Порятунок для мами
Порятунок для мами
Завершений

Порятунок для мами

Проєкт здійснює
Розпочато: 12.05.2020
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
150106,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
150106,00 грн.

Щоночі двічі спрацьовує будильник. Яна встає тихо, щоб не розбудити дітей, і робить те, що робить кожну ніч, вже не перший рік, – виміряє рівень цукру в крові. Старша донька підіймає голову і спросоння запитує: "Мамо! Все нормально?". А вранці синуля заглядає в очі мами з німим запитанням: "Ти ж не помреш? Ти будеш поруч?"... І кожен ранок, як виграний бій: "Я вижила..!".

Але так було не завжди, життя було розміреним, зі своїми радощами і дрібними неприємностями. До 2004 року... Спочатку Яна захворіла, здається, зовсім нешкідливою вітрянкою, яка тривала більше 1,5 місяців у важкій формі, на гормональних препаратах, а після неї, як грім серед ясного неба, пролунав діагноз – аутоімунна поломка організму. Боротьба, про яку не хочеться згадувати, і життя, подароване Богом. Але не все було так райдужно. Ускладнення, які поміняли в житті все, – цукровий діабет 1 типу, теж аутоімунний, кілька операцій на очах, інсульт в 2014 році, неврит та параліч правого боку тіла в 2017 році, довга реабілітація.

Цукор весь час "скаче", і це створює букет ускладнень на судини, зір, нирки. Їх безліч... Діагнози – їх теж безліч... Через нічні падіння цукру Яні потрібно вставати кілька разів за ніч і вимірювати глюкозу в крові. І не дай, Боже, не встигнути, це може привести до коми і смерті. Яні дуже потрібно придбати інсулінову помпу, витратні матеріали до неї, сенсори для безперервного моніторингу цукру (сам апарат вже є, але витратні матеріали до нього дуже дорогі) та медпрепарати. Яна сама цього зробити не може, оскільки вона сама виховує дочку і маленького сина. Тільки з Вашою допомогою ця мужня жінка зможе і далі виховувати дітей. Давайте допоможемо їй зробити неможливе можливим!

 

ПІБ: Кудінцова Яна Володимирівна, 25.04.1976 р.

Місто: Марганець, Дніпропетровська обл.

Діагноз: цукровий діабет 1 тип, тяжка форма, лабільна течія зі схильністю до гіпоглікемії, стадія декомпенсації. Діабетична дистальнасиметрична сенсомоторна полінейропатія. Діабетична проліферативна ретинопатія обох очей. Артіфакія обох очей. Стан після оперативного лікування обох очей в серпні, вересні 2017 року. Факоемульсифікація катаракти, імплантація інтраокулярної лінзи обох очей. Вторинна катаракта обох очей. Лазерна діспізія вторинної катаракти обох очей (2019 рік). Діабетична мікроангіопатія нижніх кінцівок. Ішемія 2 ступеню. Хронічна хвороба нирок 3 ступеню. Діабетична нефропатія 3 ступеню, сечовий варіант. Піелоектазія лівої нирки. Хронічний пієлонефрит в фазі нестійкої ремісії. Хронічний панкреатит. Хронічний калькульозний холецистит. Симптоматична артеріальна гіпертензія. Вузловий зоб. Наслідки гострого порушення кровообігу (2014 рік)

ID: 6094
Підтримали
Благодійна допомога
25.10.2020 19:13
172,03 грн.
Благодійна допомога
25.10.2020 18:44
25,00 грн.
Благодійна допомога
25.10.2020 17:00
101,96 грн.
Благодійна допомога
25.10.2020 14:56
99,80 грн.
Благодійна допомога
25.10.2020 14:46
101,83 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Щоб почути тупіт ніжок. 13
Підтримати
Здоров'я
Щоб почути тупіт ніжок. 13
Цього року Микита, як і всі діти, вперше пішов до школи. Він навчається за програмою інклюзивної освіти …
Мрію не падати і ходити ніжками
Підтримати
Здоров'я
Мрію не падати і ходити ніжками
Діагноз "ДЦП" Мілані встановили після 4 років, а в 5-річному віці в дівчинки був перший напад епілепсії,…
Зберегти гідність, навіть коли дуже погано
Підтримати
Здоров'я
Зберегти гідність, навіть коли дуже погано
Навіть коли дуже тяжко хворий, навіть коли ледве можеш сісти в ліжку… зберігати власну гідність людині в…
Допомога дітям з вадами серця
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям з вадами серця
Мета проєкту – закупити обладнання для медичних кабінетів Радомишльської санаторної школи, що є комуналь…
Показати всі