Софійкине самопочуття залежить від допомоги
Софійкине самопочуття залежить від допомоги
Завершений

Софійкине самопочуття залежить від допомоги

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.03.2025
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
27200,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
27200,00 грн.

Софійка народилася, росла та розвивалася здоровою дівчинкою. Але у віці 5 років, під новий 2022 рік, Софія захворіла на важку вірусну хворобу. Після цього дівчинка почала поступово худнути, а також скаржитися на біль в ніжках та постійний голод. Хвороба розвивалася 3 місяці, й тільки в кінці березня дівчині зробили аналізи цукру. Софійку та її маму терміново забрала швидка до Дніпровської обласної дитячої клінічної лікарні. Діагноз – діабет 1-го типу, дівчинку визнали інсулінозалежною. Обстеження також виявило, що дівчинка відстає в рості, а внутрішні органи збільшені на її вік. Мати та донька провели 10 днів у реанімаційному відділенні. Потім постійні обстеження, здача аналізів та УЗД, щоб не пропустити жодної супутньої хвороби. З постійними консультаціями лікарів, прийомом ліків та слідкуванням за рівнем глюкози крові, Софійка почала поступово рости. 

Відтоді вже минуло три роки, дівчинка у віці 8 років навчилася самостійно перевіряти рівень цукру в крові, а також слідкувати за дієтою, вираховувати їжу та її допустиму кількість. Приймає інсулін Софія вдома, лише під наглядом матері або тата. Дівчинка ходить до школи тільки в супроводі мами через випадки гіпоглікемії в школі. У таких випадках Софійка губиться, втрачає координацію та панікує, до того ж дитину трусить та в неї зʼявляється сильна слабкість.

В родині Софійки повноцінно працює батько, а мати вимушена працювати з дому, щоб перебувати біля хворої дитини в разі потреби. Сенсори постійного моніторингу купувати їм важко через збільшення цін на ці пристрої, а також через продукти (м’ясо, сири, риба, овочі та крупи), які потрібні для здорового та якісного харчування дівчинки в межах прорахованої дієти. На велику кількість медобладнання для забезпечення повноцінного життя дитини з цукровим діабетом йдуть значні суми коштів. Софійці приходиться користуватися однією й тією ж голкою по декілька разів, часто проколювати пальці для моніторингу рівня глюкози, відмовлятися від деяких продуктів у дієті. Це все відображається на дитині, яка попри тяжку невиліковну хворобу, бажає бути активною, радісною, розумною та творчою, просто кажучи – звичайною маленькою дівчинкою, як і всі. Мама дівчинки просить допомогти придбати сенсори для Софійки.

Повне ім’я: Коломієць Софія Андріївна, 26.08.2016 р.
Місто: с. Вишневе, Дніпропетровська обл.
Діагноз: інсулінозалежний цукровий діабет 1 типу
ID: 10028
Підтримали
27
Середній донат
300 грн.
ТОП-донат
10000 грн.
Підтримали
grhin0
20.03.2025 20:43
3846,00 грн.
Благодійна допомога
20.03.2025 19:45
826,00 грн.
Благодійна допомога
19.03.2025 14:33
413,00 грн.
Благодійна допомога
19.03.2025 14:24
413,00 грн.
Благодійна допомога
19.03.2025 13:48
1402,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Підтримаймо Даміра напередодні його 10-річчя!
Підтримати
Здоров'я
Підтримаймо Даміра напередодні його 10-річчя!
13 березня Даміру виповниться 10 років. З народження хлопчик бореться з рідкісним генетичним захворюванн…
Допоможімо Златі не втратити все
Підтримати
Здоров'я
Допоможімо Златі не втратити все
Перші місяці життя маленької Злати були сповнені радості та відкриттів. Вона росла, усміхалася, пізнавал…
Турбота, що збереже Лева
Підтримати
Здоров'я
Турбота, що збереже Лева
Леву було майже 3 роки, коли його життя різко змінилося. Лікарі поставили діагноз: цукровий діабет 1 тип…
Показати всі