Продовжіть час його матчу!
Продовжіть час його матчу!
Завершений

Продовжіть час його матчу!

Проект здійснює
Розпочато: 15.02.2017
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
20825,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20825,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Футбол – це гра, яку люблять і дивляться мільйони. Два тайми по сорок п'ять хвилин, іноді – трохи більше, в які вміщається ціле життя: натхнення і розчарування, ентузіазм і відчай, захват і трагедія. Майже завжди і футболіст, і уболівальник знає: попереду ще матч, попереду нове спортивне життя. В Артемія ще одного матчу не буде. У хлопченяти важка хвороба – муковісцидоз. Але в наших силах продовжити час його гри.

Перші роки життя Артемчика Казачука були наповнені поневіряннями по лікарях. І в три роки хлопчика і маму чекав вирок: муковісцидоз. Важке природжене захворювання, вилікувати яке неможливо. Проте за допомогою спеціальної терапії можна продовжити життя. У Європі люди з муковісцидозом живуть до сорока і більше років. Артем із радістю переступив рубіж в 11 років. Для України це немало.

У нашій країні, на жаль, лікування хворих на муковісцидоз поки налагоджено дуже слабко. Кожна дитина, кожна сім'я, по суті, змушена сама шукати способи лікування і лікарів. Знаходити ліки, багато з яких можна купити тільки за кордоном.
Життя дитини з муковісцидозом – це щоденна боротьба. Це режим, який із трудом витримав би і професійний спортсмен. Підшлункова залоза дитини працює всього на 10%, фіброзні зміни в печінці і страшна синьогнійна паличка в легких, яка "поїдає" їх зсередини. Але Тьомка не здається і бореться. Крапельниці. Уколи. Інгаляції. Спеціальні вправи. Кожен день. Лікарні. І знову крапельниці, уколи, інгаляції.

І при цьому Тьомка знаходить час і сили займатися фізкультурою, айкідо, добре вчитися, веселити друзів і однокласників. А ще хлопчисько обожнює футбол. Грати, правда, хвороба не дозволяє. Але малий знає все про футбол, про матчі і гравців. Із захопленням може годинами розповідати про свою улюблену команду "Манчестер Юнайтед" і про свого кумира – Златана Ібрагімовича, з яким мріє коли-небудь зустрітися.

Іноді, правда, і Артема охоплює відчай. "Мама, за що?! Втомився, більше не можу... Чому саме я?!", – запитує він... Але потім хлопчик бере себе в руки. І знову бореться за життя. І знову – крапельниці, уколи, інгаляції.

Лікування муковісцидозу дуже дороге. Багато препаратів доводиться купувати за кордоном. Тому сім'я Артемки просить всіх небайдужих допомогти зібрати кошти! Ми можемо продовжити життя цього чудового хлопчини!

 

ПІБ: Казачук Артемій Павлович, 29.09.2005 р.

Місто: Запоріжжя

Діагноз: муковісцидоз із панкреатичною недостатністю, тяжкий перебіг, хронічне інфікування легенів синьогнійною паличкою

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
26.05.2017 23:58
0,62 грн.
Георгій Георгій
26.05.2017 23:40
3367,00 грн.
Георгій Георгій
26.05.2017 23:36
10000,00 грн.
Анонімна допомога
24.05.2017 21:54
61,10 грн.
Анонімна допомога
23.05.2017 23:38
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Коли Злата затанцює...
Златулечка народилася на 27 тижні вагітності 10 серпня 2015 року. Мама почула лише, як малятко трохи кри…
Підтримати
Здоров'я
Врятувати маленьку танцівницю
Березень 2020 роки цілком змінив життя третьокласниці Камілли. У цьому місяці їй поставили діагноз лейко…
Підтримати
Здоров'я
Наперекір статистиці
Анжеліка та Саша – рідні брат і сестра з одним на двох важким діагнозом – спільно борються за життя.
Підтримати
Здоров'я
Syngenta ПроДобро
Ми пропонуємо вам долучитись до спільної соціальної ініціативи компанії Syngenta та учасників проекту "М…
Показати всі