Реп Шмеп Йо Кураж Базар
Реп Шмеп Йо Кураж Базар
Завершений

Реп Шмеп Йо Кураж Базар

Розпочато: 13.07.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
190300,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
190300,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Реп Шмеп Йо Кураж Базар — справжній рай для любителів вуличних суб-культур. Барахолка, виступи артистів, діджеї, що грають хіп-хоп, тюнинг автівок, графіті,інстаплейси наче з кліпів, тату-студії, танці, велика інклюзивна дитяча зона, ресторанний фуд-корт та велика благодійна мета. В серпні ми збираємо кошти на порятунок передчасно народжених діток, яких виходжують в Чернівецькому пологовому будинку №1.

Ситуація, яка склалася в пологовому будинку №1 у Чернівцях, дуже сумна. Устаткування, яке має рятувати життя недоношених дітей - це старі, прикручені на саморобні мотузки і ганчірки прилади. Кювези, в яких лежать діти місяцями - затерті бокси, гуманітарної допомоги, в яких навіть дітей не видно. Рентген апарат в відділення інтенсивної терапії - ветеринарний. У цьому пологовому будинку немає жодного реанімаційного столу в хорошому робочому стані, який може швидко, мобільно і найголовніше якісно врятувати життя дитині.

Мета проекту - купити реанімаційний стіл в відділення інтенсивної терапії пологового будинку №1 та забезпечити його базовими елементами першої медичної допомоги новонародженому.
Реанімаційний стіл - це тривалий будиночок для новонародженого. Стіл забезпечує оптимальний температурний режим для правильного теплообміну немовляти, гарантує оптимальний доступ до пацієнта з 4 сторін і дає можливість проводити не складні термінові операції, до нього підключаються всі інші прилади (інфузомати, пульсоксиметри, датчики потоку і т.д.).В нього вмонтована лампа фототерапії, що дозволить не виймати дитину і не перекладати в інші ліжечка для лікування потологічної жовтяниці.

До реанімаціного столу ми маємо на меті придбати пульсоксиметр - медичний контрольно-діагностичний прилад для неінвазивного вимірювання рівня сатурації киснем капілярної крові. Пульсоксиметр має спеціальний датчик, який приєднується до дитини та відслідковує на скільки відсотків кров насичена киснем. Лікар чи медсестра, маючи такі дані, можуть корегувати відсоток кисню, який подається дитині в залежності від індивідуальних потреб кожного малюка. Ще вкрай важливо те, що у недоношених малюків часто трапляються затримки дихання (апное). Вони можуть бути фізіологічними, внаслідок незрілості, та паталогічними. Цей стан може призвести до летальних наслідків, а за допомогою сигналу пульсоксиметра затримку дихання можна розпізнати одразу та прийняти необхідні міри, щоб дитинка почала знову дихати.

Приходьте на Кураж Базар у серпні та допоможіть нам зробити величезну добру справу для діток, яких рятують у відділенні інтенсивної терапії Чернівецького пологового будинку №1 .
Подробиці події за посиланням https://www.facebook.com/events/198768027366120/

ID: 4213

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Kurazh
21.08.2018 13:35
169726,60 грн.
Благодійна допомога
16.08.2018 11:23
101,96 грн.
Благодійна допомога
12.08.2018 08:48
101,96 грн.
Благодійна допомога
12.08.2018 06:34
50,00 грн.
Благодійна допомога
11.08.2018 14:46
5,09 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Життя Максима сильніше смерті. 4
Підтримати
Здоров'я
Життя Максима сильніше смерті. 4
Цей мужній хлопчик пережив клінічну смерть, лікарі двічі практично витягали його з того світу, він переж…
Іллюша молиться за здорові ніжки. 2021
Підтримати
Здоров'я
Іллюша молиться за здорові ніжки. 2021
Іллі 10 років, і у нього ДЦП, спастична диплегія нижніх кінцівок. Протягом усіх цих років, сім'я вірить …
Операція "коагуляція"
Підтримати
Здоров'я
Операція "коагуляція"
Такі деформації хребта, як у Сашка і Марічки, шокують навіть досвідчених хірургів.
Ангели існують, і в них є крила... 3
Підтримати
Здоров'я
Ангели існують, і в них є крила... 3
Вже втретє родина Ярошевського Андрія вимушена звертатися по допомогу до донорів УББ. У квітні 2018 року…
Показати всі