Щастя в її долоньках
Щастя в її долоньках
Завершений

Щастя в її долоньках

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.04.2021
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
14000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14000,00 грн.

Саша народилася в повній щасливій люблячій родини – її появи чекали з нетерпінням. Проте ще в пологовому будинку лікарі помітили в дівчинки пухлину на правій руці. Пізніше встановили діагноз "лімфангіома правої кисті" – це вроджена патологія, що характеризується утворенням доброякісної пухлини в лімфатичній системі. Досягнувши великих розмірів, ця патологія дає початок небезпечним станам. Іноді, на жаль, закінчується ампутацією кінцівок.

У вересні 2009 року, коли крихітці було трохи більше півроку, відбулася її перша операція. Далі в житті Саші операцій буде декілька. Батьки об'їздили всю Україну і готові були продовжувати... Поки одного разу професор сказав: "Ми більше нічого не можемо зробити, так часто мозок не може переносити наркоз без наслідків. Ви пройшли всі лікарні, кращі професори і лікарі доклали всі зусилля... Потрібен час, можливо, ми навчимося чогось більшого – згодом".

Саша – активна, весела дівчинка. У її рідній оселі живуть любов і радість. Тато і мама дуже люблять єдину донечку. Саша на "відмінно" вчитися у школі, серйозно займається танцями. Вона просто обожнює танцювати і не уявляє себе поза сценою. Саша – неодноразова переможниця конкурсів і "денс батлів" – міжнародних і всеукраїнських. В її житті, здається, є все. Але вона просить у Бога одного: вона мріє, щоб її права рука була такою ж, як ліва. Щоб не ховати її при зустрічі з людьми або на фото. Щоб більше не переживати, що шрами відлякують однолітків. Просто не соромитись себе. У класі до неї звикли, і її приймають. Але світ такий великий, і в ньому стільки потрібно встигнути. Зовнішній вигляд кисті не повинен перешкоджати мріям про велику сцену.

"Я не хочу співчуття і прийняття моєї проблеми, я хочу бути, як усі! Просто дві однакові кисті. Яка це цінність для інших, хтось колись думав про це взагалі?". У Саші є шанс на повну реконструкцію кисті і пластичну операцію в Ізраїлі.Перший крок – отримання консультації одного з провідних пластичних хірургів в Ізраїлі. Далі лікар визначить: Саші потрібна одна або серія операцій до повного досягнення функціональності кисті і пальців.

Консультація коштує 500 доларів. Сім'я Саші звернулася до нас за допомогою. Доля цієї красивої талановитої дівчинки залежить від допомоги кожного з нас. Тільки разом ми допоможемо збутися ще однієї дитячої мрії – змінити її життя назавжди.

Повне ім’я: Гапич Олександра Миколаївна, 20.02.2009 р.
Місто: Біла Церква
Діагноз: лімфангіома правої кісті руки
ID: 7060
Підтримали
Благодійна допомога
16.05.2021 10:50
168,33 грн.
Світлана Квітницька
16.05.2021 10:42
203,92 грн.
Благодійна допомога
16.05.2021 10:18
203,92 грн.
Благодійна допомога
16.05.2021 07:48
244,71 грн.
Благодійна допомога
16.05.2021 00:01
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Зробити ще один крок
Підтримати
Здоров'я
Зробити ще один крок
Звертаємося до вас знову про допомогу для Софійки. Дякуючи зібраним коштам на dobro.ua, дівчинка успішно…
Маленька мамина перемога. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька мамина перемога. 2
У два роки життя Ніки набуло нового, на жаль, нещасливого сенсу. Лікарі діагностували в неї ДЦП, і відто…
Протези для Незламних
Підтримати
Здоров'я
Протези для Незламних
Мета цього проєкту – придбати 50 біонічних протезів для військових та цивільних, дорослих і дітей.
Єдиний у мами. 4
Підтримати
Здоров'я
Єдиний у мами. 4
6-річний Діма хоче перемогти ДЦП. Лише регулярні покращують стан здоров’я хлопчика та збільшують його ша…
Показати всі