Сховати Діму від раку
Сховати Діму від раку
Завершений

Сховати Діму від раку

Проєкт здійснює
Розпочато: 27.08.2015
Запорізька область
Завершений
Всього зібрано
8865,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8865,00 грн.

Дімі Зубкову 8 років, у нього – Т-лінійний гострий лімфобластний лейкоз, і йому потрібна трансплантація клітин кісткового мозку від нерідного донора. Діма захворів навесні цього року – дуже раптово і дуже стрімко. Хлопчикові відразу провели перший протокол лікування, він переніс хіміотерапію, але дуже пізно увійшов у ремісію – на 52-й день. Лікарям нічого не залишалося робити, окрім як призначити дитині пересадку – його власний кістковий мозок не впорається з агресивною хворобою.

Зараз хлопчикові проводять відразу три блоки високодозової хіміотерапії, щоб підготувати дитину до трансплантації. Так як в Україні такі операції не роблять, ми лікувати Діму в італійській клініці в Генуї. Нам потрібно зібрати для цього 125 тисяч євро.

- У мене є хом'як Кроулі. Зараз він таке почав творити! Будує будиночки з папірця!- Захоплено розповідає Діма. Він трохи гаркавить, через що деякі слова у нього звучать з іноземним акцентом.- Кидаєш йому папірець, він гризе, гризе – і побудував будиночок.

Діма сидить схрестивши ноги на лікарняному ліжку, перед ним лежить ноутбук. Поки його мама розповідає тележурналісту історію хвороби Діми, хлопчик сидить до камери боком у великих навушниках і не відривається від екрану. Немов усе, що тут розповідають, його не стосується. Правда, іноді Діма раптово вривається в бесіду зі своїми ремарками, після чого стає зрозуміло, що він тільки робить вигляд, що дуже зайнятий. Насправді він не пропускає жодного слова і дуже добре розбирається у своїй хворобі.

Він дуже розумний, дуже добре вчиться, але дуже потайливий. Мама Дмитрика розповідає, що хлопчик не вилазить з ноутбука і планшета, хоча він дуже товариський і любить грати з іншими дітьми. Його тато програміст, тому всі телефонні розмови з сином теж зводяться до комп'ютерів. Це Діма їх зводить до комп'ютерів.

Він може нервувати через те, що прикутий до крапельниці і не може вийти погуляти, але після курсу лікування все одно сидить у своєму ноутбуці в палаті. Тому що в світі ігор та інтернету хвороби ніби як немає.

Діма захворів дуже раптово. Спочатку у нього був грип, потім захворіли кістки, через що хлопчикові зробили необхідні аналізи крові, а потім і пункцію. Аналізи показали критично низький рівень лейкоцитів і 88% бластних (простими словами – ракових) клітин. І понеслося.

- Перший місяць Діма дуже плакав і звинувачував мене у своїй хворобі. Казав, що він не захворів би, якби ми не здали аналізи.

Звичайно, Діма б захворів. І віртуальний світ не захистить дитину від лікування і його наслідків. Зараз хлопчик отримав другий блок високодозової хіміотерапії, через яку його рот і горло вражені стоматитом. Він не може їсти, схуд на 4 кг, лежить під крапельницями і страждає від болю і високої температури.

Від цього болю він не сховається нікуди. Як не сховається і від смертельного раку без пересадки донорського кісткового мозку. Діма з легкістю проходить всі рівні комп'ютерних стратегій, зі спритністю вирішує математичні задачі, але перемогти рак без нашої допомоги не зможе. Давайте допоможемо цьому маленькому герою! На УББ ми збираємо частину необхідної суми.

 

ПІБ: Зубков Дмитро Олександрович, 05.07.2007

Місто: Запорізька область

Діагноз: гострий лімфобластний лейкоз, Т-лінійний варіант

ID: 1685
Підтримали
Благодійна допомога
23.11.2015 11:58
50,00 грн.
Олена
20.11.2015 01:31
5000,00 грн.
Благодійна допомога
13.11.2015 14:57
100,00 грн.
Благодійна допомога
04.11.2015 08:36
50,00 грн.
Благодійна допомога
04.11.2015 07:07
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Підтримати
Здоров'я
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Завдяки проєкту ми закупимо електрохірургічний апарат (коагулятор) у Миколаївську лікарню. В середньому …
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Навесні 2023 року компанія Київстар розширює програму "Дитяча надія" новим напрямком - допомога дітям з …
Допомога "Охматдиту"
Підтримати
Здоров'я
Допомога "Охматдиту"
Мета цього проєкту – оплатити меблі для багатопрофільного лікувально-діагностичного закладу країни "ОХМА…
Право на вільний рух
Підтримати
Здоров'я
Право на вільний рух
Від самого народження Марійка виборює своє право на вільний рух. Регулярні курси реабілітації покращують…
Показати всі