Сигнал про допомогу від маленьких пацієнтів-3
Сигнал про допомогу від маленьких пацієнтів-3
Завершений

Сигнал про допомогу від маленьких пацієнтів-3

Розпочато: 07.08.2015
Рівне
Завершений
Всього зібрано
11200,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
11200,00 грн.

Виходжування передчасно народжених дітей проходить в інкубаторі (кувезі), в якому тепло, темно та тихо, як в утробі матері. Ці умови для дитини забезпечують різними способами. Тепло забезпечується режимами інкубатора. Темряву створюють спеціальні накидки на інкубатор. Тиша забезпечується персоналом та уникненням зайвих шумів. Але для виходжування дитини необхідно багато обладнання крім кувеза. 

Ще як мінімум 3 додаткових апарата необхідні для виходжування однієї дитинки. І відповідно вони мають бути закріпленні в одному місці на рівні зросту дорослої людини-лікаря, щоб знімати показники і не мають бути розкладені по всій палаті там де є місце. Для цього існують спеціальні Електрифіковані стійки (апаратурні штативи).

Електрифіковані стійки (штативи) для апаратури, це спеціальні штативи для медичної апаратури, які оснащені розетками. Переносну апаратуру можна поставити на полички чи прикріпити на сам штатив, одночасно включити все в розетки, які розміщені на стійках.

Для чого їх використовують в палатах інтенсивної терапії в неонатальних відділеннях?

Кожен апарат має акумулятор, який працюючи видає певні звуки, створює шумовий фон. Відповідно до рекомендацій Американської академії педіатрії, допустимий рівень шуму в палатах інтенсивної терапії не повинен перевищувати 55 дБ. Наприклад, кувез старої марки працюючи видає 45-55дБ, розмова медсестри біля кувеза до 65дБ, поставити який-небудь предмет на кувез до 50 дБ. А тепер уявіть, якщо на кувез поставити три працюючих додаткових апарата. Жоден акумулятор не працює безшумно. Для того, щоб уникнути шуму і використовують спеціальні електрифіковані штативи.

Якщо рівень шуму перевищує допустимі 55дБ, у дитини розвивається акустична травма, тобто глухота різного ступеню. Особливо це небезпечно для дітей, які народилися до 32 тижня гестації. Ще різкі звуки можуть призвести до спонтанних крововиливів в головний мозок у незрілих дітей, що є недопустимим.

Зараз без електрифікованих стійок лікарями та медсестрами Рівненської ОДЛ робиться все, щоб самостійно врегульовувати уникнення несприятливих для повноцінного виходжування дітей ситуацій.

Завдяки вашій допомозі у маленьких пацієнтів Рівненської ОДЛ нещодавно з’явились 2 пульсоксиметри. Зараз збереження їх працездатності та довговічності залежить від якнайшвидшого придбання до відділення недоношених новонароджених дітей електрифікованих стійок.

ID: 1656
Підтримали
Благодійна допомога
25.08.2015 15:40
10280,00 грн.
Лісова Мавка
20.08.2015 23:42
100,00 грн.
Благодійна допомога
20.08.2015 12:34
500,00 грн.
Благодійна допомога
19.08.2015 16:19
10,00 грн.
Благодійна допомога
19.08.2015 14:19
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Здійснити мрію Єгора. 4
Підтримати
Здоров'я
Здійснити мрію Єгора. 4
Єгор народився раніше поставленого терміну, пережив жовтяницю та реанімацію. А згодом лікарі виявили в н…
Обладнання для реабілітації військових!
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для реабілітації військових!
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо КНП "Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології" Закарпат…
Великі надії
Підтримати
Здоров'я
Великі надії
Коли почалося повномасштабне вторгнення, коли ніхто не знав чого очікувати, майбутня мама Тетяна була на…
Віддячити захиснику: врятувати його доньку
Підтримати
Здоров'я
Віддячити захиснику: врятувати його доньку
Маленькій Анюті майже 7 місяців. Вона активно розвивається, грається з братиком та тішить батьків. Але є…
Показати всі