Сирота з великим серцем. 2
Сирота з великим серцем. 2
Завершений

Сирота з великим серцем. 2

Проект здійснює
Розпочато: 17.01.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
13900,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13900,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Він понад усе мріє стати спортсменом. Хоч для нього будь-яке фізичне навантаження – непроста справа... Руки та ноги хлопця зводить від напруги, м’язи не ростуть, а кістки скелету – ростуть. Це причина щоденного нестерпного болю хлопця. Добрий, чуйний, лагідний хлопчик Міша – вихованець інтернатного закладу. У нього – ДЦП та спастична диплегія. Міша обожнює спорт, він метає спис, штовхає ядро. Саме фізичними досягненнями він хоче довести всім і собі самому, що здоровий.

Він понад усе мріє стати спортсменом. Хоч для нього будь-яке фізичне навантаження – непроста справа... Руки та ноги хлопця зводить від напруги, м’язи не ростуть, а кістки скелету – ростуть. Це причина щоденного нестерпного болю хлопця. Добрий, чуйний, лагідний хлопчик Міша – вихованець інтернатного закладу. У нього – ДЦП та спастична диплегія. Міша обожнює спорт, він метає спис, штовхає ядро. Саме фізичними досягненнями він хоче довести всім і собі самому, що здоровий.

Лікарі, які консультували Мішу, в один голос підтверджують: він дуже перспективний. Одначе, аби його руки і ноги не зводило від напруги, хлопцеві потрібна системна реабілітація. Завдяки донорам Української Біржі Благодійності у період з 10 грудня по 19 грудня 2018 року Міші були надані реабілітаційні послуги в РЦ "Вільний Рух", а саме консультація невролога, лікаря з ЛФК, фізіотерапевта.

Кожного дня хлопцеві робили лікувальний масаж, розробляли суглоби, проводили парафінові, грязьові аплікації, кінезіотерапію (лікувальна гімнастика), підвісну терапію, заняття на тренажерах, гідромасажні ванни, дарсонвалізації. Також Міша займався в басейні. В перший реабілітаційний день Михайло присів без навантаження 64 рази за два підходи. Потім він 8 днів працював з навантаженням в 3-5 кг й на 9-й день присідав вже 160 разів за два підходи! В останній 10-й день реабілітації були зняті навантаження. Результат – 211 разів! Крім того, було досягнуто збільшення кута розведення ніг з 25 до 50 градусів, а кут розгинання в лівому колінному суглобі зі 110 до 135. Всі ці досягнення дали змогу Михайлу легше ходити, тепер його колінця не заважають одне одному. Раніше коліна били один одного, натирали, а тепер цього немає.

Хоч нам і не можна розміщувати детальну інформацію про дитину на зразок прізвища, дати та місця народження тощо, ми впевненні, що дитина потребує допомоги. Особисто знайомі з Мішею, організовували для нього обстеження, разом із супроводжувачами здійснили огляд усіма необхідними лікарями-спеціалістами. З лікарями вели діалоги на предмет лікування дитини, її реабілітації.

Згідно зі статтею 226 та 229 СК України, особисті дані дитини з інтернатної системи мають бути збережені у таємниці і не повинні публікуватися. У статті 168 КК України вказані санкції щодо здійснення публікації особистих даних дитини. Але згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №905 від 08.10.2008 р., пункт 46 та 47 дозволяє розміщення фотографії, імені та статусу дитини. Зараз Міші потрібно пройти чергову інтенсивну реабілітацію в РЦ "Вільний Рух" вартість 13 900 гривень.

З вашою підтримкою ми сподіваємося, що ця реабілітація відбудеться. Оскільки саме вона – крок до здоров’я і самостійності хлопця.

 

 

Ім'я: Михайло

Діагноз: ДЦП, спастичний нижній парапарез із рухомими порушеннями

 

ID: 4733
Підтримали
Благодійна допомога
03.02.2019 00:23
520,59 грн.
Благодійна допомога
02.02.2019 20:09
500,00 грн.
Ірина Бароян
02.02.2019 19:55
203,92 грн.
Благодійна допомога
02.02.2019 18:00
100,00 грн.
Благодійна допомога
02.02.2019 17:36
50,93 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Єдиний у мами. 2
Підтримати
Здоров'я
Єдиний у мами. 2
Дмитро – єдина дитина у молодій сім’ї, і на сім’ю, що складається з мами, тата і сина, у них дві інвалід…
Єдиний шанс ходити – операція
Підтримати
Здоров'я
Єдиний шанс ходити – операція
Кирило народився на 29-му тижні вагітності. Під час народження він переніс внутрішньошлуночковий кровови…
Лікарям дитячого будинку потрібні медикаменти
Підтримати
Здоров'я
Лікарям дитячого будинку потрібні медикаменти
Ці діти не мають ні сімей, ні батьків. Весь тягар пошуку потрібного препарату лягає на керівництво дитяч…
Врятуйте батька! 2
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте батька! 2
Літо 2017 року. Переламний момент у житті сім'ї Антонових. Лаврентій, молодий чоловік та чудовий батько …
Показати всі