Просто повір у мене! 2
Просто повір у мене! 2
Завершений

Просто повір у мене! 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 11.07.2022
Сумська обл.
Завершений
Всього зібрано
33000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
33000,00 грн.

Лише уявіть, що 3-місячна дитина не рухає ніжками, не може підійняти ручки, не плаче і не перевертає голівку набік, не їсть і постійно спить. Таким був стан Дениса, коли йому діагностували ураження ЦС і нейро-мʼязовий синдром.

Пізніше до всього додалося орфанне захворювання, вада розвитку кори головного мозку, епілептична енцефалопатія, проблеми з зором, аномалія опорно-рухового апарату всього тіла, слабкість суглобів, гіпотонія, труднощі з годуванням і метаболізмом, затримка розумового розвитку затримка росту та недобір ваги. Лікарі не наважувалися давати які-небудь гарантії чи робити прогнози щодо долі Дениса.

Проте постійне лікування і реабілітації значно покращили стан хлопчика, і вже в 9 місяців Денис почав тримати голівку, в 11 сидіти, а в 14 – повзати. Зараз хлопчикові вже 4 роки, він намагається, тримаючись за поручні, крокувати сходами, вимовляти нові звуки і краще сприймати інформацію. Кожен новий терапевтичний курс приносив хороші результати для Дениса, проте через війну лікування довелося припинити.

Родина проживає у Сумській області, і, на щастя, їх місто не було під окупацією ворога, проте вся ворожа техніка їхала їх вулицею… Через гучні звуки Денис постійно сильно плакав, він і досі памʼятає їх. Звісно, війна дуже вплинула на цього маленького хлопчика: під час повітряних тривог у нього починається істерика, він не хоче сидіти в укритті. Також Денис почав без причини падати, його ходьба стала незграбною, збільшився мʼязовий тонус.

Хлопчикові дуже потрібно повернутися до лікування, інакше його стан буде й надалі погіршуватися. Будь ласка, допоможіть Денису потрапити на реабілітацію у столичний центр!

Повне ім’я: Пузань Денис Олександрович, 15.05.2018 р.
Місто: с. Борозенка, Сумська область
Діагноз: синдром Чу-Токіта-Такенучі-Кім (ОМІМ 61740) з вродженою аномалією головного мозку (перивентикулярна гетеротопія), епілептичною енцефалопатією в стадії медикаментозної ремісії, міопатичним синдромом, страбізмом, функціональним порушенням травлення та затримкою психо-мовного розвитку.
ID: 8166
Підтримали
58
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
10000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
07.08.2022 17:20
4541,00 грн.
Благодійна допомога
07.08.2022 16:04
2000,00 грн.
Благодійна допомога
06.08.2022 18:01
200,00 грн.
Сергій
06.08.2022 15:38
100,00 грн.
Благодійна допомога
05.08.2022 16:05
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Ярослав: від мрій до дій
Підтримати
Здоров'я
Ярослав: від мрій до дій
Ярослав має вроджені аномалії розвитку головного мозку. Через це він має труднощі з рухом, мовленням та …
Світ крізь вікно болю. 2
Підтримати
Здоров'я
Світ крізь вікно болю. 2
У Деонісія вроджена вада розвитку головного мозку та синдром спастичного тетрапарезу. Йому потрібна реаб…
Боротьба Ніколь – заради кращого життя
Підтримати
Здоров'я
Боротьба Ніколь – заради кращого життя
Пʼятирічна Ніколь з Обухівки бачить лише яскраве світло та силуети. Вона любить музику, іграшки, які шур…
Коли життя залежить від світла
Підтримати
Здоров'я
Коли життя залежить від світла
Побут українців зараз залежить від графіків електроенергії. У героїв нашого збору від них залежить життя…
Показати всі