Промені перемоги. 2
Промені перемоги. 2
Завершений

Промені перемоги. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 25.02.2020
Київ
Завершений
Всього зібрано
9300,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
9300,00 грн.

Наш фонд опікується дітьми та дорослими, що хворіють на муковісцидоз. Найбільша загроза для них – інфекції, що пошкоджують тканину легень, відбирають сили і настрій, високою температурою "спалюють" кілограми ваги. А вага й так у більшості дефіцитна через порушене засвоювання їжі. І що менша вага, то менше сил у людини боротися з інфекцією… Замкнене коло. Розірвати його може допомога ззовні, твоя підтримка.

Життя людини з муковісцидозом сповнене особливих правил. Щоденний прийом великої кількості ліків, цілі комплекси фізичних вправ ранком та увечері і дренажний масаж. Обмеження до відвідування публічних заходів, до подорожей, часом навіть до навчання. Особливо суворі правила прибирання житла та правила особистої гігієни… складна система з багатьох елементів дає можливість такій людині жити. Забезпечення усього цього коштує дорого.

Наш фонд узяв на себе забезпечення хворих на муковісцидоз медичним обладнанням. У комплексі з іншими заходами, бактерицидні лампи допомагають знизити загрозу інфікування. Менше хворіти, мати більше сил, отримати більше шансів на життя... – це те, за що бореться наша команда. На УББ ми збираємо кошти на закупівлю 20 бактерицидних ламп для підопічних нашого фонду.

Підтримай нас, щоб життя перемагало!

ID: 5838
Підтримали
ViaRia.com.ua - Віртуальна Реальність Україна
29.02.2020 21:18
7759,71 грн.
Благодійна допомога
29.02.2020 12:09
101,96 грн.
Благодійна допомога
26.02.2020 21:54
100,00 грн.
Благодійна допомога
26.02.2020 20:01
274,95 грн.
Благодійна допомога
26.02.2020 12:24
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Раз на рік Данієль лягає в лікарню.
Підтримати
Здоров'я
Раз на рік Данієль лягає в лікарню.
Данієль пройшов безліч обстежень і за три тижні сім’я почула страшний діагноз – діабет. За іронією долі,…
Допоможіть зробити другий крок
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть зробити другий крок
У Соломійки ДЦП, спастична диплегія. Дівчинці потрібні систематичні проходження курсів реабілітації.
Єва – четверта дитина в родині
Підтримати
Здоров'я
Єва – четверта дитина в родині
У лютому 2020 року Єві діагностували цукровий діабет І типу. Щоб контролювати рівень цукру в крові, їй д…
Крок за кроком до життя
Підтримати
Здоров'я
Крок за кроком до життя
Ромчику потрібні систематичні проходження курсів реабілітації. Допоможіть йому зробити крок до повноцінн…
Показати всі