СвіТи: психосоціальна підтримка підлітків
СвіТи: психосоціальна  підтримка підлітків
Активний

СвіТи: психосоціальна підтримка підлітків

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.12.2025
Черкаси
Активний
Залишилось зібрати
48550,00 грн.
Зібрано у відсотках
2%
Потрібно зібрати
50000,00 грн.

Підлітки, які навчалися онлайн останні декілька років, сьогодні вперше виходять у великі аудиторії, гуртожитки й нові колективи. Замість цікавості часто з’являється тривога, сором’язливість і втома, посилені досвідом війни та потребою адаптуватися до нової реальності й інтегруватися у спільноти, що швидко змінюються.

Ми збираємо 50 000 грн, щоб у центрі "СвіТи" в Черкасах оплатити індивідуальні та групові консультації психологів для таких підлітків та допомогти їм пройти адаптацію до нового середовища. Це адресна психосоціальна підтримка там, де вона найбільше потрібна в безпечному просторі. Підтримка програми важлива ще й тому, що значна частина навчання досі відбувається дистанційно, і підліткам потрібні додаткові "післяшкільні" знання та навички взаємодії, аби впевнено почуватися офлайн.

Ми працюємо від запиту підлітків: "мені складно говорити в новому середовищі", "не знаю, як знайти друзів у групі", "боюся ставити запитання викладачам". Кожен учасник отримує серію індивідуальних та групових зустрічей у зручному темпі. На індивідуальних сесіях підліток вчиться помічати й регулювати тривогу, вибудовувати кордони, шукати власний темп. На групових – тренує комунікацію, знайомиться з однолітками, дізнається, що його досвід – не виняток. Ми працюємо в контексті війни й вимушених змін: допомагаємо впоратися з наслідками травматичного досвіду, адаптуватися до нової реальності та інтегруватися у спільноту. Команда "СвіТи" має три роки безперервної роботи з підлітками; у нас є досвідчені психологи, психотерапевти. Ми працюємо за власною методологією, перевіреною практикою та результатами. Вона послідовно дає помітні зміни: зниження тривожності, легшу адаптацію до офлайн-навчання та кращу комунікацію з однолітками викладачами. 

Індивідуальні та групові заняття у центрі відбуваються на постійній основі. У середньому ми проводимо 2 групові заняття на тиждень (8-9 на місяць) та 12 індивідуальних консультацій на місяць. Ми очікуємо, що щонайменше 10 підлітків пройдуть програму, а 60% відзначать зниження рівня стресу та легшу інтеграцію в навчальний процес. Пожертви підуть виключно на оплату послуг психолога.

Кожен внесок – це чиясь перша смілива розмова після складних років ізольованого навчання і війни.

Ваша підтримка допоможе підліткам упевненіше входити в офлайн-життя та спільноти.

ID: 10522
Підтримали
7
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
250 грн.

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Максим Де
23.01.2026 23:35
250,00 грн.
Благодійна допомога
15.12.2025 07:01
200,00 грн.
Благодійна допомога
10.12.2025 05:52
200,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2025 00:59
200,00 грн.
Благодійна допомога
06.12.2025 07:33
200,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Крихкий світ Валентина
Підтримати
Здоров'я
Крихкий світ Валентина
Руки Валентина майже не працюють, стопи деформовані, ходити боляче. Він не може себе обслуговувати і пор…
Допомога для дітей в центрі "Я можу"
Підтримати
Здоров'я
Допомога для дітей в центрі "Я можу"
Ми хочемо оплатити 900 сеансів з логопедом для дітей з особливими освітніми потребами.
Допоможіть жити та розвиватися всупереч аутизму!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть жити та розвиватися всупереч аутизму!
У сім'ї православного священника сталася біда. Під час вагітності другою дитиною матінка перехворіла на …
Коли дитина роками потребує постійного лікування. 3
Підтримати
Здоров'я
Коли дитина роками потребує постійного лікування. 3
Вероніка захворіла діабетом, коли їй було лише два роки. Для повноцінного контролю хвороби дуже необхідн…
Показати всі