Сила маленького Сашка підніме його на ніжки
Сила маленького Сашка підніме його на ніжки
Завершений

Сила маленького Сашка підніме його на ніжки

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.01.2022
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
30000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30000,00 грн.

2 червня 2017 року, через 15 років спільного життя, в сім'ї Лапіних з'явився довгоочікуваний синочок Сашко. То було диво для батьків, адже лікарі не давали їм жодних надій. Проте через важку вагітність та передчасні пологи, у зв'язку з гіпоксично-ішемічним ураженням центральної нервової системи Сашко не зміг сам дихати і потрапив у реанімацію. Майже 2 тижні хлопчик знаходився на штучній вентиляції легень. 

Через місяць стан дитини стабілізувався, але з'ясувалося, що в Сашка прогресує ретинопатія (захворювання очей) недоношених дітей, і є ризик відшарування сітківки. У віці майже 2 місяців дитина перенесла операцію на очах. Після виходу з наркозу у нього почалися судоми, він знову не зміг самостійно дихати та пробув ще цілий місяць у реанімації. І лише через 3 місяці Сашко зміг поїхати додому. 

Але на цьому випробування для батьків та самого Сашка не закінчилися... Йшов час, але хлопчик не розвивався як слід. Зараз хлопчик погано тримає голівку, не сидить, не ходить та не говорить. У Сашка є декілька діагнозів: спастичний тетрапарез внаслідок вади розвитку головного мозку із затримкою всіх видів розвитку, часткова атрофія зорових нервів.

Щоб поставити Сашка на ноги та відновити його здоров'я, батьки постійно займаються його лікуванням та реабілітацією. Наразі Сашко пройшов понад 25 курсів реабілітації в різних реабілітаційних центрах: Bobath center, Іпоцентр "Росток життя", ЦРД "Вікторія", Центр стимуляції мозку "Пріоритет", Корекційний центр "Розвиток", Корекційно-розвивальний центр "KidsRehab", "Самотужка" та ЦВЛ "Вільний рух". Також він щодня займається вдома, і ці старання не марні. У хлопчика зменшилася спастика, розслабилися шия, ручки і ніжки, у Сашка покращився контроль утримання голови, його руки та спина стали міцнішими. Сашко став емоційним та допитливим хлопчиком, зацікавився заняттями з логопедом, у нього з'явився зоровий контакт. 

Батьки не опускають руки і рухаються лише вперед. Сил та енергії в батьків та Сашка вистачить, але курси реабілітації дуже дорого коштують, і їх фінансові можливості дуже обмежені.

Допоможіть нам, будь ласка, зібрати необхідну суму та оплатити курс реабілітації Сашку. Дитина заслуговує на шанс жити здоровішим життям! 

Повне ім’я: Лапін Олександр Дмитрович, 02.06.2017 р.
Місто: Покровськ, Донецька область
Діагноз: спастичний тетрапарез через ваду розвитку головного мозку із затримкою всіх видів розвитку, часткова атрофія зорових нервів
ID: 7805
Підтримали
Благодійна допомога
19.06.2022 13:58
11599,26 грн.
Charlie Chaplin
10.06.2022 17:23
3,65 грн.
Благодійна допомога
08.06.2022 21:13
101,52 грн.
Благодійна допомога
05.06.2022 18:35
203,06 грн.
Благодійна допомога
02.06.2022 19:40
304,58 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Розшукуємо чарівників Діанки! 5
Підтримати
Здоров'я
Розшукуємо чарівників Діанки! 5
Ця чарівна дівчинка – підопічна нашого благодійного фонду вже багато років. Вона мешкає у Києві разом із…
Врятуй поранених захисників!
Підтримати
Здоров'я
Врятуй поранених захисників!
Завдяки цьому проєкту відразу шестеро українських захисників, які постраждали під час воєнних дій та вкр…
Допоможи Софії з лікуванням! 3
Підтримати
Здоров'я
Допоможи Софії з лікуванням! 3
Це маленька Софія, і їй потрібна реабілітація. Після народження у дівчинки виявили вроджену ваду розвитк…
Мрію не падати і ходити ніжками
Підтримати
Здоров'я
Мрію не падати і ходити ніжками
Діагноз "ДЦП" Мілані встановили після 4 років, а в 5-річному віці в дівчинки був перший напад епілепсії,…
Показати всі