Софійці не можна переривати лікування: 2 етап зборів
Софійці не можна переривати лікування: 2 етап зборів
Завершений

Софійці не можна переривати лікування: 2 етап зборів

Розпочато: 26.01.2016
Одеська область
Завершений
Всього зібрано
7890,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7890,00 грн.

Про страшну патологію головного мозку 5-річної Софійки батьки дізналися, коли їхня донечка потрапила до лікарні з підозрою на жовтуху у віці 1 місяця. Після аналізів і обстежень лікарі розводили руками: у результатах було багато протиріч, тому велика кількість лікарів-неврологів висували припущення, що істиною причиною патології Соні стала серйозна родова травма. 

Батьки почали робити все можливе, щоб допомогти дитині, проте найбільш ефективним був курс лікування в клініці ім. Козявкіна в Трускавці. Зусилля не були марними. Софійці вдалося досягти непоганих результатів. Кількість судом звелася до мінімуму. Соня, всупереч усім невтішним прогнозам лікарів, почала бачити, чути, реагувати на звуки і голоси, проявляти емоції, активно рухатися.

"Як кожна мама, я хочу здоров'я і щастя своїй дитині, але складне матеріальне становище зав'язує мені руки. Час діє не на нашу користь, нам не можна зупинятися, потрібно продовжувати активно боротися за життя Софійки, тому я прошу всіх небайдужих людей надати нам допомогу. Щиро сподіваюся на Ваше розуміння і підтримку, завдяки якій я зможу поставити свою крихітку на ніжки!".

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 7 890 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

 

ПІБ: Задорожнюк Софія Миколаївна, 30.09.2010

Місто: Одеська область

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія. Рухові порушення V рівня за класифікацією GMFCS. Судомний синдром. Синдром Отахара (коли епілептична активність і епілептиформні зміни викликають прогресуючі порушення головного мозку)

ID: 1945
Підтримали
Вячеслав Савченко
15.02.2016 13:37
245,00 грн.
Artem Novyk
15.02.2016 13:11
85,00 грн.
Благодійна допомога
15.02.2016 13:07
20,00 грн.
Sergey Petronetskiy
15.02.2016 13:00
50,00 грн.
Благодійна допомога
15.02.2016 11:51
100,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Дарина мріє жити повноцінно
Підтримати
Здоров'я
Дарина мріє жити повноцінно
Даринка Хома – одна із двійні – весела та творча дівчинка, яка хоче так само як і її сестричка Яринка, в…
Поліна вчиться жити з аутизмом
Підтримати
Здоров'я
Поліна вчиться жити з аутизмом
У Поліни атиповий аутизм. Потрібні систематичні проходження курсів соціальної реабілітації в Інклюзивном…
Незламна Материнська любов
Підтримати
Здоров'я
Незламна Материнська любов
Це історія про силу духу, бажання жити та захистити свою дитину. Наталія бореться з раком уже сім років.…
Світ звуків для Соні
Підтримати
Здоров'я
Світ звуків для Соні
Той, хто з нами давно, пам'ятає Соню: сім років тому ми купили для неї слухові апарати в результаті фанд…
Показати всі