Посмішка Маргарити не повинна згаснути
Посмішка Маргарити не повинна згаснути
Завершений

Посмішка Маргарити не повинна згаснути

Проект здійснює
Розпочато: 10.04.2014
Донецька область
Завершений
Всього зібрано
5885,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5885,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ліки, які можуть і рятують тисячі життів, але ціна їх непідйомна для багатьох сімей. Сім’я дівчинки не може забезпечити належну кількість життєво необхідного препарату "Нейпоген". Завдяки якому кістковий мозок дитини зможе самостійно виробляти достатню кількість лейкоцитів для проходження нового блоку хіміотерапії.

Лейкоцити відіграють чи не найважливішу роль в організмі людини. Лейкоцити в організмі людини виконують захисні функції. І якщо їх кількість падає, у дитини знижується імунітет, і вона не може чинити опір інфекціям. При катастрофічно низькій кількості лейкоцитів, наслідки можуть бути трагічними и безповоротними. Ціна одного флакона стимулюючого препарату становить від 1100 грн.


Близько 8 місяців тому Рита почала жалітися на болі в боці, після проведення діагностики у дитини виявили пухлину. Дівчинку прооперували в Інституті Раку і відправили на подальше лікування до обласної лікарні. Їй назначили 12 блоків хіміотерапії. З тих пір дівчинка пройшла вже 11 блоків, і без сильних, але дорогих ліків як "Граноцит" і "Нейпоген", організм дівчинки сам не зміг би відновлювати лейкоцити. Найбільша пауза між стимулюючими лейкоцити уколами може становити лише 3 дні, після чого лейкоцити падають до максимально допустимого рівня. Організм дитини дуже виснажений і сам не здатний виробляти лейкоцити за короткий термін. На днях в дівчинки виявили гепатит, але на 14 квітня назначений новий блок хіміотерапії. Який має відбутися, якщо аналізи дівчинки будуть задовільні.

Риточка, незважаючи на всі складнощі свого життя, не припиняє вірити і мріяти, наразі вона мріє займатися танцями. Дівчинка - найбільший скарб для своїх батьків, які мріють тільки про одне: побачити посмішку на обличчі своєї здорової дитини, а хворобу згадувати лише як страшний сон, який ніколи не повториться. На разі Риті потрібно на проходження одного блоку хімії 5 флаконів «Нейпогена», вартість одного флакона – 1117,00 гривень, загальні сума – 5885,00 грн.

Наша Риточка – бажана і довгоочікувана дитина в родині. Особливих проблем зі здоров'ям не було. Рита завжди була дуже активною дитиною, любила ходити до садочка, спілкуватися з друзями і брати участь у всіх виставах і святах. Ніхто не міг подумати, що може прийти така біда. Усі заощадження, які у нас були, ми витратили на початок лікування. Рита дуже важко відновлюється після кожного блоку – сильно падають лейкоцити і потрібні дорогі препарати для збільшення їх кількості. Намагаємося зберегти кожну гривню, щоб продовжувати лікування, але поки у нас це не виходить.

Дуже прошу всіх, хто може допомогти моїй доньці, допоможіть нам закінчити лікування і повернутися до колишнього життя. Риточка дуже хоче ходити знов до садочка і мріє займатися танцями.

Ім'я: Циганкова Маргарита Андріївна, 07.01.2009 р.н.

Місто: Донецька область

Діагноз: Нефробластома правої нирки

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
14.04.2014 19:35
140,00 грн.
Анонімна допомога
14.04.2014 19:07
20,00 грн.
Анонімна допомога
14.04.2014 18:15
50,00 грн.
Анонімна допомога
14.04.2014 17:20
10,00 грн.
Анонімна допомога
14.04.2014 17:14
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Складна історія Рити. 3
Набряк мозку. Саме цей страшний вирок став причиною реанімації, судомів та зупинки дихання у новонародже…
Підтримати
Здоров'я
Дача – дім для онкохворих діток
Кожній людині важливо відчувати себе в безпеці, мати можливість пригорнутися до рідних. Особливо дітям, …
Підтримати
Здоров'я
Допомогти немовлятам вижити!
Кожен, хто коли-небудь бачив передчасно народжену дитину, не зможе це забути. Крихітні пальчики, шкіра т…
Підтримати
Здоров'я
Два вороги Дарини. 2
ДЦП, яке не дає їй вільно рухатися, і час, який так швидко плине і не дає їй прожити щасливе здорове дит…
Показати всі