Щоб почути тупіт ніжок. 3
Щоб почути тупіт ніжок. 3
Завершений

Щоб почути тупіт ніжок. 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.01.2020
Луганська обл.
Завершений
Всього зібрано
34150,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
34150,00 грн.

Довгих п'ять років родина Лямзіних мріяла про дві заповітні смужки у тесті. Молитви були почуті і диво сталося. 18 перших тижнів пролетіли у щасті, але на 20-му тижні з-за загрози зриву мама перенесла операцію і термін, що залишився, пройшов в клініці. Гріла думка, що народиться синочок і все забудеться. Але доля приготувала страшне випробування... Микитка з'явився на світ шляхом екстреного кесаревого розтину на 36 тижні вагітності, дуже слабенький, без смоктального рефлексу, з обвислими ручками та ніжками. Нейросонографія показала дифузні зміни, прівентрікулярну ішемію, кісти головного мозку.

Малюка швидкою перевели в іншу лікарню, де він пробув місяць. Найскладнішим було налагодити годування при відсутності смоктального рефлексу. Це було пекельно складно, без сну і відпочинку мама намагалася нагодувати своє дитя, не дозволяючи встановити зонд. Завдяки цим зусиллям ковтальний рефлекс з'явився і дитина була виписана додому, хоча фізичний стан був дуже поганим.

Через 3 місяці хлопчик так і не став тримати голову і перевертатися, не було опори на ноги. В 4 місяці пролунав діагноз СМА 1. Мамі, прочитавши про цю хворобу, хотілося просто закрити очі і не прокинутися, охопив страх і жах, а в голові пульсувало "за що?"... Адже дітки з таким діагнозом не доживають і до 2-х років. Аналіз ДНК прийшов через 1,5 місяці болісного очікування. Він був негативним. На той момент Микиті було вже 6 місяців і він все так же лежав. Один невролог змінювався іншим, всі вони переписували діагноз один у одного, не намагаючись розібратися в чому проблема. Рекомендація була одна — змиріться, він ніколи не зможе тримати голову, сидіти, ходити.

Батьки не змирилися. Так Микита потрапив в китайську клініку. Через три місяці хлопчик їхав додому впевнено тримаючи голову і спину. Він сидів, перевертався, з'явилася опора на ноги, міг стояти на четвереньках. Після 2-го курсу лікування — поповз. Після 3-го - Микита почав повільно, але впевнено ходити! Але на цьому боротьба не закінчилася. Щоб досягти розвитку однолітків у Микити попереду ще багато роботи.
Завдяки донорам УББ хлопчик пройшов 2 курси лікування в "Центрі стимуляції мозку" з хорошим результатом, дитина стала активніше, почала видавати звуки, посміхатися, проявляти емоції, жувати їжу, навчилася пити з трубочки. Малюк потребує регулярних реабілітацій, які не можна переривати. Кожен наступний курс закріплює попередній результат і розвиває нові навички. Зупинитися, означає відкинути досягнуте назад. Допоможіть Микиті потрапити на лікування!

 

ПІБ: Лямзін Микита Євгенович, 27.07.2016 р.

Місто: с. Велика Чернігівка, Луганська обл.

Діагноз: синдром рухових розладів у вигляді млявого тетрапареза

ID: 5754
Підтримали
Благодійна допомога
10.02.2020 23:42
4114,19 грн.
Благодійна допомога
10.02.2020 22:24
100,00 грн.
Благодійна допомога
10.02.2020 21:55
254,58 грн.
Благодійна допомога
10.02.2020 12:41
100,00 грн.
Благодійна допомога
10.02.2020 11:15
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть придбати ліки. 3
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть придбати ліки. 3
Життя Сашка невід’ємно пов’язане з прийомом ліків, які підтримують організм та зменшують ймовірність нап…
Хочу радувати своїх батьків!
Підтримати
Здоров'я
Хочу радувати своїх батьків!
Після народження хлопчик потрапив у реанімацію, був слабким, багато спав і не хотів їсти. Вердикта генет…
88001 - SMS-благодійність
Підтримати
Здоров'я
88001 - SMS-благодійність
Зібрані за номером 88001 благодійні кошти буде спрямовано на проєкти, мета яких – допомогти хворим дітям…
Маша бігає лише в мріях
Підтримати
Здоров'я
Маша бігає лише в мріях
Родина маленької Марії Левчук просить допомогти в зборі коштів на відновлення донечки, яка народилася пе…
Показати всі