Пораненим бійцям – гідні умови лікування
Пораненим бійцям – гідні умови лікування
Завершений

Пораненим бійцям – гідні умови лікування

Проект здійснює
Розпочато: 03.02.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
96597,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
96597,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Зараз в Україні ведеться інтенсивна робота з відновлення лікарень та забезпечення їх усім необхідним. Проте є одна категорія важкопоранених, у яких пошкоджено головний чи спинний мозок. Наразі в Україні немає жодного відділення, яке спеціалізується саме на поранених, які знаходяться в комі, і їх роззосереджують у вільні палати шпиталю. Ціль нашого проекту – створення нового відділення інтенсивної терапії і реанімації для важкопоранених, які перебувають у стані коми. 

Поки що хлопці перебувають на лікуванні в непристосованих для їхнього стану приміщеннях. Та ми вже почали капітальний ремонт приміщень, які госпіталь надав для нового відділення. На платформі УББ ми збираємо кошти для придбання у відділення нової системи кондиціонування та вентиляції вартістю майже 100 тисяч гривень.

Що таке гідність? Занесений снігом дореволюційний корпус Інфекційного відділення Головного військового клінічного госпіталю. Сходи. Реанімація. В сірій палаті, що відгороджена від коридору старими білими дверми з дерева, блимають сигнали моніторів. Вони зчитують інформацію, яку подає тіло молодого худенького хлопця. Як працює серце? Чи дихає самостійно? Як поводить себе мозок?

Стеля в палаті потріскана від постійних протікань, в кутках усе покрито грибком. Роздутий та порваний лінолеум в коридорі і всюди той сірий колір безвиході, від якого не сховатись. Ремонт тут не робився більше ніж 30 років.

Пацієнт цього не бачить. Майже шість місяців хлопець не приходить до тями після травми, отриманої в зоні АТО. Його голова схилилась вбік та не рухається, його бліді руки спокійно лежать на білих простирадлах. Шість місяців, як усе це бачить його мама. Вона приходить до сина кожного дня, разом з медпрацівниками миє його, робить спеціальний масаж, розмовляє із ним. Син мовчить. Сісти мамі нема де. Перепочити трохи у цьому відділенні – теж. Вона відпочиває у сестринській кімнаті.

Таких бійців в лікарні і по Україні вже немало. Усі вони мужньо воювали спочатку в зоні АТО, а тепер мужньо чіпляються за життя в госпіталі. Та про них не дуже голосно говорять ЗМІ, тому що є ті, кого вже зараз треба оперувати, протезувати, ставити на ноги. Госпіталь робить що може, але він не в змозі зробити все: поранених дуже багато.

Діагноз і стан таких пацієнтів – не вирок. У кожного з хлопців є шанс якщо не на повне одужання, то хоча б на часткове відновлення основних функцій організму. Все залежить від рівня допомоги, яку вони отримуватимуть. Наразі вони потребують цілодобового і особливого лікування та реабілітації: штучна вентиляція легенів, санація бронхолегеневої системи, застосування системного гемодіалізу, харчування через зонд, профілактика пролежнів і багато іншого. Складний комплекс процедур вимагає концентрації в одному місці фахівців та необхідного обладнання.

І ми створимо таке відділення. Нам потрібні системи кондиціонування, будівельні матеріали, спеціальне медичне обладнання, меблі. Кошторис чималий, та ми намагаємось економити, де це можливо: наприклад, демонтаж старих приміщень робили силами волонтерів, частину будівельних матеріалів та меблів купують для нас різні фірми та благодійники.

Ми ж пропонуємо вам долучитись до закупівлі нової системи кондиціонування та вентиляції – однієї з найважливіших статей витрат. Таку суму легко подолати за допомогою благодійників та інформаційного розповсюдження.

Приєднуйтесь до нашого проекту. Бійці заслужили на те, щоби до них та родичів ставилися достойно, у час, коли вони найбільш беззахисні. Давайте допоможемо їм разом!

ID: 1308
Підтримали
Благодійна допомога
21.03.2015 13:10
960,00 грн.
Благодійна допомога
21.03.2015 10:03
50,00 грн.
Благодійна допомога
20.03.2015 23:43
50,00 грн.
Благодійна допомога
20.03.2015 22:20
100,00 грн.
Світлана Житкова
20.03.2015 22:17
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Кураж: Mental Health
Підтримати
Здоров'я
Кураж: Mental Health
Цього року Кураж обрав темою року — тему ментального здоров'я. Увесь рік Кураж буде підтримувати ініціат…
Олег втратив слух, захищаючи нашу Батьківщину
Підтримати
Здоров'я
Олег втратив слух, захищаючи нашу Батьківщину
Олегу 51 рік, він активна та соціалізована людина, позитивний і добрий чоловік та батько. Але є одне "ал…
Тим, хто на межі між життям і смертю
Підтримати
Здоров'я
Тим, хто на межі між життям і смертю
"Реанімація, суми на ліки кожного дня шалені, продавати нам давно нічого", – кажуть батьки. Дитина хворі…
Дівчина із рідкісним захворюванням потребує допомоги
Підтримати
Здоров'я
Дівчина із рідкісним захворюванням потребує допомоги
"Маша народилася здоровою дівчинкою, зростала такою ж, як усі дітки її віку, почала ходити у садок, – пр…
Показати всі