Сирота з великим серцем. 2
Сирота з великим серцем. 2
Завершений

Сирота з великим серцем. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 17.01.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
13900,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13900,00 грн.

Він понад усе мріє стати спортсменом. Хоч для нього будь-яке фізичне навантаження – непроста справа... Руки та ноги хлопця зводить від напруги, м’язи не ростуть, а кістки скелету – ростуть. Це причина щоденного нестерпного болю хлопця. Добрий, чуйний, лагідний хлопчик Міша – вихованець інтернатного закладу. У нього – ДЦП та спастична диплегія. Міша обожнює спорт, він метає спис, штовхає ядро. Саме фізичними досягненнями він хоче довести всім і собі самому, що здоровий.

Він понад усе мріє стати спортсменом. Хоч для нього будь-яке фізичне навантаження – непроста справа... Руки та ноги хлопця зводить від напруги, м’язи не ростуть, а кістки скелету – ростуть. Це причина щоденного нестерпного болю хлопця. Добрий, чуйний, лагідний хлопчик Міша – вихованець інтернатного закладу. У нього – ДЦП та спастична диплегія. Міша обожнює спорт, він метає спис, штовхає ядро. Саме фізичними досягненнями він хоче довести всім і собі самому, що здоровий.

Лікарі, які консультували Мішу, в один голос підтверджують: він дуже перспективний. Одначе, аби його руки і ноги не зводило від напруги, хлопцеві потрібна системна реабілітація. Завдяки донорам Української Біржі Благодійності у період з 10 грудня по 19 грудня 2018 року Міші були надані реабілітаційні послуги в РЦ "Вільний Рух", а саме консультація невролога, лікаря з ЛФК, фізіотерапевта.

Кожного дня хлопцеві робили лікувальний масаж, розробляли суглоби, проводили парафінові, грязьові аплікації, кінезіотерапію (лікувальна гімнастика), підвісну терапію, заняття на тренажерах, гідромасажні ванни, дарсонвалізації. Також Міша займався в басейні. В перший реабілітаційний день Михайло присів без навантаження 64 рази за два підходи. Потім він 8 днів працював з навантаженням в 3-5 кг й на 9-й день присідав вже 160 разів за два підходи! В останній 10-й день реабілітації були зняті навантаження. Результат – 211 разів! Крім того, було досягнуто збільшення кута розведення ніг з 25 до 50 градусів, а кут розгинання в лівому колінному суглобі зі 110 до 135. Всі ці досягнення дали змогу Михайлу легше ходити, тепер його колінця не заважають одне одному. Раніше коліна били один одного, натирали, а тепер цього немає.

Хоч нам і не можна розміщувати детальну інформацію про дитину на зразок прізвища, дати та місця народження тощо, ми впевненні, що дитина потребує допомоги. Особисто знайомі з Мішею, організовували для нього обстеження, разом із супроводжувачами здійснили огляд усіма необхідними лікарями-спеціалістами. З лікарями вели діалоги на предмет лікування дитини, її реабілітації.

Згідно зі статтею 226 та 229 СК України, особисті дані дитини з інтернатної системи мають бути збережені у таємниці і не повинні публікуватися. У статті 168 КК України вказані санкції щодо здійснення публікації особистих даних дитини. Але згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №905 від 08.10.2008 р., пункт 46 та 47 дозволяє розміщення фотографії, імені та статусу дитини. Зараз Міші потрібно пройти чергову інтенсивну реабілітацію в РЦ "Вільний Рух" вартість 13 900 гривень.

З вашою підтримкою ми сподіваємося, що ця реабілітація відбудеться. Оскільки саме вона – крок до здоров’я і самостійності хлопця.

 

 

Ім'я: Михайло

Діагноз: ДЦП, спастичний нижній парапарез із рухомими порушеннями

 

ID: 4733
Підтримали
Благодійна допомога
03.02.2019 00:23
520,59 грн.
Благодійна допомога
02.02.2019 20:09
500,00 грн.
Ірина Бароян
02.02.2019 19:55
203,92 грн.
Благодійна допомога
02.02.2019 18:00
100,00 грн.
Благодійна допомога
02.02.2019 17:36
50,93 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Повноцінне життя для Миколи
Підтримати
Здоров'я
Повноцінне життя для Миколи
В Миколи присутнє ураження звукосприймального апарату – приглухуватість 1 ступеня. Єдиний спосіб забезпе…
Ваша допомога – шанс Павлику на здорове життя
Підтримати
Здоров'я
Ваша допомога – шанс Павлику на здорове життя
Павлику 5 років, в три роки хлопчику діагностували аутизм. В Павлика порушення сну, вибірковість в харчу…
Я хочу знову посміхатися. 3
Підтримати
Здоров'я
Я хочу знову посміхатися. 3
Ватаг Максим – це 8-річний хлопчик, який від самого дитинства хворіє на ДЦП, судомний синдром, затримку …
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Підтримати
Здоров'я
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Максимкові вже 8 років, у нього ДЦП. Він все розуміє, все показує, але нічого не може вимовити. Йому пот…
Показати всі