Простягніть руку допомоги Марку! 4
Простягніть руку допомоги Марку! 4
Завершений

Простягніть руку допомоги Марку! 4

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.01.2022
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
34000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
34000,00 грн.

Марк народився на 39-му тижні. Під час пологів стало зрозуміло, що малюк дуже великий, і мама не зможе народити його сама. Дві доби жінка народжувала сина. Дві надзвичайно довгі доби, що стали фатальними в житті хлопчика. З'явившись на світ, у Марка діагностували гіпоксію, яка спровокувала низку серйозних хвороб.

Було здано безліч аналізів та проведено низку консультацій, після яких лікарі зробили висновок: у Марка немає генетичних порушень, проте є вада розвитку головного мозку, тетрапарез та затримка розвитку. Малюка почали лікувати. Вартість лікування чимала, до того ж курси реабілітації потрібно проходити систематично, щоб не втратити набуті вміння. Якщо раніше Марк не міг самостійно стояти, ходити та розмовляти, то зараз він почав робити свої перші, хоча ще невпевнені, але самостійні кроки, він намагається брати до рук різні предмети та самостійно їсти.

"Хотіла подякувати всім вам за можливість Марку стати на крок ближче до одужання! Спасибі величезне всім, хто нас підтримує, адже завдяки вам Маркуша робить колосальні кроки вперед!", – каже мама хлопчика. Лікування дає дуже добрі результати! Зараз головне – не зупинятися, не згаяти момент і продовжувати терапію, але для цього потрібні кошти, яких у рідних хлопчика обмаль.

Тому ми розпочинаємо новий етап збору коштів на нову реабілітацію для Марка та просимо всіх приєднатися! Підтримайте нас! Простягніть руку допомоги Марку знову!

Повне ім’я: Беззуб Марк Ігорович, 30.11.2016 р.
Місто: Дніпро
Діагноз: вада розвитку головного мозку: полімікрогірія лобових і скроневих часток, млявий тетрапарез зі стійкими руховими порушеннями, груба затримка формування стато-моторного та психо-мовного розвитку
ID: 7801
Підтримали
125
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
5098 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
23.05.2022 21:48
5026,03 грн.
Благодійна допомога
23.05.2022 21:30
507,64 грн.
Благодійна допомога
23.05.2022 18:29
50,71 грн.
Благодійна допомога
23.05.2022 09:40
48,70 грн.
Благодійна допомога
22.05.2022 14:55
507,64 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Дихання для найменших
Підтримати
Здоров'я
Дихання для найменших
У межах проєкту ми збираємо кошти на закупівлю 50 спеціальних дихальних контурів для відділення реанімац…
Допомога Софії – контроль та безпека щодня
Підтримати
Здоров'я
Допомога Софії – контроль та безпека щодня
Софії було трохи більше року, коли лікарі поставили важкий діагноз – цукровий діабет 1 типу. Це аутоімун…
Той день, коли Лев перестав чути світ
Підтримати
Здоров'я
Той день, коли Лев перестав чути світ
У Лева дитячий аутизм. Він потребує постійних занять і фахової підтримки, щоб розвиватись, укріплювати н…
Боротьба за життя Деміра. 3
Підтримати
Здоров'я
Боротьба за життя Деміра. 3
У 5,5 років Деміру діагностували епілепсію. Відтоді тривав постійний підбір протисудомних препаратів, ад…
Показати всі