Путівка в життя для випускників інтернатів
Путівка в життя для випускників інтернатів

Путівка в життя для випускників інтернатів

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.10.2021
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
50000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
50000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Триває жорстока війна, яка принесла з собою небачені досі проблеми, руйнування та біди. Багато людей зазнали непоправних втрат, моральних та матеріальних збитків. Тож і тим, хто й до війни змушений був щоденно боротися за власне виживання, кому було набагато важче ніж іншим, їм зараз і зовсім непереливки. Зокрема, підлітки та молоді люди, які нещодавно покинули інтернатні установи й зіткнулися з жорстокими реаліями "зовнішнього світу", та ще й у воєнний час.

Понад 100 тисяч українських дітей не мають родин та дорослих, які б про них піклувалися, допомагали у складному процесі дорослішання та, особливо, в адаптації до самостійного життя після того, як вони залишають стіни дитячих будинків та інтернатів.

Що їх чекає у "великому світі", коли за їх спинами не стоять батьки, опікуни чи інші надійні дорослі, які готові підказати, подати руку допомоги і підтримати? Вони переступають поріг установи, що від раннього дитинства заміняла їм рідний дім, практично безпорадними перед таким чужим для них життям. Як далі жити? Яку освіту здобувати? Де шукати роботу? Як заробляти на життя?.. Цей список запитань нескінченний.

Але ж як можна пом'якшити адаптацію цих дітей-сиріт? Як допомогти їх становленню як особистостей і захистити від поганого вибору і проблем із законом? Працівники та волонтери нашого фонду уже багато років опікуються дітьми та підлітками з інтернатних закладів, знають їхні проблеми, болі, страхи. А також знають, як зарадити сумній перспективі майбутнього таких самотніх дітей, які віч-на-віч стикаються із дорослим життям після життя в інтернаті.

Саме тому ми розпочали будівництво прихистку, тимчасового дому для випускників інтернатних закладів. Вони зможуть приїхати туди відразу після того, як востаннє переступлять поріг інтернату та вийдуть за його ворота. У прихистку вони зможуть проживати близько року або півтора, вчитимуться навичкам самообслуговування, веденню домашнього господарства, плануванню свого бюджету та здійсненню покупок у магазинах, їм допомагатимуть з навчанням тощо. Усе це дуже допоможе їм соціалізуватися, стати на ноги, навчитися взаємодіяти з іншими людьми та давати собі раду. Така адаптація допоможе їм стати на правильний шлях, правильно розпочати своє доросле життя, здобути освіту та навчитися чесно заробляти кошти на прожиття.

Наразі для завершення будівництва притулку та облаштування житлових приміщень нам не вистачає коштів для придбання будівельно-ремонтних матеріалів та побутових предметів, необхідних для внутрішнього облаштування кімнат та санвузлів. У притулку проживатимуть 10 дітей-випускників дитбудинків та вимушено переселені випускники інтернатів, які самі або з товаришами втікали від війни у більш безпечні регіони України та опинилися на Хмельниччині.

Тому ми звертаємося до тих, кому, як і нам, не байдужа доля цих покинутих дітей: допоможіть їм, адже крім нас, їм ніхто не допоможе!

ID: 7502
Підтримали
Слава
20.01.2023 23:26
9725,73 грн.
Благодійна допомога
17.01.2023 13:11
100,00 грн.
Уляна Бичишин
14.01.2023 05:32
10,27 грн.
Благодійна допомога
10.01.2023 13:05
10,67 грн.
Дмитро Семенюк
04.01.2023 17:41
28,33 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
«Разом більше». Боротьба з бідністю
Підтримати
Соціальна допомога
«Разом більше». Боротьба з бідністю
Тут акумулюються внески на підтримку програм допомоги малозабезпеченим верствам населення. Наприклад, пр…
Засоби гігієни для людей похилого віку. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Засоби гігієни для людей похилого віку. 2
Піклування та турбота про людей похилого віку є важливим фактором у наш час, адже колись ці люди ростили…
Діти голодні під час Covid-19. 5
Підтримати
Соціальна допомога
Діти голодні під час Covid-19. 5
На сьогодні в час пандемії багатьом сім’ям з соціальних категорій не вистачає коштів на найнеобхідніше. …
Їжа для життя. 5
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для життя. 5
Протягом багатьох місяців наші проєкти, завдяки Вашій підтримці, допомагають супроводжувати та підтримув…
Показати всі