Поверніть мені голоси друзів!
Поверніть мені голоси друзів!
Завершений

Поверніть мені голоси друзів!

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.09.2016
Кривий Ріг
Завершений
Всього зібрано
13270,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13270,00 грн.

В 4 рочки в її медичній картці записали діагнози - аутизм та ЗПР (затримка психічного розвитку). Коли після вітрянки повністю пропав і до того слабкий слух, мама переполошила всіх, доки добилася направлення до обласної лікарні, де і встановили справжній діагноз - на лівому вушці глухота 4 ступені, на правому - третього. Одразу після повернення родина купила слуховий апарат і сталося диво - дівчинка заговорила.

"І зовсім моя донечка не аутист. Вона любить все, що створено Богом - пташок, сонечко, квіти, дітей та дорослих. Ми довго боролись за право відвідувати нормальну школу і відношення до Влади як нормальної дитини. Вона закінчила 2 клас майже на відмінно" - розповідає мама Руслана.

Під час пологів щось пішло не так, був пошкоджений шийний відділ хребта і перші роки життя були переповнені відвідуваннями ортопедів, невропатологів, відомих лікарів, клінік, різного роду реабілітаційних заходів та процедур. Влада була чудовою крихіткою, але не розвивалася, як усі звичайні дітки: не сиділа рівно, пізно почали ходити. За допомогою прекрасних спеціалістів дівчинку поставили на ноги, сьогодні вона може ходити самостійно, стрибати і навіть бігати, не зважаючи, що іноді у неї це вдається не надто досконало. Сьогодні лишаються серйозними тільки проблеми зі слухом

Влада обожнює малювати, її творчість допомагає збирати кошти діткам, які потребують допомоги. Влада - маленький волонтер, яка любить допомагати іншим, не зважаючи на те, що дуже часто однолітки та однокласники глузують з неї та ображають. На перервах дівчинка частіше грається сама, бо не може нормально чути інших діток у загальному шумі.

З роками слух дівчинки стає гіршим і придбаний раніше слуховий апарат вже не допомагає достатньо, а часті респіраторні захворювання викликають ще більші погіршення слуху. Вважаючи на зміни, нещодавно Владу обстежили і підібрали новий слуховий апаратик, з яким вона зможе гарно чути.

"Вона надзвичайно ніжна, щира та відкрита, трішки вперта, але зовсім не злопам'ятна. Коли дивишся на неї - здається, що вона випромінює світло. Її внутрішній світ знаходить відображення в власних творах, які можна публікувати у дитячих книгах." Друзі, допоможіть нам зібрати на слуховий апарат для цієї унікальної дівчинки, сьогодні це і є її чарівний квиток у світ звичайних людей."

 

ПІБ: Грабова Владислава Русланівна, 17.05.2007

Місто: Кривий Ріг

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія з вираженими руховими порушеннями, лівостороння глухота, правостороння туговухість 3 ст. Дизартрія.

ID: 2553
Підтримали
Благодійна допомога
13.10.2016 20:21
1305,00 грн.
Благодійна допомога
13.10.2016 13:57
15,00 грн.
Благодійна допомога
13.10.2016 13:38
2000,00 грн.
Благодійна допомога
13.10.2016 00:27
10,00 грн.
Благодійна допомога
12.10.2016 19:52
10,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Підтримати
Здоров'я
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Завдяки проєкту ми закупимо автоматичний ендоскопічний репроцесор у Запорізьку обласну клінічну дитячу л…
Незапланована подорож: мета поставлена. 5
Підтримати
Здоров'я
Незапланована подорож: мета поставлена. 5
Маленькому Богдану знову потрібна допомога в проходженні реабілітації. Лікарі рекомендують хлопчикові пр…
Надія для нового життя
Підтримати
Здоров'я
Надія для нового життя
Впевнені професіонали, аналітичний розум та вправні руки – це необхідність для прийняття нового життя на…
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Показати всі