Рятівна реабілітація для Назара. 5
Рятівна реабілітація для Назара. 5
Завершений

Рятівна реабілітація для Назара. 5

Проєкт здійснює
Розпочато: 20.06.2024
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
38500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
38500,00 грн.

Хлопчик на фото – це 10-річний Назар Шевченко, який хворіє з самого дитинства. У малюка був крововилив у мозок та гідроцефалія, епілепсія, а згодом і ДЦП. Восени минулого року хлопчик пережив операцію з заміни шунта, і дорослі хвилювалися, як і коли він зможе повернутися до реабілітації.

На диво, вже на першому тижні занять із реабілітологом Назар став у ходунці та продемонстрував своє нестримне бажання крокувати. Завдяки урокам із логопедом мовлення хлопчика стає чіткішим та зрозумілішим, а корекційні педагоги відзначили гарне логічне мислення Назара та його тягу до знань.

Назар – дуже наполегливий та цілеспрямований хлопчик, який докладає всі зусилля для покращення свого стану, адже він має величезне бажання ходити та пізнавати світ. Ми ж можемо йому допомогти у цьому та зібрати кошти на новий курс реабілітації. Тож приєднуйтеся! 

Повне ім’я: Шевченко Назар Сергійович, 26.06.2014 р.
Місто: Бровари, Київська обл.
Діагноз: ДЦП, спастична диплегія, симптоматична епілепсія
ID: 9519
Підтримали
Благодійна допомога
25.06.2024 16:24
5850,00 грн.
Благодійна допомога
25.06.2024 13:01
200,00 грн.
Смілянець Олександр
25.06.2024 10:42
200,00 грн.
Благодійна допомога
25.06.2024 09:39
150,00 грн.
Благодійна допомога
25.06.2024 07:56
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Надія повернутися до звичайного життя
Підтримати
Здоров'я
Надія повернутися до звичайного життя
Півроку тому Назарій займався плаванням та говорив англійською – а зараз не може навіть ковтати самостій…
Перший крок у здорове життя Софії
Підтримати
Здоров'я
Перший крок у здорове життя Софії
У 1,5 року лікарі відмітили психомовну затримку у Софії. У 5-річному віці в Німеччині Софії підтвердили …
Майбутнє Софійки під загрозою
Підтримати
Здоров'я
Майбутнє Софійки під загрозою
Близько 5-6 ін'єкцій та 15 проколів пальців на добу – тяжке випробування для восьмирічної Софійки. Цукро…
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі