Сім’ї з Донеччини потрібна підтримка!
Сім’ї з Донеччини потрібна підтримка!

Сім’ї з Донеччини потрібна підтримка!

Розпочато: 16.06.2023
Черкаси
Завершений
Всього зібрано
30266,1 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30266,10 грн.

У дитячому будинку сімейного типу (ДБСТ) Батюк виховується 10 діток. Сім’я переселенців із Донецької області, яка зараз проживає в Черкасах, потребує підтримки у вигляді гуманітарної допомоги – побутової техніки, канцелярських товарів для дітей та продуктів.

"Ми дитячий будинок сімейного типу з Донецької області, місто Білозерське, через бойові дії вимушені були переїхати у місто Черкаси, виховуємо 10 діток, четверо біологічних та 6 підопічних. 2 старші підопічні дівчинки вже живуть окремо та мають свої родини. Наразі чоловік не працює, допомагає виховувати діток, за спеціальністю він підземний електрослюсар. Вдома 12 років працював шахтарем".

Історія цього дитячого будинку розпочалася у 2011 році, коли Яна і Олександр створили прийомну родину, а вже з 2014 року ця родина функціонує як дитячий будинок сімейного типу.

"Бажання виховувати діток виникло в мене ще в підлітковому віці", – ділиться Яна. Усі дітки різні, вони талановиті, і кожен має своє хобі: Нікіті 5 років, він відвідує дитячий садочок у Черкасах. Хлопчик захоплюється футболом, ще з малечку м’яч став його улюбленою іграшкою.

Максиму 6 років, цього року він піде у перший клас. Зараз він відвідує дитячий садочок, там він відвідує заняття з хореографії та англійської мови.

Ілля навчається в 5-му класі, у свій вільний час хлопчик займається у дитячо-юнацькі спортивній школі з веслування.

Василина навчається в 6-му класі, займається в художній студії "Олівець".

Юрій навчається у 8-му класі. У свій вільний час він професійно займається акторською майстерністю в театральній студії "Сучасник" у Черкасах.

Ганна навчається в 9-му класі, займається в студії східного танцю "Adalin".

Оленка навчається на першому курсі в Черкаському державному бізнес-коледжі за спеціальністю графічний дизайнер. У вільний час вона ходить додатково на заняття до художньої школи "Барви натхнення". Олена брала активну участь у різноманітних конкурсах, приділяла дуже багато часу  малюванню, завдяки чому має дуже багато різних  винагород. Це приносить їй неабияку радість.

Найменшим Ярині та Гордію 8 місяців і 2 рочки.

16-річний Кирило навчається в автодорожньому училищі на 1-му курсі.

В рамках реформування системи інтернатів України зараз по всій країні з’являються ДБСТ, інакше кажучи – дитячий будинок сімейного типу, це окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя для забезпечення сімейним вихованням та спільного проживання не більш як 10 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Будь-яка сімейна пара може створити ДБСТ, пройшовши відповідне навчання. Це більш сучасна, ефективна та людяна форма виховання дітей, які позбавлені батьківського піклування.

Кожне ДБСТ контролюється державою, та, на жаль, у зв’язку із військовими діями далеко не всі потреби реально забезпечити. Війна впливає на якість життя всіх українців, та ми прагнемо забезпечити українських дітей усім необхідним для життя і навчання, аби сприяти формуванню повноцінних та усвідомлених громадян, які завтра творитимуть нашу незалежну державу.

У рамках цього проєкту для сім’ї Батюк планується придбати таке побутове приладдя: варильну поверхню, посудомийну машину та духову шафу. Усього цього приладдя у сім’ї наразі немає, але є необхідним для побуту великої сім’ї і забезпечує базові потреби – приготування їжі та дотримання чистоти, а також посудомийна машина, наприклад, буде сприяти економії часу, який мама може витратити на виховання дітей.

ID: 8799
Підтримали
Благодійна допомога
30.06.2023 19:23
29687,00 грн.
Благодійна допомога
24.06.2023 22:56
29,10 грн.
Благодійна допомога
20.06.2023 21:22
200,00 грн.
Благодійна допомога
19.06.2023 08:31
100,00 грн.
Denis
18.06.2023 23:46
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Притулок для сімей, які постраждали від війни. 6
Підтримати
Соціальна допомога
Притулок для сімей, які постраждали від війни. 6
Наш міні-притулок у місті Києві – місце, де кожна людина отримує шанс на нове життя. Завдяки Вашій підтр…
Давайте спишемо мотлох швидше. Постіль
Підтримати
Соціальна допомога
Давайте спишемо мотлох швидше. Постіль
Благенька постіль мало не розлазиться в руках – її давно пора було б списати, але замінити нічим. Але ж …
Місце спілкування для самотніх стареньких. 9
Підтримати
Соціальна допомога
Місце спілкування для самотніх стареньких. 9
Клуб "Друга молодість" працює в Харкові з 2001 року. З початком військових дій, через те, що клуб розташ…
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Показати всі