Сашко неодмінно повинен одужати!
Сашко неодмінно повинен одужати!
Завершений

Сашко неодмінно повинен одужати!

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.10.2021
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
28000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
28000,00 грн.

Сашко народився у жовтні 2017 року, скоро йому виповниться 4 рочки. Перші чотири місяці життя хлопчика були звичайними і не викликали занепокоєння в батьків. Але коли Сашко не почав намагався самостійно перевертатися, батьки почали турбуватися. Коли хлопчику виповнилося 6 місяців, малюк так і не почав цікавитися іграшками і не брав предмети в руки. Потім було дуже багато обстежень, МРТ, аналізів, консультацій лікарів та діагноз, що шокував рідних, – вроджена вада розвитку головного мозку, агенезія мозолистого тіла з тетрапарезом, відставання всіх видів розвитку. Батьки важко прийняли слова лікарів. Але вони налаштовані рішуче – попри все вони хочуть вилікувати Сашка та подарувати йому справжнє дитинство.  

Сашко – наймолодший з трьох дітей у сім'ї. Старший братик та сестричка дуже люблять братика та всіляко підтримують його. Коли сестричка приходить зі школи, а братик приїжджає з навчання, то Сашко з радістю зустрічає їх, обіймає та пощипує – так він проявляє свою любов. Маня (сестричка Марійка) і Сашко часто граються разом, ліплять із пластиліну і читають книги – Сашко вже вивчив майже всю абетку!

На жаль, у світі немає чудодійної пігулки, яка б змогла вилікувати Сашка. Лише регулярні курси реабілітації можуть подарувати хлопчику справжнє здорове дитинство. Вперше малюк поїхав на реабілітацію, коли йому виповнився рік та 2 місяці. Регулярне проходження курсів реабілітації дає чудові результати – із кожною поїздкою в Сашка помітні покращення: він уже навчився перевертатися, повзати "рачки", залазити і злазити з дивана, казати "мама", "тато" та "Маня".  

Зупинятися на досягнутому не можна. Кожні два-три місяці хлопчику потрібно відвідувати чергові курси реабілітації. Ми звертаємось до усіх небайдужих з проханням допомогти нам зібрати 28 000 грн на курс реабілітації для маленького Сашка. Самостійно батьки не можуть зібрати таку суму. Допоможіть хлопчику жити здоровішим життям!

Повне ім’я: Блоха Олександр Юрійович, 13.10.2017 р.
Місто: Покровськ, Донецька область
Діагноз: вроджена вада розвитку головного мозку, агенезія мозолистого тіла з тетрапарезом, відставання всіх видів розвитку
ID: 7438
Підтримали
Благодійна допомога
26.11.2021 16:09
8814,80 грн.
Благодій
25.11.2021 16:20
350,00 грн.
Благодійна допомога
25.11.2021 16:18
1000,00 грн.
Благодійна допомога
25.11.2021 11:44
25,00 грн.
Благодійна допомога
23.11.2021 23:57
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Крок до розмови
Підтримати
Здоров'я
Крок до розмови
У Єви дитячий аутизм. Їй потрібні систематичні проходження курсів реабілітації в ЦФР "Крок за кроком".
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Прибрати біль та тривогу
Підтримати
Здоров'я
Прибрати біль та тривогу
Коли Богдану ще не було навіть двох років, його життя назавжди перевернулося. Веселий хлопчик згасав на …
Технології порятунку
Підтримати
Здоров'я
Технології порятунку
Війна збільшила кількість дітей із важкими травмами, які потребують складних та швидких хірургічних втру…
Показати всі