Позбавимо Настю зайвого болю. 2
Позбавимо Настю зайвого болю. 2
Завершений

Позбавимо Настю зайвого болю. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.01.2025
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
27200,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
27200,00 грн.

7-річна Настуся – третя дитина в родині з Харківщини. Це дуже весела, активна і творча дитина. На жаль, рік тому в її дитинство втрутилась невиліковна хвороба. Насті стало зле. Дівчинка почала погано себе почувати, в неї болів животик. Обстеження в лікарні виявило в дівчинки інсулінозалежний діабет першого типу.

Після року хвороби мама більш-менш навчилася справлятися з новими умовами життя Насті. Рахувати правильно їжу, колоти інсулін, тримати в нормі цукри, тобто контролювати рівень глюкози. Настя мужньо витримує по 5-6 ін'єкції інсуліну та понад 10 проколів пальчиків на день. Після частих вимірів від голки в дитини почали боліти пальчики, й лікарі порадили спробувати сенсори. За рахунок благодійної допомоги вдалося передати дівчинці сенсори на декілька місяців. Ці пристрої полегшили життя дівчинки та її мами. Не треба робити постійні проколи пальців, і рівень контролю цукрів значно поліпшився.

Зараз Настя навчається у другому класі та показує успіхи у навчанні. Ще дівчинка займається у художньому гуртку, але поки що онлайн. Вона дуже любить малювати та мріє стати художницею.

Її мати просить про допомогу в придбанні сенсорів. З ними Настя може вести звичний спосіб життя – ходити на танці, займатися навчанням та творчістю й не проколювати свої пальчики 10 раз на день, щоб поміряти цукор глюкометром. А головне – вчасно запобігти значущій шкоді своєму здоров’ю від різкого коливання цукрів в крові.

Повне ім’я: Пилипенко Анастасія Сергіївна, 01.02.2017 р.
Місто: с. Таранівка, Харківська обл.
Діагноз: інсулінозалежний цукровий діабет 1 типу
ID: 9897
Підтримали
Благодійна допомога
16.01.2025 16:37
9367,00 грн.
Благодійна допомога
16.01.2025 14:38
1000,00 грн.
Благодійна допомога
15.01.2025 11:33
100,00 грн.
Благодійна допомога
15.01.2025 08:16
1000,00 грн.
Благодійна допомога
14.01.2025 02:36
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть ранній пташці. 4
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть ранній пташці. 4
Софійка – це маленьке сонечко, яке бореться за своє життя з першого дня. Вона народилася дуже рано, і вж…
Допоможіть жити та розвиватися всупереч аутизму!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть жити та розвиватися всупереч аутизму!
У сім'ї православного священника сталася біда. Під час вагітності другою дитиною матінка перехворіла на …
Допомога дитячим реанімаціям, щоб історії продовжувались
Підтримати
Здоров'я
Допомога дитячим реанімаціям, щоб історії продовжувались
Зібрати 2 800 000 грн на сучасну систему ендоскопічної візуалізації з бронхоскопом Fujifilm EB-530R, яка…
Допоможіть Вані впоратися з хворобою Крона
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Вані впоратися з хворобою Крона
Дітям із хворобою Крона необхідно спецхарчування, але такі суміші коштують значно дорожче від звичайної …
Показати всі