Поставимо Ростислава на ніжки!
Поставимо Ростислава на ніжки!
Завершений

Поставимо Ростислава на ніжки!

Розпочато: 15.11.2017
Одеська обл.
Завершений
Всього зібрано
7580,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7580,00 грн.

Ростиславчик дався мамі нелегко. Через сильний токсикоз вона не змогла доносити його до визначеного терміну, і малюк з'явився на світ на 28 тижні вагітності. Хлопчик був маленьким і легким, як пушинка, всього кілограм ваги. Лікарі боролися за його життя, і малюк сім днів провів в реанімації. Коли здавалося, що найстрашніше позаду, грянула нова біда – крововилив у шлуночки мозку найвищого, третього ступеня. Це дуже небезпечно для здоров'я новонародженого.

Але Ростислав так чіплявся за життя, а його мама так палко вірила в диво, що хлопчик вижив. Однак страшна недуга таки завдала свого удару – у малюка діагностували багато проблем зі здоров'ям: ДЦП, подвійна геміплегія, груба затримка статомоторного та психомовного розвитку, синдром ліквородинамічних порушень, наслідки гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС. Все це звалилося великою бідою на сім'ю. Мама не опускала рук, і яких тільки методів лікування не пробувала – від традиційного в обласній дитячій лікарні Боярки до голковколювання в спеціалізованій клініці в Луцьку.

А зовсім недавно мама Ростислава дізналася про клініку доктора Берсенєва. Є шанс, що лікування за унікальною методикою Берсенєва допоможе Ростиславу. Однак сім'я потребує допомоги з оплатою, адже мама виховує Ростика одна. Та й самій їй нелегко: ще десятирічною дівчинкою вона перенесла інсульт і на все життя залишилася інвалідом. Давайте допоможемо Ростику Грищенко і його мужній мамі!

 

ПІБ: Грищенко Ростислав Денисович, 27.03.2015 р.

Місто: Арциз, Одеська обл.

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, затримка стато-моторного та психомовного розвитку, синдром ліквородинамічних порушень, ЧАДЗН, наслідок гіпоксично-ішемічного враження ЦНС

ID: 3553
Підтримали
37
Середній донат
51 грн.
ТОП-донат
2039 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
21.11.2017 10:39
701,88 грн.
Благодійна допомога
21.11.2017 09:31
20,46 грн.
Благодійна допомога
21.11.2017 07:30
20,46 грн.
Благодійна допомога
21.11.2017 03:40
20,46 грн.
Благодійна допомога
20.11.2017 23:36
20,37 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Надія на повноцінне життя попри ДЦП. 2
Підтримати
Здоров'я
Надія на повноцінне життя попри ДЦП. 2
Ніколь народилась і не заплакала. З самого народження дівчинка бореться за своє життя. Два тижні реаніма…
Врятуймо Вікторію. 2
Підтримати
Здоров'я
Врятуймо Вікторію. 2
Крихітка народилася без дихання, з крововиливом у мозок і судомами
Після онко – шанс на відновлення для Іллі
Підтримати
Здоров'я
Після онко – шанс на відновлення для Іллі
Іллі Сєкову 17 років. Після закінчення школи хлопець вступив до Автодорожнього технікуму. Захоплювався "…
Сила добра: відкриваємо нові горизонти для Тетянки
Підтримати
Здоров'я
Сила добра: відкриваємо нові горизонти для Тетянки
16-річна Тетянка – добра, світла дівчинка з важким гіпотиреозом, затримкою розвитку, порушеннями мовленн…
Показати всі