Психолог для мами. 2
Психолог для мами. 2
Завершений

Психолог для мами. 2

Проект здійснює
Розпочато: 19.10.2020
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
36000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
36000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Відкриваючи збір на психотерапевтичну допомогу для батьків важкохворих дітей, ми розуміли, що збір у нашому місті піде повільно, але не думали, що настільки. На жаль, дуже мало людей розуміють, як важко доводиться таким батькам без терапії та як це відбивається на житті дитини й усієї родини.

Зате сторінка dobro.ua не підвела: допомога прийшла саме звідси! Як тільки ми повідомили батькам, що послуги психотерапевта будуть оплачені фондом, у нас відразу з'явилося кілька заявок. І вже перші відгуки були надихаючими:

"Сьогодні була остання з 4 зустрічей з Інною за програмою БФ "Помагаєм". Я не можу сказати, що за 4 сеанси мені вилікували душу, але ми почали працювати з психологом завдяки Фонду та продовжуємо з нею зустрічатися по скайпу. З нею дуже легко, вона слухає й чує, а не просто "гладить по голівці" та співчуває. Вона чітко бачить мої "проблемні" зони й на даному етапі я можу сказати, що вона саме той фахівець, який мені підходить. Я щиро вдячна за можливість почати шлях зцілення моєї душі й, можливо, – принаймні, мені дуже хочеться, – я все-таки зможу знайти внутрішню рівновагу та спокій, що дасть мені нові сили боротися за здоров'я своїх дітей. Спасибі вам! Я сподіваюся, що ця програма буде жити й дасть можливість багатьом іншим батькам розібратися в собі".

"Із самого початку, з моменту постановки важкого діагнозу батьків має супроводжувати психолог. Батьки опиняються в світі, у якому раніше ніколи не були. Тут потрібно розбиратися в медичних термінах, аналізувати масу інформації. Тут потрібні орієнтири, яких ніхто не дає. Ви відчуваєте тиск звідусіль. Одні лікарі кажуть: "Ваша дитина буде рослиною", схиляючи вас до відмови від малюка. Інші намагаються ввести в оману, що хвороба виліковна. В умовах, у яких живуть зараз українські батьки, поява дитини з інвалідністю інвалідизує психіку батьків. Через це розпадаються сім'ї... Відтоді, як я маю можливість виговоритися, я стала набагато спокійнішою. Мені легше уживатися з іншими членами сім'ї, наше спілкування стало м'якшим і спокійнішим. Я вдячна фонду та психотерапевту за можливість працювати з фахівцем безкоштовно. Це вкрай важливо для нас, батьків, щоби не просто виживати, а повноцінно жити в тих складних обставинах, в яких ми знаходимося".

Ось і ми сподіваємося на те, що проект допоможе не тільки першим 6-и батькам, які звернулися до нас, а й багатьом іншим. Ми відкриваємо збір ще на 30 сеансів психотерапії та віримо у вашу підтримку! Давайте разом врятуємо батьків від відчаю!

Зібрано

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано
Підтримали
Анонімна допомога
28.10.2020 10:36
34731,67 грн.
velichechka
27.10.2020 23:52
250,00 грн.
eifwihtse
26.10.2020 07:59
1018,33 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть зупинити рак! 2
Дорогі донори! Сім'я Генсіровских знову змушена звертатися до вас за допомогою. Андрій і його мати – люд…
Підтримати
Здоров'я
Пухлина мозку може відняти у Олега життя. 8
Олег бореться зі страшною і підступною хворобою вже 4-й рік. Він дуже хоче жити, вірить в свою Перемогу …
Підтримати
Здоров'я
Covid-19: допоможемо хворим дихати
Збираємо кошти на фільтри для кисневих концентраторів. Кожен може врятувати чиєсь життя.
Підтримати
Здоров'я
Реабілітація для Віки
Уже не перший рік з Вашою допомогою Вікторія була забезпечена спеціальним харчуванням і проходила такі п…
Показати всі