Потрібні ліки для життя волонтера
Потрібні ліки для життя волонтера
Завершений

Потрібні ліки для життя волонтера

Проєкт здійснює
Розпочато: 27.08.2020
Завершений
Всього зібрано
14208,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14208,00 грн.

Віталій – людина з незвичайною долею. Його мужності, наполегливості та боротьбі за життя позаздрить будь-хто. Йому 34 роки, і хворіє Віталій з дитинства. У віці 4 років у нього виявили цукровий діабет 1 типу. Але в родині таким захворюванням ніхто не хворів. Як з'ясувалося набагато пізніше, це один із проявів первинного імунодефіциту. Відбулася генна мутація, захворювання рідко зустрічається. Тоді інформації про це захворювання ні у рідних, ні у лікарів не було, тому всі хвороби Віталія списували на цукровий діабет. Будучи дитиною, він хворів майже круглий рік бактеріальними інфекціями: бронхіти, гайморити, пневмонії. На цьому неприємності зі здоров'ям у нього не закінчилися.

На тлі діабету у Віталія стався напад гострої ниркової недостатності, Віталій дивом залишився живий і був за крок до діалізу...

Попереду чекав новий удар. У 2006 році йому поставили діагноз "лімфома Ходжкіна". Віталій пройшов 7 блоків хіміотерапії в дитячому онкодиспансері. Дуже складно було, допомагали громадські організації, фонди, волонтери і просто небайдужі люди. Тоді у Віталія дуже сильно постраждав зір, були крововиливи, зір збереглося на одному оці 4%, на другому 6%. Віталій вистояв.

«Видерся»,  так говорить про себе Віталій. Стійка ремісія з 2007 року. Але блоки інтенсивної хімії підірвали роботу кісткового мозку. І самопочуття ставало все гірше і гірше. Він хворів пневмоніями і бронхітами з постійними спеціалізаціями. Ніхто не міг зрозуміти, що з ним відбувається. Імунограма за 2015 рік погана, в легенях гній, їх «з'їдає» умовно-патогенна флора. Далі ставало тільки гірше. Практично весь 2018 рік Віталій провів в інституті Яновського, призначене лікування не допомагало, температура 39С не спадала. Віталія направили на обстеження на туберкульоз, і хоча тести не підтвердили передбачуваний діагноз, лікування почали. При цьому постійні консультації, моніторинг лікування...

Пізніше діагноз зняли. Це коштувало великих зусиль і зусиль. Віталій потрапив на консультацію до імунологів, здав аналізи. За їх результатам  імунітет був на нулі, йому призначили терапію імуноглобулінами. І коли відкапали "Біовен", Віталію стало легше, впала температура. «Тільки де брати ліки,  ділиться Віталій,  від яких залежить життя?».

Віталій закінчив музичну школу по класу гітари. Посля закінчення середньої школи вступив до КПІ на бюджетне відділення за фахом програмне забезпечення для комп'ютерних систем. У перервах між лікуванням молодий чоловік працював на кіностудії анімаційних фільмім техпрацівником. Зараз Віталій – волонтер фонду "Діабетик". Його підтримує дружина Тетяна.

Для продовження лікування Віталію необхідно 6 флаконів препарату "Біовен моно" 50 мл на суму 14 208 грн. Він змушений звернутися з проханням про допомогу.

Повне ім’я: Арсенін Віталій Валентинович, 08.04.1986 р.
Місто: Київ
Діагноз: первинний імунодефіцит - LRBA дефіцит. Хронічний гнійний синусит, загострення. Хронічна анемія (Кумбс -негативна). Хронічний гнійний ендобронхіт. Бронхоектатична хвороба. Інтерстиційне ураження легень, пневмофіброз. Діабетична ретинопатія. Фіброз печінки
ID: 6305
Підтримали
Благодійна допомога
02.09.2020 12:42
543,09 грн.
sergiodanile
02.09.2020 12:28
366,60 грн.
Благодійна допомога
01.09.2020 23:51
50,92 грн.
Благодійна допомога
01.09.2020 21:29
150,00 грн.
Благодійна допомога
01.09.2020 20:14
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
11 років безперервного лікування
Підтримати
Здоров'я
11 років безперервного лікування
Із самого дитинства 11-річний Ярослав Мисько живе зі складним орфанним генетичним захворюванням – туберо…
Її залізна воля здатна подолати все
Підтримати
Здоров'я
Її залізна воля здатна подолати все
Семенченко Єлизаветі діагностували епілепсію. Так, до всього іншого лікування додалися протисудомні преп…
Дівчина з родини переселенців потребує ліків. 2
Підтримати
Здоров'я
Дівчина з родини переселенців потребує ліків. 2
Катя від народження хворіє на симптоматичну епілепсію, що вимагає постійного прийому протисудомних медпр…
Допоможи Владику сказати слово "мама"! 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможи Владику сказати слово "мама"! 2
Владик не розмовляє, не концентрує увагу та має нерозбіжну косоокість. Йому потрібно терміново пройти че…
Показати всі