Щасливе дитинство Ази. 2
Щасливе дитинство Ази. 2
Завершений

Щасливе дитинство Ази. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.02.2023
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
36968,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
36968,00 грн.

Вони пережили пів року окупації, а зараз терплять часті обстріли, бо для виїзду мають серйозні перепони. До кордону з росією – 22 км. Уся родина змогла вижити, навіть маленька Аза – дівчинка, що від народження бореться із важким захворюванням. "Янголи вберегли", – каже мама.

У січні дівчинка була на госпіталізації у Харкові, пройшла обстеження і підтримувальне інтенсивне лікування. Загалом її стан досить стабільний, але потрібна підтримка, аби й далі уникати загострень. Муковісцидоз – хвороба підступна, тільки й чекає моменту, щоби продовжити руйнувати організм.

Зараз Азі потрібен новий інгалятор, адже старому вже 7 років, і він вже не здатен працювати на повну потужність. Також ми плануємо купити міні зарядну станцію, у сьогоднішніх умовах життя це важливо для дитини, яка залежить від медичного обладнання. Обстеження показали, що за останній рік значно погіршився стан печінки дівчинки. Лікар наголосив, що дитина мусить постійно приймати "Урсофальк" – саме його, не аналоги, бо вони діють гірше, і для Ази це вже небезпечно. Потрібні й інші ліки, адже забезпечення за бюджетний кошт на деокупованій території ще не налагоджене.

Повне ім’я: Тимошенко Аза Сергіївна, 27.08.2013 р.
Місто: с. Буряківка, Харківська область
Діагноз: муковісцидоз
ID: 8517
Підтримали
71
Середній донат
150 грн.
ТОП-донат
10290 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
12.03.2023 23:33
10215,00 грн.
Благодійна допомога
09.03.2023 15:54
200,00 грн.
Charlie Chaplin
08.03.2023 15:44
50,00 грн.
AnnaK
07.03.2023 14:03
200,00 грн.
Благодійна допомога
07.03.2023 13:49
150,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Безпечні кроки у майбутнє
Підтримати
Здоров'я
Безпечні кроки у майбутнє
Кілька років тому мама помітила, що Сашко різко схуд, допустимий рівень глюкози перевищував у декілька р…
Реабілітація для Артема: ваша підтримка важлива
Підтримати
Здоров'я
Реабілітація для Артема: ваша підтримка важлива
Артем – 13-річний хлопчик із розладом аутичного спектра. Щодня він робить маленькі, але важливі кроки до…
Життя розміром з долоньки! 2
Підтримати
Здоров'я
Життя розміром з долоньки! 2
Роман народився передчасно з екстремальною вагою тіла – 750 грамів – і відразу ж дав знак мамі, що він х…
Життя з аутизмом – нелегкий шлях. 2
Підтримати
Здоров'я
Життя з аутизмом – нелегкий шлях. 2
Ще до свого народження Артем уже боровся за своє життя. Сьогодні Артему уже 15, і він мріє про щасливе і…
Показати всі