Прихисток для дітей
Прихисток для дітей

Прихисток для дітей

Проект здійснює
Розпочато: 19.03.2020
Хмельницька обл.
Завершений
Всього зібрано
25000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
25000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Так природно і правильно, коли ти дитина, і тобі 5, 8, чи 12 років, мати родину, батьків, які тебе люблять та піклуються. Так має бути – кожен хлопчик чи дівчинка мають народжуватися та зростати в сім’ї, де на них чекають, дають їм тепло, ніжність та турботу. Однак, на превеликий жаль, буває й по-іншому: щодня ми, працівники та волонтери благодійного фонду, приймаємо у себе діток та підлітків, до яких, по великому рахунку, їхнім батькам немає діла, про них не піклуються, ними не займаються, не приділяють увагу, з ними не роблять домашні завдання, не розповідають казки на ніч…

Ці діти ніби самі по собі, і з малих літ змушені навчатися виживати – самостійно піклуватися про свої потреби, шукаючи людей, які їх приголублять, пригорнуть, дадуть хоча б частково те, на що, на жаль, їхні рідні батьки, нездатні, бо ж часто це родина в кризі, в залежностях, багатодітні та дуже бідні сім'ї, де дорослі живуть своїм життям, займаються своїми справами, і де не до дітей… Це боляче і прикро. І ми намагаємося зробити все від нас залежне, аби ці діти – маленькі і трохи старші – не почувалися покинутими, непотрібними, а навпаки – могли відчути любов, турботу про них, увагу до їхніх потреб і проблем... Ми уже багато років займаємося допомогою таким дітям, піклуючись про них, годуючи та проводячи з ними різноманітні заняття, спрямовані на те, аби їм легше жилося сьогодні та в майбутньому, щоб вони вміли давати собі раду в побутових та соціальних питаннях, в комунікації та вироблення стресостійкості і подолання психологічних проблем, яких у дітей та підлітків з кризових родин – не по роках – велика кількість…

І сьогодні ми стикнулися з проблемою нестачі коштів на ремонт та облаштування приміщення, де б в подальшому могли проводити свій час такі дітки, і де з ними могли б перебувати та надавати допомогу, займатися наші працівники та волонтери, адже таких дітей, які потребують допомоги і які уже самі приходять до нашого фонду або ж їх приводить старший братик чи сестричка, друзі стає дедалі більше. Приміщення, яке маємо і яке можна було б пристосувати для такої кількості потребуючих дітей, якими опікуємося, перебуває у занедбаному стані та вкрай потребує ремонту. Частину коштів наш фонд має, однак їх катастрофічно не вистачає, бо ж щоденно закупляємо продукти харчування та інші необхідні для потребуючих речі.

Тому звертаємося до Вас, усіх, кому небайдужа доля цих дітей. Разом ми зможемо зібрати необхідну суму для закупівлі ремонтних матеріалів, що дозволить пристосувати приміщення для перебування та занять у ньому дітей і вони матимуть безпечний притулок, де проводитимуть більшу частину свого часу, де про них дбатимуть та розвиватимуть.

На кожному з нас, свідомих дорослих, лежить доля відповідальності за таких дітей, а ще – це справа простого людського милосердя та співпереживання до найбеззахисніших та найвразливіших... Ми в буквальному сенсі слова можемо сьогодні зробити велику справу добра та людськості. Не будьмо байдужими! Доброта повертається сторицею!

На УББ ми збираємо 25 000 грн на ремонт та облаштування прихистку для знедолених діток.

Зібрано

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано
Підтримали
Анонімна допомога
22.10.2020 20:12
11763,01 грн.
Анонімна допомога
22.10.2020 19:58
10000,00 грн.
Анонімна допомога
20.10.2020 17:07
200,00 грн.
Анонімна допомога
17.09.2020 08:15
10,18 грн.
Анонімна допомога
16.09.2020 09:01
10,18 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Соціальна допомога
Диво від святого Миколая
19 грудня – день Святого Миколая, і всі діти з нетерпінням чекають подарунка. На жаль, є така малеча, як…
Підтримати
Соціальна допомога
Подаруй літнім людям можливість вижити
Ось уже більше 18 років ХОБФ "Карітас" опікується людьми – старенькими та самотніми, які опинилися в кри…
Підтримати
Соціальна допомога
Діти хочуть їсти
Мета проекту - зібрати гроші на харчування діток Центру допомоги "Місто щасливих дітей". Тут живуть діти…
Підтримати
Соціальна допомога
Нагодуй ізольованого
Тепер для мільйонів людей пандемія коронавірусу стала величезною проблемою продовольчої небезпеки.
Показати всі