Родіону потрібне вартісне лікування
Родіону потрібне вартісне лікування
Завершений

Родіону потрібне вартісне лікування

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.09.2015
Чернігівська область
Завершений
Всього зібрано
18000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
18000,00 грн.

Тато Родіона дуже мріяв про сина, тому з нетерпінням чекав його народження. Хлопчик народився передчасно. Але уже тоді вони знали, яке ім’я йому дадуть. Родіон значить “герой”. За іронією долі, Родіону доводиться боротися за своє життя. Застуда мами під час вагітності та призначене лікування призвело до того, що хлопчик народився на 37-ому тижні. Він сам не дихав і майже 1,5 місяці перебував на апараті ШВЛ. У цей час хлопчику поставили ще один діагноз – гідроцефалія. Родіону встановили шунтуючу систему, але щось пішло не так.

Маленького пацієнта направили у Інститут нейрохірургії. Тут Родіончику запланували провести повторну операцію. Зараз хлопчика обстежують. Але паралельно маленькому пацієнту вводять підтримуючі ліки. У відділенні їх немає, все мамі доводиться купувати самостійно.

Сьогодні у мами Родіона не вистачило коштів навіть на стерильні рукавички – всі заощадження потягнуло попереднє лікування. Завтра може не вистачити на ЖИТТЄВО необхідні ліки… Давайте разом допоможемо цій люблячій родині бути разом!

 

ПІБ: Іллюшко Родіон Сергійович, 20.02.2015

Місто: Чернігівська область

Діагноз: гідроцефалія

ID: 1740
Підтримали
195
Середній донат
50 грн.
ТОП-донат
1000 грн.
Підтримали
Лідія Карплюк
02.10.2015 18:32
206,00 грн.
Благодійна допомога
02.10.2015 17:23
50,00 грн.
Благодійна допомога
02.10.2015 17:20
180,00 грн.
Благодійна допомога
02.10.2015 17:00
30,00 грн.
Благодійна допомога
02.10.2015 16:35
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Крок за кроком до нових перемог!
Підтримати
Здоров'я
Крок за кроком до нових перемог!
У трирічного Даміра ДЦП. Регулярні заняття з фахівцями наближають його до здорового дитинства.
Пізнавати світ без болю
Підтримати
Здоров'я
Пізнавати світ без болю
У Дарини цукровий діабет 1 типу. Це хвороба, яка потребує постійного контролю цукру, інсуліну, сенсорів …
СвіТи: психосоціальна  підтримка підлітків
Підтримати
Здоров'я
СвіТи: психосоціальна підтримка підлітків
Підлітки, які вчилися онлайн останні кілька років, сьогодні вперше виходять у великі аудиторії, гуртожит…
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі