Різдвяне диво від лізингової компанії "ЕСКА Капітал"
Різдвяне диво від лізингової компанії "ЕСКА Капітал"
Завершений

Різдвяне диво від лізингової компанії "ЕСКА Капітал"

Розпочато: 16.11.2020
Боярка
Завершений
Всього зібрано
224780,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
224780,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Демографічна ситуація в Україні на даному етапі оцінюється як критична. А передчасно народжені діти – це особлива категорія дітей: вони дуже крихкі та слабкі. Багато функцій організму у них ще незрілі. Якщо дитина при народженні важить до 1500 грамів, у перші місяці життя вона стикається з багатьма проблемами легеневої, серцево-судинної, нервової та травної систем. Кожне врятоване життя такого немовляти – безцінне! Саме тому 5 років поспіль наш партнер, благодійник та соціально-відповідальна лізингова компанія "ЕСКА Капітал" відмовляється від корпоративних подарунків та дарує різдвяне диво дітям, які потребують термінового лікування. Спрямування коштів з корпоративних подарунків – це соціальна ініціатива потужної лізингової компанії, яка вже понад 12 років допомагає зростати мікро, малому і середньому бізнесу в Україні. Новий рік – безумовний лідер в подарункових перегонах. Але краще дарувати подарунки, які насправді потрібні. 

Команда "ЕСКА Капітал" вирішила цього року знову спрямувати допомогу на порятунок життя передчасно народжених дітей та закупити надважливе медичне обладнання в Київську обласну дитячу лікарню м. Боярки. Тільки за рік через відділення інтенсивного виходжування цієї лікарні проходить 155 новонароджених, з них 100% потребують реанімаційної допомоги. Це передчасно народжені діти та діти з важкою перинатальною патологією, які потребують проведення тривалої респіраторної терапії, інфузійної терапії, безперервного моніторингу життєво важливих функцій. Серед пролікованих у 2019 році дітей 51% – новонароджені з масою тіла <2000 г, серед яких майже третина пацієнтів – з екстремально низькою та дуже низькою масою тіла при народженні, яким необхідний спеціалізований інтенсивний догляд та терапія.  

Передчасно народжена дитина потребує постійного моніторингу з боку лікарів, контроль і підтримку життєво важливих функцій організму, що розвивається – дихання і серцебиття. Існує безліч патологій, розвиток яких супроводжується хронічною нестачею кисню в крові дитини. Саме для виявлення кисневого голодування і контролю серцебиття маленьких пацієнтів призначений монітор пацієнта. Монітор дозволяє одночасно відстежувати 8 показників стану маленького пацієнта – наприклад, зробити електрокардіограму, виміряти частоту серцевих скорочень, частоту дихання, температуру або відстежувати зміни артеріального тиску. У разі критичних випадків в апараті встановлена система оповіщення. Всі дані відображаються на моніторі в режимі реального часу, їх можна зберігати і переглядати, також завдяки даним лікар може на місці розрахувати подальшу терапію. 

Також важливим при виходжуванні є проведення методу інфузійної терапії. Проведення такої терапії передчасно народженим дітям можлива тільки за допомогою спеціальних пристроїв – інфузійних насосів (інфузоматів), що подають рідину для внутрішньовенного харчування з точно розрахованої швидкістю і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів з високою точністю як при високих, так і при низьких швидкостях інфузії. Насос має систему контролю і сигналізації, а також вбудований акумулятор. Все це забезпечує безперервний режим роботи насоса під час транспортування пацієнта або при відключенні електроживлення, а також стежить за справною роботою насоса, запускає звуковий сигнал тривоги, визначаючи його причину. 

Завдяки "ЕСКА Капітал" у нас є змога придбати сучасний монітор пацієнта та інфузомат для Київської обласної дитячої лікарні м. Боярки, які якісно покращить процес виходжування та нададуть доступність висококваліфікованої допомоги новонародженим дітям у Київській області.  

Різдвяне диво від лізингової компанії "ЕСКА Капітал" – це приклад того, як можуть виглядати корпоративні подарунки зі змістом.

ID: 6629
Підтримали
ЕСКА Капітал
24.11.2020 10:33
224780,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Моє тіло мене не слухає. 3
Підтримати
Здоров'я
Моє тіло мене не слухає. 3
Важка асфіксія, яку переніс Назарій під час народження, докорінно змінили життя хлопчика, перетворивши…
Яка ціна здатності чути?
Підтримати
Здоров'я
Яка ціна здатності чути?
Арсену 6 років, він дуже активний, позитивний і добрий хлопчик, але він не знає, як це – чути. Його сест…
Її тіло сковує хвороба
Підтримати
Здоров'я
Її тіло сковує хвороба
Вроджена пневмонія, набряк головного мозку і внутрішньошлуночковий крововилив були в обох дівчаток. Ніхт…
Братики заслуговують бути здоровими! 3
Підтримати
Здоров'я
Братики заслуговують бути здоровими! 3
Вони народилися недоношеними. На третій день життя в одного із хлопчиків зупинилося дихання, він потрапи…
Показати всі