Реабілітація – шанс на повноцінне життя
Реабілітація – шанс на повноцінне життя
Активний

Реабілітація – шанс на повноцінне життя

Проєкт здійснює
Розпочато: 18.02.2025
Запорізька обл.
Активний
Залишилось зібрати
179260,00 грн.
Зібрано у відсотках
0%
Потрібно зібрати
180000,00 грн.

"Мене звати Віталій Краєвський, позивний "Віт". Я добровільно став на захист України у жовтні 2024 року, бо вірив та вірю: наша земля – це місце, де має жити свобода, а не страх.  

1 грудня 2024 року я отримав надскладне поранення – травматичний відрив обох нижніх кінцівок. Було боляче, темніло в очах, але найгірше – це час, який ішов надто повільно. Турнікети тримали понад 10 годин, евакуація затягувалася, а я періодично втрачав свідомість, думаючи лише про одне: вижити. Побратими зробили неможливе, надавши першу допомогу й витягнувши мене з того пекла. Далі – госпіталі, операції, довгі дні боротьби з болем та невідомістю.  

Сьогодні, коли рани загоїлися, а шви зняті, моя боротьба не закінчилася. Вона просто змінила напрямок. Тепер я маю навчитися жити заново – опанувати крісло колісне, підготуватися до протезування, віднайти свою силу в нових умовах. Для цього мені потрібна спеціалізована реабілітація в "Західному реабілітаційно-спортивному центрі" НКСІУ. Це не просто тренування – це можливість повернути контроль над власним життям. Два місяці реабілітації коштують 180 000 грн.

Я не звик просити, але зараз без вашої підтримки мені не обійтися. Кожен внесок – це крок до того, щоб я зміг не просто вижити, а жити. Жити повноцінно. Жити заради тих, хто стоїть у строю. Жити заради України.  

Дякую кожному, хто долучиться. Разом ми вистоїмо".

Повне ім’я: Краєвський Віталій, 05.05.1975 р.
Місто: Запорізька обл.
Діагноз: травматичний відрив обох нижніх кінцівок
ID: 9987

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
20.02.2025 06:10
200,00 грн.
Благодійна допомога
20.02.2025 06:01
20,00 грн.
Благодійна допомога
19.02.2025 12:18
300,00 грн.
Благодійна допомога
19.02.2025 06:41
200,00 грн.
Благодійна допомога
19.02.2025 01:07
20,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Максим не в змозі купувати ліки. 3
Підтримати
Здоров'я
Максим не в змозі купувати ліки. 3
Ковальчук Максиму з Рівненської області не дуже пощастило в житті. Від народження він живе з діагнозом "…
Нове життя під час війни
Підтримати
Здоров'я
Нове життя під час війни
В Запорізький пологовий будинок дуже необхідне медичне обладнання для надання повноцінної медичної допом…
Зроби безпеку лікарів реальністю
Підтримати
Здоров'я
Зроби безпеку лікарів реальністю
Оснащення лікарень сучасним обладнанням та засобами медичного призначення – одна з пріоритетних завдань,…
Показати всі