Сигнал про допомогу від немовлят
Сигнал про допомогу від немовлят
Завершений

Сигнал про допомогу від немовлят

Розпочато: 17.02.2021
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
43495,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
43495,00 грн.

Вагітність практично завжди є радістю. І щасливі батьки починають вираховувати терміни пологів, щоб встигнути підготуватися. Але на жаль, кожна п'ятнадцята сім'я в Україні, всупереч очікуванням, стикається з тим, що їхній малюк з'являється на світ раніше запланованого часу. Таких малюків, які народилися раніше 37 тижня, називають недоношеними. Кожна передчасно народжена дитина суто індивідуальна, вона відрізняється від доношеної не тільки за зовнішнім виглядом, недосконалі і не готові до позаутробного життя її внутрішні органи і системи. Без кваліфікованої медичної допомоги лікарів, без сучасного обладнання цим малюкам просто не вижити. І через недофінансування лікарень, нам доводиться просити вас про допомогу в покупці найнеобхідніших апаратів.

Чим менше термін виношування дитини, тим менше її організм підготовлений до життя в зовнішньому світі. Така дитина потребує особливого догляду, що дозволяє впоратися з такими проблемами: підтримування тепла, годування, дихання, інфекції, мозок і інші. Найголовніше, що потрібно контролювати в перші хвилини життя – це рівень насичення кисню в крові малюка. Апарат, що дозволяє це робити – це неонатальний пульсоксиметр, який повинен бути у кожного маленького пацієнта.

У пульсоксиметра є спеціальний датчик, який приєднується до дитини і відстежує на скільки відсотків кров насичена киснем. Лікар або медсестра, маючи такі дані, може коригувати відсоток кисню, який подається дитині в залежності від індивідуальних потреб кожної дитини. Ще дуже важливо те, що у недоношених дітей часто трапляються затримки дихання (апное). Вони можуть бути фізіологічними, внаслідок незрілості і патологічних. Цей стан може призвести до летального результату, а за допомогою сигналу пульсоксиметра затримку дихання можна розпізнати відразу і вжити необхідних заходів, щоб дитина почала знову дихати. Крім цього, пульсоксиметр показує частоту серцевих скорочень дитини, просто надзвичайно важливим в виходжуванні недоношених дітей. Адже, в незрілих дітей часто виникають аритмії (перебої в роботі серця), які дуже важко діагностувати не маючи моніторингу. Тобто, неможливо виходжувати недоношених дитини без моніторування вкрай важливих показників, таких як насичення крові киснем і частоти серцевих скорочень.

Зараз ці функції виконують медичні сестри, які чергують у дітей цілодобово, проте на одну медсестру в палаті є декілька важких дитини, які потребують спостереження. У медсестер ми впевнені, але приділяючи увагу одній дитині, у другій малюків можуть відбутися зміни, які просто фізично будуть непомітними. А завдяки пульсоксиметру ми почуємо сигнал про допомогу вже на перших секундах. Чи варто нагадувати про своєчасно надану допомогу?

Маючи такі прилади, як пульсоксиметри, лікарі Хмельницької обласної лікарні зможуть ефективно виходжувати недоношених дітей. Інвалідизації їх істотно зменшиться і покращиться якість життя.

Ми сподіваємося на Вашу підтримку! Немає нічого кращого в світі, ніж щаслива дитина!

ID: 6886
Підтримали
Благодійна допомога
04.08.2021 07:07
7115,82 грн.
Da
03.08.2021 10:03
300,00 грн.
Благодійна допомога
01.08.2021 13:08
305,50 грн.
HeNrY
31.07.2021 20:38
10,00 грн.
Благодійна допомога
31.07.2021 14:20
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть Олені почати самостійне життя
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Олені почати самостійне життя
Олені 28, і в неї ДЦП. Мрія Олени – самостійність, справжня дорослість, коли ти можеш розраховувати тіль…
Я хочу знову посміхатися. 3
Підтримати
Здоров'я
Я хочу знову посміхатися. 3
Ватаг Максим – це 8-річний хлопчик, який від самого дитинства хворіє на ДЦП, судомний синдром, затримку …
Допоможеш мені потрапити на реабілітацію? 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможеш мені потрапити на реабілітацію? 2
7-річний Влад Пророк хворіє від самого дитинства, у хлопчика ДЦП, затримка психомовного розвитку, псевдо…
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з різни…
Показати всі