Поставити хлопчика на ніжки
Поставити хлопчика на ніжки
Завершений

Поставити хлопчика на ніжки

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.12.2017
Вінницька обл.
Завершений
Всього зібрано
795000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
795000,00 грн.

Єдиний і довгоочікуваний мамин синочок Нікіта народився вчасно і розвивався дуже добре. В 7 місяців хлопчик вже ходив по ліжечку, тримаючись за бильця. Але щастя в сім'ї було недовгим: в 11 місяців дитина захворіла, діагноз – вірусний енцефаліт. Реанімації... За день Нікіта втратив всі навички, він навіть перестав утримувати голівку, перестав жувати, ковтати, його личко перекосилось. Єдине що залишилось – це наймиліша в світі посмішка на його вустах, незважаючи на нестерпний біль, який вражає його тіло і мозок.

Єдиний і довгоочікуваний мамин синочок Нікіта народився вчасно і розвивався дуже добре. В 7 місяців хлопчик вже ходив по ліжечку, тримаючись за бильця. Але щастя в сім'ї було недовгим: в 11 місяців дитина захворіла, діагноз – вірусний енцефаліт. Реанімації... За день Нікіта втратив всі навички, він навіть перестав утримувати голівку, перестав жувати, ковтати, його личко перекосилось. Єдине що залишилось – це наймиліша в світі посмішка на його вустах, незважаючи на нестерпний біль, який вражає його тіло і мозок. 

Інтелект в дитини збережений! Наслідком енцефаліту став спастичний тетрапарез. З того ж дня і почалась інтенсивна реабілітація. Десятки лікарень і центрів, уколів і крапельниць. Всі реабілітації приносять гарні результати, Нікітка старається і дуже хоче ходити, а це означає, що зупинятись ми не маємо права. Завдяки постійному лікуванню Нікітка почав жувати тверду їжу, перевертатися на всі сторони, він став активним, веселим життєрадісним, почав самостійно вставати і повзати на четвереньках, а це великі успіхи для родини. І найголовніше це те, що він промовив таке довгоочікуване і найважливіше слово: "Мама".

Дитина гарно піддається лікуванню, та найбільшу користь хлопчику принесла Китайська лікарня захворювань головного мозку. Неврологи стверджують, що Нікіта – дитина перспективна, і він буде ходити, якщо і надалі так займатись. Найголовніше – не втрати дорогоцінний час, адже важливий кожен день, чим менша дитина, тим більше шансів на повне одужання. Поки Нікітка ще маленький, треба вкласти максимум зусиль, аби поставити його на ніжки. Але... Ціна повноцінного життя дитини для цієї молодої сім'ї, на жаль, дуже велика. Тому вони просять, благають: "Подаруйте нам шанс, допоможіть врятувати любимого синочка!".

Наразі збір коштів на проєкт здійснюється з декількох джерел, і на УББ ми збираємо лише частину необхідної суми. Але зважаючи на те, що на інших ресурсах збір протікає набагато повільніше, ми періодично збільшуємо суму збору на УББ. Зараз це останнє збільшення, адже решту коштів все ж вдалося залучити з додаткових джерел. Нагадаємо, що всього на лікування Микиті необхідно 50 000$.    

 

ПІБ: Корнєєв Нікіта Максимович, 08.04.2014 р.

Місто: смт Томашпіль, Вінницька обл.

Діагноз: спастичний тетрапарез внаслідок перенесеного вірусного енцефаліту

ID: 3690
Підтримали
Благодійна допомога
16.04.2018 11:27
543,72 грн.
Благодійна допомога
16.04.2018 01:47
101,96 грн.
Благодійна допомога
15.04.2018 22:42
20,37 грн.
Наталія Алексєєва
15.04.2018 18:31
100,00 грн.
Благодійна допомога
15.04.2018 18:23
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть Надійці рости здоровою
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Надійці рости здоровою
Надійці 6 місяців. Малеча обожнює гратися з іграшками та бавитися зі своєю старшою сестричкою. Проте одн…
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Підтримати
Здоров'я
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Ми хочемо провести для 15 жінок з нашої спільноти живу зустріч у Карпатах, метою якої буде відновлення е…
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
Підтримати
Здоров'я
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
"ЄВА" – це центр оздоровлення дітей та отримання послуг реабілітації з можливістю відпочинку та соціаліз…
Показати всі