Потрібні ліки для життя волонтера
Потрібні ліки для життя волонтера
Завершений

Потрібні ліки для життя волонтера

Проект здійснює
Розпочато: 27.08.2020
Завершений
Всього зібрано
14208,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14208,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Віталій – людина з незвичайною долею. Його мужності, наполегливості та боротьбі за життя позаздрить будь-хто. Йому 34 роки, і хворіє Віталій з дитинства. У віці 4 років у нього виявили цукровий діабет 1 типу. Але в родині таким захворюванням ніхто не хворів. Як з'ясувалося набагато пізніше, це один із проявів первинного імунодефіциту. Відбулася генна мутація, захворювання рідко зустрічається. Тоді інформації про це захворювання ні у рідних, ні у лікарів не було, тому всі хвороби Віталія списували на цукровий діабет. Будучи дитиною, він хворів майже круглий рік бактеріальними інфекціями: бронхіти, гайморити, пневмонії. На цьому неприємності зі здоров'ям у нього не закінчилися.

На тлі діабету у Віталія стався напад гострої ниркової недостатності, Віталій дивом залишився живий і був за крок до діалізу...

Попереду чекав новий удар. У 2006 році йому поставили діагноз "лімфома Ходжкіна". Віталій пройшов 7 блоків хіміотерапії в дитячому онкодиспансері. Дуже складно було, допомагали громадські організації, фонди, волонтери і просто небайдужі люди. Тоді у Віталія дуже сильно постраждав зір, були крововиливи, зір збереглося на одному оці 4%, на другому 6%. Віталій вистояв.

«Видерся»,  так говорить про себе Віталій. Стійка ремісія з 2007 року. Але блоки інтенсивної хімії підірвали роботу кісткового мозку. І самопочуття ставало все гірше і гірше. Він хворів пневмоніями і бронхітами з постійними спеціалізаціями. Ніхто не міг зрозуміти, що з ним відбувається. Імунограма за 2015 рік погана, в легенях гній, їх «з'їдає» умовно-патогенна флора. Далі ставало тільки гірше. Практично весь 2018 рік Віталій провів в інституті Яновського, призначене лікування не допомагало, температура 39С не спадала. Віталія направили на обстеження на туберкульоз, і хоча тести не підтвердили передбачуваний діагноз, лікування почали. При цьому постійні консультації, моніторинг лікування...

Пізніше діагноз зняли. Це коштувало великих зусиль і зусиль. Віталій потрапив на консультацію до імунологів, здав аналізи. За їх результатам  імунітет був на нулі, йому призначили терапію імуноглобулінами. І коли відкапали "Біовен", Віталію стало легше, впала температура. «Тільки де брати ліки,  ділиться Віталій,  від яких залежить життя?».

Віталій закінчив музичну школу по класу гітари. Посля закінчення середньої школи вступив до КПІ на бюджетне відділення за фахом програмне забезпечення для комп'ютерних систем. У перервах між лікуванням молодий чоловік працював на кіностудії анімаційних фільмім техпрацівником. Зараз Віталій – волонтер фонду "Діабетик". Його підтримує дружина Тетяна.

Для продовження лікування Віталію необхідно 6 флаконів препарату "Біовен моно" 50 мл на суму 14 208 грн. Він змушений звернутися з проханням про допомогу.

Повне ім’я: Арсенін Віталій Валентинович, 08.04.1986 р.
Місто: Київ
Діагноз: первинний імунодефіцит - LRBA дефіцит. Хронічний гнійний синусит, загострення. Хронічна анемія (Кумбс -негативна). Хронічний гнійний ендобронхіт. Бронхоектатична хвороба. Інтерстиційне ураження легень, пневмофіброз. Діабетична ретинопатія. Фіброз печінки
ID: 6305
Підтримали
Благодійна допомога
02.09.2020 12:42
543,09 грн.
sergiodanile
02.09.2020 12:28
366,60 грн.
Благодійна допомога
01.09.2020 23:51
50,92 грн.
Благодійна допомога
01.09.2020 21:29
150,00 грн.
Благодійна допомога
01.09.2020 20:14
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Страшна зустріч з нетверезим чоловіком і ЧМТ
Підтримати
Здоров'я
Страшна зустріч з нетверезим чоловіком і ЧМТ
Як непередбачуване наше життя і як швидко в ньому все змінюється! Наш підопічний Роман Новаковський потр…
Скарбничка категорії Здоров'я
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії Здоров'я
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Особлива дівчинка Елла вірить в диво
Підтримати
Здоров'я
Особлива дівчинка Елла вірить в диво
«І все було б нічого, але в 7 років, - розповідає Ельвіра, - перед тим, як йти в перший клас, у мене ста…
На сторожі дитячого здоров'я
Підтримати
Здоров'я
На сторожі дитячого здоров'я
У відділенні кардіохірургії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні знаходиться багато дорогого уста…
Показати всі