Щастя - коли діти не хворіють. Продовження
Щастя - коли діти не хворіють. Продовження
Завершений

Щастя - коли діти не хворіють. Продовження

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.02.2014
Донецьк
Завершений
Всього зібрано
105508,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
105508,00 грн.

Малюки Микита і Гліб Чорнокнижні - двійнята. Вони дуже хочуть вирости здоровими і радувати довго-довго своїх маму й тата. Для цього потрібно побороти важкий недуг - ДЦП. Лікарі радять складний курс реабілітації, однак грошей у сім'ї на лікування немає.

До Вас звертається мама двійнят Микитки та Гліба 2012 р.н. Мої синьоокі синочки народилися раніше строку, у віці 32 тижнів. Їм робили санацію верхніх дихальних шляхів, інтубацію трахеї, хлопчики були підключені до апарату штучної вентиляції легенів, стан був вкрай тяжкий. У відділенні поставили діагноз: внутрішньоутробна інфекція, пневмонія, ураження центральної нервової системи, синдром церебрального пригнічення, кардіопатія, недостатність кровообігу. У 7 місяців нам поставили страшний діагноз ДЦП.

Почалася наша нескінченна боротьба за кожний новий рух. У 10 місяців нарешті малюки стали перевертатися і тягнутися до іграшок.

Коли Микиті та Глібу виповнилося 1.4 року ми, завдяки першому проєкту на Українській Біржі Благодійності, поїхали в Чехію навчатися войто-терапії, і вже пройшли 3 курси. Після першого курсу ми побачили дивовижний результат, дітки поповзли по-пластунськи, після 2 курсу стали на четвереньки, а після третього почали трохи ходити на четвереньках.

Я покладаю велику надію на войто-терапію. Треба продовжити навчання в Чехії, але для нас таке лікування дуже дороге і без сторонньої допомоги нам не впоратися. У нашій ситуації здоров'я дітей залежить від грошей, щоб оплатити дорогу, та необхідну реабілітацію.

Прошу вас, допоможіть поставити дітей на ноги, допоможіть зібрати гроші на курс терапії! Я так хочу бачити їх здоровими і щасливими, бути щасливою сама. Батьківське щастя - це коли діти не хворіють.

Ім’я: Чорнокнижний Гліб та Микита, 2 роки

Місто: Донецьк

Діагноз: Церебральний параліч, диплегічна форма середнього ступеня тяжкості. Затримка стато-моторного розвитку. Збіжні косоокість OU

ID: 867
Підтримали
84
Середній донат
50 грн.
ТОП-донат
94723 грн.
Підтримали
Покупон
05.05.2014 17:29
94723,00 грн.
Благодійна допомога
19.04.2014 11:25
100,00 грн.
Благодійна допомога
14.04.2014 09:39
5000,00 грн.
Благодійна допомога
12.04.2014 20:16
20,00 грн.
Благодійна допомога
11.04.2014 09:13
5,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Боротьба Ніколь – заради кращого життя
Підтримати
Здоров'я
Боротьба Ніколь – заради кращого життя
Пʼятирічна Ніколь з Обухівки бачить лише яскраве світло та силуети. Вона любить музику, іграшки, які шур…
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Життя на постійних уколах.
Підтримати
Здоров'я
Життя на постійних уколах.
Прохор – юний креативний хлопець, що обожнює природу, особливо море. Вже сім років Прохор живе на інсулі…
Щоб тиша не була вічною
Підтримати
Здоров'я
Щоб тиша не була вічною
Максим не чує вибухів, але відчуває вібрації будинку й дуже лякається. Він та його родина – переселенці …
Показати всі