Путівка в життя для випускників інтернатів
Путівка в життя для випускників інтернатів

Путівка в життя для випускників інтернатів

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.10.2021
Хмельницький
Активний
Залишилось зібрати
20345,92 грн.
Зібрано у відсотках
59%
Потрібно зібрати
50000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Триває жорстока війна, яка принесла з собою небачені досі проблеми, руйнування та біди. Багато людей зазнали непоправних втрат, моральних та матеріальних збитків. Тож і тим, хто й до війни змушений був щоденно боротися за власне виживання, кому було набагато важче ніж іншим, їм зараз і зовсім непереливки. Зокрема, підлітки та молоді люди, які нещодавно покинули інтернатні установи й зіткнулися з жорстокими реаліями "зовнішнього світу", та ще й у воєнний час.

Понад 100 тисяч українських дітей не мають родин та дорослих, які б про них піклувалися, допомагали у складному процесі дорослішання та, особливо, в адаптації до самостійного життя після того, як вони залишають стіни дитячих будинків та інтернатів.

Що їх чекає у "великому світі", коли за їх спинами не стоять батьки, опікуни чи інші надійні дорослі, які готові підказати, подати руку допомоги і підтримати? Вони переступають поріг установи, що від раннього дитинства заміняла їм рідний дім, практично безпорадними перед таким чужим для них життям. Як далі жити? Яку освіту здобувати? Де шукати роботу? Як заробляти на життя?.. Цей список запитань нескінченний.

Але ж як можна пом'якшити адаптацію цих дітей-сиріт? Як допомогти їх становленню як особистостей і захистити від поганого вибору і проблем із законом? Працівники та волонтери нашого фонду уже багато років опікуються дітьми та підлітками з інтернатних закладів, знають їхні проблеми, болі, страхи. А також знають, як зарадити сумній перспективі майбутнього таких самотніх дітей, які віч-на-віч стикаються із дорослим життям після життя в інтернаті.

Саме тому ми розпочали будівництво прихистку, тимчасового дому для випускників інтернатних закладів. Вони зможуть приїхати туди відразу після того, як востаннє переступлять поріг інтернату та вийдуть за його ворота. У прихистку вони зможуть проживати близько року або півтора, вчитимуться навичкам самообслуговування, веденню домашнього господарства, плануванню свого бюджету та здійсненню покупок у магазинах, їм допомагатимуть з навчанням тощо. Усе це дуже допоможе їм соціалізуватися, стати на ноги, навчитися взаємодіяти з іншими людьми та давати собі раду. Така адаптація допоможе їм стати на правильний шлях, правильно розпочати своє доросле життя, здобути освіту та навчитися чесно заробляти кошти на прожиття.

Наразі для завершення будівництва притулку та облаштування житлових приміщень нам не вистачає коштів для придбання будівельно-ремонтних матеріалів та побутових предметів, необхідних для внутрішнього облаштування кімнат та санвузлів. У притулку проживатимуть 10 дітей-випускників дитбудинків та вимушено переселені випускники інтернатів, які самі або з товаришами втікали від війни у більш безпечні регіони України та опинилися на Хмельниччині.

Тому ми звертаємося до тих, кому, як і нам, не байдужа доля цих покинутих дітей: допоможіть їм, адже крім нас, їм ніхто не допоможе!

ID: 7502

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
21.09.2022 19:20
30,00 грн.
Благодійна допомога
19.09.2022 14:54
30,00 грн.
Благодійна допомога
14.09.2022 17:54
2500,00 грн.
Уляна Бичишин
14.09.2022 06:35
10,27 грн.
Благодійна допомога
13.09.2022 11:51
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Діти голодні під час Covid-19. 5
Підтримати
Соціальна допомога
Діти голодні під час Covid-19. 5
На сьогодні в час пандемії багатьом сім’ям з соціальних категорій не вистачає коштів на найнеобхідніше. …
Центр допомоги дітям потребує підтримки
Підтримати
Соціальна допомога
Центр допомоги дітям потребує підтримки
Мета цього проєкту – зібрати кошти на оплату комунальних послуг у Центрі допомоги дітям "Місто щасливих …
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Підтримати
Соціальна допомога
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Цей проєкт присвячений Довбиській спеціалізованій школі-інтернату і її учням – дітям із особливостями ро…
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Показати всі