Разом за життя сина та друга
Разом за життя сина та друга
Завершений

Разом за життя сина та друга

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.10.2013
Київ
Завершений
Всього зібрано
35200,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
35200,00 грн.

У мого сина Сашка агресивна стадія цукрового діабету. Зараз він вже нічого не бачить, його нирки ось-ось перестануть функціонувати. Але надія на відновлення його здоров’я є, лікарі впевнені, що при вдалій трансплантації нирки, у Олександра є усі шанси відновити зір та зупинити хворобу. Допоможіть врятувати сина, благаю вас! Суму коштів, яку нам необхідно зібрати на придбання ліків, нам ніде взяти – це більше 35 тисяч гривень!

У 10 років сину після звичайного аналізу крові встановили діагноз цукровий діабет. На жаль, до активного життя Сашка додались щоденні ліки, постійні аналізи та перевірки організму. Але окрім змін у харчуванні, інші звички син не міняв – активний спорт, музика, друзі, і звичайно ж навчання були завжди важливими для нього. Лікарі мене попередили, що за 10 років хвороба стане агресивною та із шаленою швидкістю почне вражати організм Олександра. Звичайно я тішила себе надією, що медицина розвивається та знайдуться ліки, які зупинять цю страшну хворобу. Син закінчив школу та вступив до університету.

Рівно за 10 років усе й почалося – поступова втрата зору та ураження нирок. Сьогодні мій син нічого не бачить, його нирки ось-ось перестануть функціонувати. Але надія на відновлення його здоров’я є, лікарі впевнені, що при вдалій трансплантації нирки, у Олександра є усі шанси відновити зір та зупинити агресивну хворобу. Саша своїм прикладом додав мені впевненості, що усе має бути добре! Я його дуже люблю і пишаюся своїм сином! Допоможіть врятувати сина, благаю вас! Суму коштів, яку нам необхідно зібрати на придбання ліків, ніде взяти – це більше 35 тисяч гривень.

Я вдячна друзям Сашка, їх багато, вони його не кинули, постійно поруч із ним, вони підтримують нас, допомагають нашій маленькій родині у боротьбі із великою бідою.

Маланка, подруга Сашка: «З Сашком я познайомилася два роки тому. Була у друзів в гостях. Хлопці грали на гітарі, один із виконавців був мені не знайомий, але надто добре грав. Зі своєю природною жестикуляцією я захоплено про щось розповідала. Молодик з гітарою взагалі не реагував на мою бурхливу розповідь. На півслові я була зупинена хлопцями, вони на вухо сказали що він сліпий, ПОВНІСТЮ СЛІПИЙ. Так я і познайомилася з Сашею. Спочатку було багато жалю і трепету як з немовлям. Саша цього довго не витримав. За пару тижнів спілкування попросив не трястися над ним. Поступово ми почали частіше бачитися, гуляти. З веселою, активною, розумною людиною завжди цікаво. Але йому не щастить. Минулої осені впав і зламав стегно і руку, довго лежав. Вихід з паличкою в люди! Це було феєрично - кульгавий, сліпий, але з посмішкою! Звістка про відмову нирок похитнула землю під ногами. Саша не оптиміст, він позитивний реаліст. Саша не задається і не сумує, не знаю що б я робила на його місці, але він молодець. Адже з таким коктейлем хвороб - діабет, сліпота, відмова нирок, інші влаштували б паломництво жалості навколо себе, а Саша бореться і робить це з посмішкою на обличчі! Допоможіть нам врятувати нашого друга!».

Ім’я: Шабанов Олександр Олександрович, 08.03.1988 р.н.

Город: Київ

Діагноз: Цукровий діабет, 1 тип, діабетична нефропатія, хронічна хвороба нирок 5 ст., пієлонефрит, анемія, артеріальна гіпертензія

ID: 743
Підтримали
Благодійна допомога
06.11.2013 11:17
50,00 грн.
Благодійна допомога
06.11.2013 11:17
25,00 грн.
Юрій Свистун
02.11.2013 22:49
345,00 грн.
Благодійна допомога
02.11.2013 22:40
20,00 грн.
Благодійна допомога
02.11.2013 22:00
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога жінкам під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога жінкам під час війни
Завдяки проєкту ми зможемо реалізувати 10 програм психологічної підтримки для українських жінок, які пер…
Покращимо майбутнє Мілани!
Підтримати
Здоров'я
Покращимо майбутнє Мілани!
Мілана хворіє на ДЦП, у неї спастична диплегія, еквіноварусна деформація ніг, збіжна косоокість та серце…
Розшукується донор кісткового мозку!
Підтримати
Здоров'я
Розшукується донор кісткового мозку!
Кожен із вас може зробити свій внесок у порятунок тисяч дітей і дорослих, які зараз страждають на важкі …
Допоможи Саші перемогти в битві за життя
Підтримати
Здоров'я
Допоможи Саші перемогти в битві за життя
Упродовж останнього року стан Саші погіршився: майже щомісяця вона потрапляє у стаціонар і проходить дов…
Показати всі