Родина замість інтернату
Родина замість інтернату

Родина замість інтернату

Розпочато: 26.01.2012
м. Біла Церква, м. Бровари
Завершений
Всього зібрано
18620,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
18620,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

На зміну інтернатам і дитбудинкам прийшли тимчасові прийомні сім'ї. У такій сім'ї дитина оточена повноцінним доглядом і турботою - в той час як соцпрацівники проводять «розбір польотів» із справжніми батьками, наставляючи їх на шлях істинний. Ну, або підшукують малюкові нових маму і тата. Щоб прийомні сім'ї тимчасової опіки могли давати проблемним дітям затишок і надію, їм потрібні гроші на продукти, одяг, розвиваючі ігри, вітаміни, предмети гігієни.

В Україні понад 90 000 дітей, позбавлених любові. Їхні батьки не можуть забезпечити дітям нормальне життя, бо страждають на алкоголізм, наркоманію... Але для дитини всі, крім мами й тата – чужі. В інтернаті діти сумують за мамою, яка на них давно не звертає уваги. Сумують за домівкою, якою б вона не була. Родина термінового влаштування – найкращий вихід для малюка, чиї батьки зараз неспроможні турбуватися про нього.

Прийомна сім’я термінового влаштування – це новий проект Партнерства «Кожній Дитині». Члени організації щиро вірять, що систему інтернатів час змінювати на подібні програми. Тут чужих дітей беруть до себе повноцінні родини. А поки дитя перебуває у затишній домашній атмосфері, соціальні працівники, прийомні й рідні батьки разом працюють над відновленням стосунків, функцій рідної сім’ї і врешті прагнуть повернути дитину додому.

З 2009 року в одній з таких родин жили 10 дітей. Жоден з них не потрапив до інтернату: п'ятеро повернулися у рідні сім’ї, 3-х дітей взяли під опіку родичі, 2 - усиновлені. Прийомна сім’я здатна виправити більшість «недоробок» сім’ї біологічної: забезпечити дитині впевненість у собі, допомогти подолати психологічні проблеми.

«Мені складно це пояснити, але сімейна обстановка впливає на дітей якось чудодійно: змінюється не лише вираз обличчя і поведінка дитини – вона стає спокійнішою, впевненішою, радіснішою; у неї змінюється навіть колір обличчя…» - каже Наталія Дудко, прийомна мама.

У такій сім’ї дітки живуть до півроку, за рідними батьками зберігаються усі права, діти з ними постійно бачаться. А в цей час психологи, лікарі та соцпрацівники з’ясовують, чи здатні батько й мати продовжити виховання самотужки. Їм допомагають знайти роботу, лікують, навчають батьківству, доводять до ладу житлові умови.

Щоб прийомні сім’ї термінового влаштування могли й надалі надавати дітям затишний притулок, потрібні гроші на їжу, одяг, розвиваючі ігри, вітаміни, засоби гігієни. Придбати це все для великої кількості дітей Партнерство не в силах, адже на кожну дитину витрачається приблизно 1,5 тис. грн на місяць. Вони звертаються до Вас із проханням допомогти. Ми можемо подарувати домашній затишок (хоч і тимчасовий) чотирьом дітям, а може, й повернути їх до власних родин. 

ID: 56
Підтримали
Сергей Игоревич
19.09.2012 05:41
719,00 грн.
Благодійна допомога
18.09.2012 17:13
500,00 грн.
Благодійна допомога
15.09.2012 13:07
125,00 грн.
Благодійна допомога
15.09.2012 13:04
400,00 грн.
Благодійна допомога
12.09.2012 11:56
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Творити добро – смачно!
Підтримати
Соціальна допомога
Творити добро – смачно!
Соціальне підприємство – піцерія "Витанія" – відкрилось в Дрогобичі в лютому 2020 року за фінансової під…
Розірвати ланцюжок насильства
Підтримати
Соціальна допомога
Розірвати ланцюжок насильства
Діти теж є постраждалими від домашнього насильства. Однак тільки одне зі 130 звернень в українські служб…
Прихисток та допомога найслабкішим
Підтримати
Соціальна допомога
Прихисток та допомога найслабкішим
Центр соціально-профілактичної допомоги, що багато років діє при нашому фонді, є чи не єдиним місцем у р…
Безпечне середовище для дітей з інвалідністю.
Підтримати
Соціальна допомога
Безпечне середовище для дітей з інвалідністю.
Неспокій, спричинений COVID-19 та заходи що з цим пов’язані, впливає на дітей, сім'ї, що перебувають у с…
Показати всі