Повернутись у рідні гори
Повернутись у рідні гори
Завершений

Повернутись у рідні гори

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.08.2017
Львівська обл.
Завершений
Всього зібрано
16850,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
16850,00 грн.

Дівчинка з гір з очима-вогниками. У Вікторії злоякісне захворювання крові – лімфома. Віка – на шляху до одужання. Спочатку була невизначеність з діагнозом. Потім 5 блоків виснажливого лікування. То ж імунітет на нулі. Потрібен "Імуноглобулін", котрий допоможе опиратися хворобі, виявляти та знищувати віруси та інфекції, злоякісні клітини. Інакше організм, якому бракує сил, може не впоратись.

Цю дівчинку хочеться обійняти. Вона легка, летка, непосидюча. Наповнена природною силою і енергією. Вміє знайти хороше і в лікуванні. Віка знає назубок розклад усіх волонтерів. Лікування сприймає як належне, мужньо приймає всі приписи лікарів. Але простір, гори, річка кличуть її додому. Хоче до звичного ритму життя: побігла-прибігла. До шкільної подруги. До татка, братика і старенького дідуся.

Родина просить допомогти. Препарату у відділенні нема. Мама не працює – спочатку в декреті, потім доглядала за господарством, зараз вже 5 місяців з Вікторією, а татових можливостей для дорогих ліків не вистачає. Давайте допоможемо Віці разом! Так хочеться, щоб мама дівчинки знову казала про неї: "А що Віка? Вона вдома не всидить. Побігла-прибігла".

 

ПІБ: Шикітка Вікторія Юріївна, 25.02.2008 р.

Місто: с. Верхня Яблунька, Львівська обл.

Діагноз: лімфома Беркітта з ураженням лімфовузлів шиї

ID: 3298
Підтримали
124
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
1288 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
02.10.2017 17:56
1288,12 грн.
Благодійна допомога
02.10.2017 17:36
101,83 грн.
Благодійна допомога
02.10.2017 17:32
35,00 грн.
Благодійна допомога
02.10.2017 16:37
275,30 грн.
Андрей Whisky
02.10.2017 15:22
140,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Благодійність від  Fun Padel Club
Підтримати
Здоров'я
Благодійність від Fun Padel Club
Ми віримо, що кожна дитина заслуговує на повноцінне життя, тому робимо все можливе, щоб забезпечити дітя…
Степан прагне жити звичайним життям підлітка
Підтримати
Здоров'я
Степан прагне жити звичайним життям підлітка
У Степана цукровий діабет, і його життя – це щоденний контроль: інсулін, підрахунок вуглеводів, постійні…
Шанс для Кирилка рости без болю
Підтримати
Здоров'я
Шанс для Кирилка рости без болю
Кирилко з перших днів життя бореться за шанс рости й розвиватися. Через важке ураження головного мозку д…
Максим не в змозі купувати ліки. 4
Підтримати
Здоров'я
Максим не в змозі купувати ліки. 4
Максим має діагноз "ураження центральної нервової системи". Це захворювання значно обмежує повсякденне ж…
Показати всі