, а ще мама возить мене на реабілітацію в клініку Козявкіна в Трускавці. Тільки там від мене не відмовилися і погодились зі мною займатися (тому що я – дуже складний пацієнт), і мене мучать постійні судоми. А з епілепсією ніде не хочуть зв'язуватися. Тому моя мама хапається за будь-яку соломинку! Тим більше, що після 6-ти курсів лікування у мене є хороші результати: я навчилася затягувати свої кулачки до ротика, можу перекинутися з одного бочка на інший через животик, добре підтягую ніжки і тримаю голівку, лежачи на животику, почали добре розхитуватись молочні зубки.

Після останнього курсу за місяць випало аж 4 зубчики, і почали рости постійні! А ще – у мене покращується сон, моє тіло добре розслаблюється, і мої контрактури стали хрустіти, значить є шанс відновити суглоби! Ну і найголовніше – з моєї спинки зник горбик, і грудна клітка вирівнялася!!! Нещодавно в нас був плановий огляд лікарів з поліклініки, і всі відмітили покращення мого зовнішнього вигляду! Без цієї реабілітації мене знову скрутить, і біль тільки посилиться. Але діти не повинні так страждати, в моєму житті і без того занадто мало радості.

Тому я звертаюся до вас, дяді і тьоті! Допоможіть мені потрапити на наступні курси реабілітації. Для цього треба зібрати 19 530 грн. Ваша допомога і молитви безцінні! Ми всім дуже вдячні і бажаємо вам і вашим близьким здоров'я та щастя!

 

ПІБ: Куприєнко Поліна Євгенівна, 16.04.2009 р.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, мікроцефалія, подвійна геміплегія, симптоматична епілепсія у вигляді частих поліморфних нападів, компенсована вторинна гідроцефалія, псевдобульбарний синдром, вивих головки правого стегна, підвивих головки лівого стегна, часткова атрофія зорових нервів обох очей

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
11.05.2017 09:25
0,09 грн.
Анонімна допомога
11.05.2017 04:57
14383,00 грн.
Анонімна допомога
11.05.2017 00:19
101,96 грн.
Анонімна допомога
10.05.2017 22:42
30,55 грн.
Анонімна допомога
10.05.2017 17:10
2100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Щоденна боротьба Іванка
Іванкові 5,5 рочка, і йому потрібна допомога. Хлопчикові випало народитися із важким генетичним захворюв…
Підтримати
Здоров'я
Новорічне диво для Насті!
Насті Луценко 10 серпня виповнилося 16 років. За ці 16 років неодноразово наступали страшні дні, коли ні…
Підтримати
Здоров'я
Інгаляції рятують життя. 6
Як це, коли твоє життя залежить від медичних апаратів? Чесно – це нервово. У протоколі лікування зазначе…
Підтримати
Здоров'я
Врятуй життя передчасно народженим діткам!
Передчасно народженні діти є настільки нетерплячими, що з’являються на світ раніше, ніж їхні легені всти…
Показати всі