Сирота з великим серцем. 2
Сирота з великим серцем. 2
Завершений

Сирота з великим серцем. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 17.01.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
13900,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13900,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Він понад усе мріє стати спортсменом. Хоч для нього будь-яке фізичне навантаження – непроста справа... Руки та ноги хлопця зводить від напруги, м’язи не ростуть, а кістки скелету – ростуть. Це причина щоденного нестерпного болю хлопця. Добрий, чуйний, лагідний хлопчик Міша – вихованець інтернатного закладу. У нього – ДЦП та спастична диплегія. Міша обожнює спорт, він метає спис, штовхає ядро. Саме фізичними досягненнями він хоче довести всім і собі самому, що здоровий.

Він понад усе мріє стати спортсменом. Хоч для нього будь-яке фізичне навантаження – непроста справа... Руки та ноги хлопця зводить від напруги, м’язи не ростуть, а кістки скелету – ростуть. Це причина щоденного нестерпного болю хлопця. Добрий, чуйний, лагідний хлопчик Міша – вихованець інтернатного закладу. У нього – ДЦП та спастична диплегія. Міша обожнює спорт, він метає спис, штовхає ядро. Саме фізичними досягненнями він хоче довести всім і собі самому, що здоровий.

Лікарі, які консультували Мішу, в один голос підтверджують: він дуже перспективний. Одначе, аби його руки і ноги не зводило від напруги, хлопцеві потрібна системна реабілітація. Завдяки донорам Української Біржі Благодійності у період з 10 грудня по 19 грудня 2018 року Міші були надані реабілітаційні послуги в РЦ "Вільний Рух", а саме консультація невролога, лікаря з ЛФК, фізіотерапевта.

Кожного дня хлопцеві робили лікувальний масаж, розробляли суглоби, проводили парафінові, грязьові аплікації, кінезіотерапію (лікувальна гімнастика), підвісну терапію, заняття на тренажерах, гідромасажні ванни, дарсонвалізації. Також Міша займався в басейні. В перший реабілітаційний день Михайло присів без навантаження 64 рази за два підходи. Потім він 8 днів працював з навантаженням в 3-5 кг й на 9-й день присідав вже 160 разів за два підходи! В останній 10-й день реабілітації були зняті навантаження. Результат – 211 разів! Крім того, було досягнуто збільшення кута розведення ніг з 25 до 50 градусів, а кут розгинання в лівому колінному суглобі зі 110 до 135. Всі ці досягнення дали змогу Михайлу легше ходити, тепер його колінця не заважають одне одному. Раніше коліна били один одного, натирали, а тепер цього немає.

Хоч нам і не можна розміщувати детальну інформацію про дитину на зразок прізвища, дати та місця народження тощо, ми впевненні, що дитина потребує допомоги. Особисто знайомі з Мішею, організовували для нього обстеження, разом із супроводжувачами здійснили огляд усіма необхідними лікарями-спеціалістами. З лікарями вели діалоги на предмет лікування дитини, її реабілітації.

Згідно зі статтею 226 та 229 СК України, особисті дані дитини з інтернатної системи мають бути збережені у таємниці і не повинні публікуватися. У статті 168 КК України вказані санкції щодо здійснення публікації особистих даних дитини. Але згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №905 від 08.10.2008 р., пункт 46 та 47 дозволяє розміщення фотографії, імені та статусу дитини. Зараз Міші потрібно пройти чергову інтенсивну реабілітацію в РЦ "Вільний Рух" вартість 13 900 гривень.

З вашою підтримкою ми сподіваємося, що ця реабілітація відбудеться. Оскільки саме вона – крок до здоров’я і самостійності хлопця.

 

 

Ім'я: Михайло

Діагноз: ДЦП, спастичний нижній парапарез із рухомими порушеннями

 

ID: 4733
Підтримали
Благодійна допомога
03.02.2019 00:23
520,59 грн.
Благодійна допомога
02.02.2019 20:09
500,00 грн.
Ірина Бароян
02.02.2019 19:55
203,92 грн.
Благодійна допомога
02.02.2019 18:00
100,00 грн.
Благодійна допомога
02.02.2019 17:36
50,93 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Упевнено дивитися в майбутнє
Підтримати
Здоров'я
Упевнено дивитися в майбутнє
Аліні 13 років. Вона дуже хоче жити довго та без страху за своє життя. Поки що діабет перемагає, але ми …
Унікальний, але не скорений хворобою
Підтримати
Здоров'я
Унікальний, але не скорений хворобою
Білалу 8 років, і в нього рідкісна хромосомна патологія, єдиний випадок: синдром Емануеля. Організм дити…
Допоможи рятувати життя на фронті!
Підтримати
Здоров'я
Допоможи рятувати життя на фронті!
Завдяки проєкту ми закупимо портативний апарат УЗД в машину медичної евакуації, яка знаходиться на викор…
Допомогти герою війни!
Підтримати
Здоров'я
Допомогти герою війни!
Олег – справжній герой війни. У 2015 році під час бойових дій на Донбасі він отримав серйозне поранення,…
Показати всі