Сашкове дитинство без обмежень. 2
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Завершений

Сашкове дитинство без обмежень. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.02.2024
Київ
Завершений
Всього зібрано
49900,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
49900,00 грн.

Ще до народження в Сашка діагностували збільшення шлуночків мозку та розщелину верхньої губи. Хлопчик зʼявився на світ у поставлений строк, проте у нього виявили гідроцефалію головного мозку. На щастя, нейрохірургічна операція не знадобилася, проте коли Сашкові виповнилося півроку, в нього почала проявлятися затримка розвитку.

Зараз хлопчику 2 рочки, він хворіє на спастичний тетрапарез, у нього вроджена вада головного мозку та вроджена мікроцефалія, затримка психомовленнєвого розвитку. Саші вже провели операцію на губі, він пройшов курс лікування, яке призначив невролог, хлопчик також відвідав реабілітаційний центр. Результати дуже втішні – Сашко став більш комунікабельним, він уже намагається стояти з підтримкою дорослих та навіть робить свої перші кроки.

Попереду в хлопчика новий курс реабілітації, тому ми розпочинаємо збір коштів та сподіваємося на вашу підтримку! Подаруймо Сашкові дитинство без обмежень! 

Повне ім’я: Чорномор Олександр Олександрович, 17.08.2021 р.
Місто: Київ
Діагноз: cпастичний тетрапарез, IV рівень за GMFCS, легкий псевдобульбарний синдром. Дисморфсиндром. Вроджена вада розвитку головного мозку: вроджена мікроцефалія, гіпоплазія мозолистого тіла
ID: 9298
Підтримали
84
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
7420 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
24.08.2024 23:48
5946,00 грн.
Благодійна допомога
24.08.2024 00:26
3000,00 грн.
Благодійна допомога
22.08.2024 23:06
500,00 грн.
Благодійна допомога
21.08.2024 12:31
200,00 грн.
Благодійна допомога
21.08.2024 08:46
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Дитинство на паузі: допомога, що змінює життя
Підтримати
Здоров'я
Дитинство на паузі: допомога, що змінює життя
Максим народився надто рано й пройшов складний шлях. Реабілітація дає результат – він стає сильнішим і в…
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Народжений боротися. Допоможіть йому перемогти! 2
Підтримати
Здоров'я
Народжений боротися. Допоможіть йому перемогти! 2
Сергійко мав важкий старт у житті – він з’явився на світ передчасно, на 28 тижні, вагою лише 980 грамів.…
Жити ніби жодних обмежень не існує
Підтримати
Здоров'я
Жити ніби жодних обмежень не існує
Життя Ангеліни не таке яскраве, як її малюнки – вже понад п’ять років дівчинка живе з цукровим діабетом.…
Показати всі