Порятунок дітей залежить від нас!
Порятунок дітей залежить від нас!
Завершений

Порятунок дітей залежить від нас!

Розпочато: 07.08.2019
Маріуполь
Завершений
Всього зібрано
72961,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
72961,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Скільки коштує життя передчасно народженої дитини? Скільки взагалі коштує життя дитини? Воно безцінне! Але повністю залежить від матеріального забезпечення лікарні. Адже виходжування дітей, які народились завчасно, повністю залежить від апаратів. Цей проект спрямований на порятунок маленьких пацієнтів Маріупольського "МТМО здоров’я дитини та жінки", а саме на закупівлю пульсоксиметра та шприцевого насоса. Без них спасіння дітей просто неможливе! Будь ласка, допоможіть лікарям рятувати дітей! 

Життя передчасно народжених малюків повністю залежить від сучасного медичного обладнання та постійного нагляду за новонародженим. Неонатальний пульсоксиметр застосовується для контролю за життєво важливими показниками у недоношених. У 76% випадків такий метод обстеження дає можливість запідозрити вади розвитку серця відразу ж після народження. Нині по простоті й ефективності діагностики патології серця у немовлят серед скринінгових методів пульсоксиметрії немає рівних. Медичний пульсоксиметр для дітей призначений для визначення пульсу і вимірювання рівня кисню в артеріальній крові маленьких пацієнтів. Лікарі знають, наскільки складно буває отримати подібні параметри, особливо якщо використовувати інвазивні методи.

Але, крім завдань з контролю, введення препаратів і годування малюків, лікарі дуже часто стикаються з проблемою аспірації. Аспірація – це потрапляння в дихальні шляхи різних чужорідних речовин, предметів. У новонароджених дітей часто бувають аспірації молоком матері, сумішшю або слизом. У недоношених або просто ослаблених новонароджених, аспірація молоком може статися в результаті порушення ковтального рефлексу або відсутності координації між смоктанням і ковтанням з одного боку і диханням з іншого. Ці випадки найчастіше пов'язані з аномаліями розвитку шлунково-кишкового тракту, при різних перинатальних ураженнях центральної нервової системи, що розвиваються при різкій нестачі кисню під час пологів (асфіксії, що виникла, наприклад, при обвитті шийки плоду пуповиною), родової травми, важких захворюваннях плоду (наприклад, при внутрішньоутробної інфекції) та ін.

Головний інструмент для порятунку дітей в таких випадках це – відсмоктувач. Відсмоктувач (інші назви – аспіратор, екстрактор) – це прилад для видалення рідкого біологічного матеріалу з операційної рани або порожнини тіла хворого.
Ось яке важливе і дуже потрібне обладнання, ми хочемо придбати для Маріупольського "МТМО здоров’я дитини та жінки", де виходжуються передчасно народжені малюки.

Підтримайте проект вже зараз, і саме ви можете врятувати життя майбутньому художнику, письменнику, астронавту або лікарю!

ID: 5309
Підтримали
Благодійна допомога
08.08.2019 13:43
0,25 грн.
UpBrain
08.08.2019 13:25
72246,00 грн.
Благодійна допомога
08.08.2019 12:31
1,02 грн.
Виталий Шаховский
07.08.2019 12:56
713,73 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Інвалідний візок для Ані
Підтримати
Здоров'я
Інвалідний візок для Ані
Ані зараз 8 років, вона не вміє сидіти, ходити, розмовляти, але дівчинка велика розумниця, вона все розу…
Допомога Україні з Лос-Анджелеса
Підтримати
Здоров'я
Допомога Україні з Лос-Анджелеса
19 березня 7 жінок зібралися в одному з районів Лос-Анджелеса та приготували понад 1000 традиційних укра…
Яна чекає на допомогу
Підтримати
Здоров'я
Яна чекає на допомогу
Все її життя – це боротьба зі страшними невиліковними діагнозами, якими списана її медична картка. Ураже…
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Показати всі