Реабілітація поранених. Підтримка родин загиблих
Реабілітація поранених. Підтримка  родин загиблих
Завершений

Реабілітація поранених. Підтримка родин загиблих

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.03.2025
Україна
Завершений
Всього зібрано
8495,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8495,00 грн.

6-й марафон на протезі: реабілітація важкопоранених, підтримка родин загиблих. 

Роман Кашпур – військовий на протезі, амбасадор благодійного фонду "Громадянин". 21 квітня 2025 року Роман пробіжить 129-й Бостонський марафон заради збору на реабілітацію важкопоранених захисників та на підтримку родин загиблих.

Лише 6 світових марафонів мають титул World Marathon Major: Токійський, Бостонський, Лондонський, Берлінський, Чиказький, Нью-Йоркський.

Роман уже пробіг 5 з них. Бостонський марафон буде шостим, останнім із мейджорів! Роман стане першим українським військовим, який на протезі пробіжить всі легендарні марафони.

Бостонський марафон щорічно проходить у 3-тій понеділок квітня – Patriots’ Day in the USA. Це найстаріший щорічний марафон у світі, який вперше був проведений у 1897 році після того, як його організатори надихнулися марафонським забігом на Олімпійських іграх в Афінах 1896 року.

Досягнення Романа мотивують не впадати у відчай, знаходити сили піднятися та жити повноцінним життям. Головний меседж Романа: "Ампутація – це не клеймо, протез – не обмеження, а інвалідність – це лише запис на папері, який не обмежує будувати своє власне життя! Перебудуй свій розум – зміни своє життя".

*Лондонський марафон 2023, Токійський марафон 2024.

Ціль марафону: зібрати 2 800 000 грн на реабілітацію 20 важкопоранених ветеранів у Західному реабілітаційному центрі у Львівській області та забезпечити рік психологічного та фізичного відновлення для 50 членів родин загиблих захисників у Харкові.

Західний реабілітаційно-спортивний центр є провідним центром з реабілітації поранених з травмами хребта, втратою кінцівок або рухливості кінцівок тих, хто втратив можливість вільно рухатися, але не втратив не силу духу.

Кожна гривня – це крок до відновлення, ще одна можливість стати на ноги!

*Реабілітація в Західному спортивно-реабілітаційному центрі.

Підтримка для родин загиблих. Мами, дружини, діти наших загиблих воїнів потребують фізичного та психологічного відновлення, щоб навчитися жити з втратою та знайти в собі сили рухатися далі. Для цього буде організовано комплексну фізичну, психологічну реабілітацію та навчально-терапевтичні заходи (майстер-класи, арт-терапію тощо) у Харкові.

*Реабілітація членів родин загиблих захисників в Харкові.

Сила – в єдності багатьох! Долучайтеся! Поширюйте!

ID: 10060
Підтримали
Уляна Бичишин
17.05.2025 10:48
15,00 грн.
Благодійна допомога
02.05.2025 18:03
100,00 грн.
Благодійна допомога
25.04.2025 10:05
150,00 грн.
Уляна Бичишин
20.04.2025 14:54
15,00 грн.
Благодійна допомога
20.04.2025 14:50
250,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Допоможи Софії з лікуванням! 4
Підтримати
Здоров'я
Допоможи Софії з лікуванням! 4
Маленькій Софії знову потрібна реабілітація. З перших днів життя ця дівчинка сміливо бореться зі складни…
Дитяча надія: допомога дитячим реанімаціям
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомога дитячим реанімаціям
У червні 2025 року Київстар та dobro.ua запустили новий напрям благодійної ініціативи "Дитяча надія" – п…
Подаруємо маленькій Анютці шанс. 2
Підтримати
Здоров'я
Подаруємо маленькій Анютці шанс. 2
З перших днів свого життя ця маленька дівчинка бореться за здорове і щасливе дитинство. Анюта народилася…
Коли хвороба назавжди з тобою
Підтримати
Здоров'я
Коли хвороба назавжди з тобою
Злата – надзвичайно хоробра дівчинка, яка вже понад п’ять років веде щоденну боротьбу з цукровим діабето…
Показати всі