Психолог для мами. 2
Психолог для мами. 2
Завершений

Психолог для мами. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.10.2020
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
36000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
36000,00 грн.

Відкриваючи збір на психотерапевтичну допомогу для батьків важкохворих дітей, ми розуміли, що збір у нашому місті піде повільно, але не думали, що настільки. На жаль, дуже мало людей розуміють, як важко доводиться таким батькам без терапії та як це відбивається на житті дитини й усієї родини.

Зате сторінка dobro.ua не підвела: допомога прийшла саме звідси! Як тільки ми повідомили батькам, що послуги психотерапевта будуть оплачені фондом, у нас відразу з'явилося кілька заявок. І вже перші відгуки були надихаючими:

"Сьогодні була остання з 4 зустрічей з Інною за програмою БФ "Помагаєм". Я не можу сказати, що за 4 сеанси мені вилікували душу, але ми почали працювати з психологом завдяки Фонду та продовжуємо з нею зустрічатися по скайпу. З нею дуже легко, вона слухає й чує, а не просто "гладить по голівці" та співчуває. Вона чітко бачить мої "проблемні" зони й на даному етапі я можу сказати, що вона саме той фахівець, який мені підходить. Я щиро вдячна за можливість почати шлях зцілення моєї душі й, можливо, – принаймні, мені дуже хочеться, – я все-таки зможу знайти внутрішню рівновагу та спокій, що дасть мені нові сили боротися за здоров'я своїх дітей. Спасибі вам! Я сподіваюся, що ця програма буде жити й дасть можливість багатьом іншим батькам розібратися в собі".

"Із самого початку, з моменту постановки важкого діагнозу батьків має супроводжувати психолог. Батьки опиняються в світі, у якому раніше ніколи не були. Тут потрібно розбиратися в медичних термінах, аналізувати масу інформації. Тут потрібні орієнтири, яких ніхто не дає. Ви відчуваєте тиск звідусіль. Одні лікарі кажуть: "Ваша дитина буде рослиною", схиляючи вас до відмови від малюка. Інші намагаються ввести в оману, що хвороба виліковна. В умовах, у яких живуть зараз українські батьки, поява дитини з інвалідністю інвалідизує психіку батьків. Через це розпадаються сім'ї... Відтоді, як я маю можливість виговоритися, я стала набагато спокійнішою. Мені легше уживатися з іншими членами сім'ї, наше спілкування стало м'якшим і спокійнішим. Я вдячна фонду та психотерапевту за можливість працювати з фахівцем безкоштовно. Це вкрай важливо для нас, батьків, щоби не просто виживати, а повноцінно жити в тих складних обставинах, в яких ми знаходимося".

Ось і ми сподіваємося на те, що проєкт допоможе не тільки першим 6-и батькам, які звернулися до нас, а й багатьом іншим. Ми відкриваємо збір ще на 30 сеансів психотерапії та віримо у вашу підтримку! Давайте разом врятуємо батьків від відчаю!

ID: 6482
Підтримали
Благодійна допомога
28.10.2020 10:36
34731,67 грн.
velichechka
27.10.2020 23:52
250,00 грн.
eifwihtse
26.10.2020 07:59
1018,33 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Умови, щоб до хворих приходили рідні
Підтримати
Здоров'я
Умови, щоб до хворих приходили рідні
Уявіть, що маєте прийти до лікарні навідати близьку людину. Певно, Ви би захотіли присісти поряд. Чи то …
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Психологічна підтримка очевидців війни
Підтримати
Здоров'я
Психологічна підтримка очевидців війни
Проєкт Ucare.me створений для того, щоб дати кожному постраждалому від війни українцю можливість отримат…
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Одна мить – і життя молодого хлопця розділилося на "до" і "після". Артурові 28 років, він з Києва,  в 20…
Показати всі