Сирітська доля Гліба у наших руках
Сирітська доля Гліба у наших руках
Завершений

Сирітська доля Гліба у наших руках

Розпочато: 15.05.2019
Рівненська обл.
Завершений
Всього зібрано
18000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
18000,00 грн.

Глібу скоро п'ять. У нього ДЦП. Тато давно пішов із сім'ї, дитину виховували і лікували в клініці лікаря Берсенєва мама з бабусею. Багато турботи й уваги вони приділяли своєму улюбленому безпорадному малюкові. Прикладали максимум зусиль для того, щоб маленький Гліб став здоровим. Не опускаючи рук, мама і бабуся займалися лікуванням малюка вдома згідно із підготовленою програмою. Лікування проходило досить успішно, всі раділи поліпшенню стану хлопчика... Чому всі дієслова в минулому часі? В сім'ю прийшла страшна біда. 26-річна мама раптово помирає – розрив аневризми в аорті. 

Уявляєте весь жах бабусі? Горе від втрати доньки не передати словами. Маленький, хворий і такий улюблений Гліб залишився у неї на руках. Що робити? Звідки чекати допомоги і підтримки?

Зараз вбита горем бабуся займається оформленням опіки над онуком. А хто займеться пошуком грошей для лікування дитини з ДЦП? Одна надія на небайдужих людей. Бабуся звертається із закликом про допомогу – і як ми з вами можемо не підтримати її в такий страшний і важкий період життя? Хіба ми можемо бути байдужими і не відгукнутися? Ваші скромні пожертви можуть допомогти малюкові Глібу в прямому сенсі встати на ноги!

 

ПІБ: Шиловець Гліб Юрійович, 18.06.2014 р.

Місто: Костопіль, рівненська обл.

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія, контрактури крупних суглобів, затримка психо-мовленнєвого розвитку, епісиндром, мікрофтальм, вроджена ускладнена катаракта, стан після оперативного втручання лівого ока

ID: 5090
Підтримали
Благодійна допомога
21.05.2019 14:31
0,04 грн.
Благодійна допомога
21.05.2019 10:56
697,00 грн.
Благодійна допомога
21.05.2019 10:47
101,96 грн.
Благодійна допомога
21.05.2019 10:21
55,01 грн.
Благодійна допомога
21.05.2019 08:05
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Дорога Богданчика до самостійності
Підтримати
Здоров'я
Дорога Богданчика до самостійності
8-річний Богдан із ДЦП мріє ходити без підтримки. Його сім'я невпинно бореться за це, але без вашої допо…
Крізь сльози до перемоги! 6
Підтримати
Здоров'я
Крізь сльози до перемоги! 6
Кирило Тітов – 13-річний хлопець, який вже більше, ніж половина свого життя, бореться за кожен свій день…
У Яна вкрай рідкісне захворювання
Підтримати
Здоров'я
У Яна вкрай рідкісне захворювання
11-річний Ян – надзвичайна дитина, яка з самого народження бореться за своє життя. У хлопчика виявили ду…
Показати всі