Повернути зір музикантові
Повернути зір музикантові
Завершений

Повернути зір музикантові

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.12.2016
Одеса
Завершений
Всього зібрано
43500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
43500,00 грн.

Життя яскраве і світле вирує десь серед галасливої студентської молоді, воно сповнене надій і планів на майбутнє, в ньому є подих щастя, весни і кохання. І так нестерпно хочеться полинути туди, вирвавшись з-за грат майже повної сліпоти. Саме у такому становищі опинився зараз Денис - дуже здібний і талановитий хлопець.

Проблеми із зором, що супроводжували хлопця з дитинства, природа, однак, компенсувала надзвичайним музичним слухом. Він був найкращим учнем у музичній школі. Грав у духовому оркестрі спочатку III, а потім II кларнет. Тоді батьки максимально збільшували ноти та роздруковували їх, щоб дитина могла бачити. Хлопець читав такі ноти майже носом, але він швидко запам’ятовував їх, і потім виконував музичні твори напам’ять. Але зараз зір у нього погіршився настільки, що ніяке збільшення вже не допомагає. Окрім цього, Денис дуже соромиться читати носом, як робив це, коли був молодшим. Він замкнувся у своїй кімнаті і в собі. Зараз грає лише для себе, коли його ніхто не бачить.

Під час останнього обстеження лікарі діагностували в нього васкуляризироване помутніння рогівки. Через ураження вірусом простого герпесу рогівка запалилася, що призвело до її ущільнення і помутніння, а, отже, і до втрати зору. Ці зміни мають незворотній характер і не піддають корекції стандартними оптичними засобами.

Відновити втрачений зір можна лише хірургічно, шляхом пересадки рогівки. Це, фактично, єдиний шанс на одужання для пацієнтів з такими порушеннями зору. Університетська клініка ім. Дюссельдорфа в Німеччині готова провести Денису обстеження та зробити остаточний висновок щодо можливості проведення операції з трансплантації донорської рогівки. Батьки отримали рахунок на діагностіку в сумі 43 500 грн.

"Наша родина дуже потребує допомоги. Поки ми були в змозі, ми все робили самотужки і не хотіли турбувати людей своїми проблемами. На лікування в Україні ми вже витратили величезну купу грошей, виручену від продажу чотирьохкімнатної квартири в Одесі. Зараз єдина надія на врятування зору нашого сину - клініка в Німеччині. Але здійснити діагностику та лікуваня за свій власний кошт ми не можемо. Без зору наш син не може займатись улюбленною справою – музикою, не може навіть продовжувати здобувати освіту. Допоможіть повернути синові зір, а з ним і надію на майбутнє!"

 

ПІБ: Аванесов Денис Валерійович, 25.03.1997 р.

Місто: Одеса

Діагноз: недорозвинення зорового аналізатора, ністагм, висока ускладнена короткозорість, косоокість, рецидивний кератоконьюктівіт, васкуляризироване помутніння рогівки, катаракта

ID: 2705
Підтримали
Благодійна допомога
05.02.2017 16:20
11902,19 грн.
Благодійна допомога
05.02.2017 12:54
509,81 грн.
Благодійна допомога
05.02.2017 10:13
50,92 грн.
Благодійна допомога
05.02.2017 01:01
100,00 грн.
Благодійна допомога
04.02.2017 22:57
203,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
У Вікторії критична вага. Потрібне харчування
Підтримати
Здоров'я
У Вікторії критична вага. Потрібне харчування
Крихітка Вікторія з Одещини у свої 6 років важить всього 9 кілограмів. Важке генетичне захворювання – хв…
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Лікарні Святого Миколая потребує допомоги у вигляді вис…
Великі виклики для маленького Артема
Підтримати
Здоров'я
Великі виклики для маленького Артема
Артемчик родом із Торецька Донецької області, він має гідроцефалію та вроджену spinabifida – розщеплення…
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо апарат SIMEO, призначений для значного полегшення симптомів муковісци…
Показати всі