Путівка в життя для випускників інтернатів
Путівка в життя для випускників інтернатів

Путівка в життя для випускників інтернатів

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.10.2021
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
50000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
50000,00 грн.

Триває жорстока війна, яка принесла з собою небачені досі проблеми, руйнування та біди. Багато людей зазнали непоправних втрат, моральних та матеріальних збитків. Тож і тим, хто й до війни змушений був щоденно боротися за власне виживання, кому було набагато важче ніж іншим, їм зараз і зовсім непереливки. Зокрема, підлітки та молоді люди, які нещодавно покинули інтернатні установи й зіткнулися з жорстокими реаліями "зовнішнього світу", та ще й у воєнний час.

Понад 100 тисяч українських дітей не мають родин та дорослих, які б про них піклувалися, допомагали у складному процесі дорослішання та, особливо, в адаптації до самостійного життя після того, як вони залишають стіни дитячих будинків та інтернатів.

Що їх чекає у "великому світі", коли за їх спинами не стоять батьки, опікуни чи інші надійні дорослі, які готові підказати, подати руку допомоги і підтримати? Вони переступають поріг установи, що від раннього дитинства заміняла їм рідний дім, практично безпорадними перед таким чужим для них життям. Як далі жити? Яку освіту здобувати? Де шукати роботу? Як заробляти на життя?.. Цей список запитань нескінченний.

Але ж як можна пом'якшити адаптацію цих дітей-сиріт? Як допомогти їх становленню як особистостей і захистити від поганого вибору і проблем із законом? Працівники та волонтери нашого фонду уже багато років опікуються дітьми та підлітками з інтернатних закладів, знають їхні проблеми, болі, страхи. А також знають, як зарадити сумній перспективі майбутнього таких самотніх дітей, які віч-на-віч стикаються із дорослим життям після життя в інтернаті.

Саме тому ми розпочали будівництво прихистку, тимчасового дому для випускників інтернатних закладів. Вони зможуть приїхати туди відразу після того, як востаннє переступлять поріг інтернату та вийдуть за його ворота. У прихистку вони зможуть проживати близько року або півтора, вчитимуться навичкам самообслуговування, веденню домашнього господарства, плануванню свого бюджету та здійсненню покупок у магазинах, їм допомагатимуть з навчанням тощо. Усе це дуже допоможе їм соціалізуватися, стати на ноги, навчитися взаємодіяти з іншими людьми та давати собі раду. Така адаптація допоможе їм стати на правильний шлях, правильно розпочати своє доросле життя, здобути освіту та навчитися чесно заробляти кошти на прожиття.

Наразі для завершення будівництва притулку та облаштування житлових приміщень нам не вистачає коштів для придбання будівельно-ремонтних матеріалів та побутових предметів, необхідних для внутрішнього облаштування кімнат та санвузлів. У притулку проживатимуть 10 дітей-випускників дитбудинків та вимушено переселені випускники інтернатів, які самі або з товаришами втікали від війни у більш безпечні регіони України та опинилися на Хмельниччині.

Тому ми звертаємося до тих, кому, як і нам, не байдужа доля цих покинутих дітей: допоможіть їм, адже крім нас, їм ніхто не допоможе!

ID: 7502
Підтримали
Благодійна допомога
20.01.2023 23:26
9725,73 грн.
Благодійна допомога
17.01.2023 13:11
100,00 грн.
Уляна Бичишин
14.01.2023 05:32
10,27 грн.
Благодійна допомога
10.01.2023 13:05
10,67 грн.
Дмитро Семенюк
04.01.2023 17:41
28,33 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Харчування евакуйованих
Підтримати
Соціальна допомога
Харчування евакуйованих
Завдяки проєкту ми забезпечимо комплексним харчуванням евакуйованих осіб, що прибувають із Донецької обл…
Мистецтво для дітей Бахмуту
Підтримати
Соціальна допомога
Мистецтво для дітей Бахмуту
У рамках цього проєкту ми хочемо забезпечити 182 дитини із Бахмуту, які зареєстровані в Харківському цен…
Допомога дітям та родинам під час війни
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога дітям та родинам під час війни
Тут ви рятуєте життя дітей, які страждають від війни в України.
Куражна Скарбничка
Підтримати
Соціальна допомога
Куражна Скарбничка
Скарбничка проєкту «Кураж» — культурних заходів в Києві.
Показати всі