Сонечко потребує ліків
Сонечко потребує ліків
Завершений

Сонечко потребує ліків

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.07.2014
Миколаїв
Завершений
Всього зібрано
37012,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
37012,00 грн.

Маленькому сонечку Ганнусі Старовойт всього 5 років. Минулого року у Ганни виявили пухлину стовбура головного мозку. Зараз вона проходить черговий курс хіміотерапії. Переривати лікування вкрай безглуздо та небезпечно. Але коштів на ліки у її сім’ї вже немає. Дівчинка понад усе мріє бути здоровою і щоб її батьки були щасливими і не засмучувалися через її хворобу. Тож давайте всі разом допоможемо Ганнусі перемогти цю страшну хворобу та одужати!


У липні 2013 року батьки помітили, що у дитини виникли проблеми з диханням носиком, а потім почало косити очко. Батьки водили дівчинку по незліченних лікарнях, лікарі їй чомусь лікували кишечник, серце, нервову систему. А вірний діагноз ніхто не міг поставити. У серпні 2013 року стан дівчинки різко погіршився, почало паморочитися в голові, Ганнусю кидало в жар, а нестерпні головні болі не давали їй спати. У вересні лікарі направили дівчинку на МРТ головного мозку і була виявлена пухлина.

Батьки звернулися до інституту Ромаданова в Києві, лікарі відмовилися оперувати, пухлина виявилася неоперабельною. Назначили променеву терапію в Інституті Раку. Але в лікарню дівчинку не поклали, а направили лікуватися додому в Миколаїв. І знову батьки зіткнулися з проблемою, адже в Миколаєві променевого прискорювача немає, лікувати дитину там немає можливості. Ганнуся геть маленька і ніхто не хотів брати на себе відповідальність за подальше майбутнє дівчинки. Родина Старовойт зверталася в лікарні Рівного, Дніпропетровська, Харкова – і знову лунала відмова. Закордон також дзвонили, але необхідна сума для лікування була занадто високою, її нереально було б зібрати в короткий термін.

Лікування Ганнусі потрібно було тут і зараз, не можна було більше втрачати час. Тоді батьки пішли іншим шляхом і поїхали в Запоріжжя до онколога-травника, який призначив дівчинці алкалоїди та багато інших препаратів. Після трьох місяців такого лікування дівчинці стало краще, батьки думали, що трапилось диво. Але в кінці грудня стан здоров'я Ганнусі різко погіршився. Вона перестала їсти, ходила хитаючись, її мова стала незрозумілою. Зробили повторне МРТ і виявилося, що пухлина значно виросла. Коли Ганнусю поклали до Миколаївської лікарні, вона вже не могла ходити. Тато дівчинки знову взявся шукати клініку, де дитину візьмуть на променеву терапію.

На цей раз клініка в місті Рівне погодилися взяти Ганну на лікування. 27 січня дівчинку поклали в лікарню і почалося важке і довге лікування (30 променів). На той момент Ганнуся вже не ходила, не сиділа, самостійно не могла їсти, майже не розмовляла, лише плакала. Тільки в березні з’явилися поліпшення: дівчинка почала трохи ходити, сидіти і розмовляти. Після закінчення променевої терапії дитині призначили 6 курсів лікування «Темодалом». Три з них вже позаду. Наступний курс повинен початися цього місяця.

Для продовження лікування «Темодалом» потрібно 3 упаковки по 100 мг (5 100 грн за 1 упаковку) і 3 упаковки по 20 мг вартістю 1 237 грн за упаковку. Загальна вартість необхідних препаратів складає 19 012 грн. Але коштів у родини критично не вистачає, лікування потрібно продовжувати, тому родина звертається по допомогу до небайдужих людей. 

 

ПІБ: Старовойт Ганна Олександрівна, 27.08.2008 р.

Місто: Миколаїв

Діагноз: гліома стовбура головного мозку

ID: 1013
Підтримали
Благодійна допомога
20.08.2014 12:10
10000,00 грн.
Благодійна допомога
20.08.2014 12:09
8000,00 грн.
Володимир Т.
19.08.2014 23:26
4450,00 грн.
Александр Александр
19.08.2014 22:20
200,00 грн.
Благодійна допомога
19.08.2014 14:06
30,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Крізь сльози і біль – Давід бореться!
Підтримати
Здоров'я
Крізь сльози і біль – Давід бореться!
Крізь сльози, крізь біль – але цей хлопчик бореться і обов'язково переможе свою недугу! До 6 місяців він…
Тільки вперед! Ми все переможемо!
Підтримати
Здоров'я
Тільки вперед! Ми все переможемо!
Мирослава – довгоочікувана та єдина донечка в сімʼї, вона народилася передчасно на 34 тижні вагітності і…
Важкі випробування Олега. 2
Підтримати
Здоров'я
Важкі випробування Олега. 2
Коли маленькому Олегу виповнилося 8 місяців, його мама зрозуміла, що з сином щось не так – і її побоюван…
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
Підтримати
Здоров'я
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
"ЄВА" – це центр оздоровлення дітей та отримання послуг реабілітації з можливістю відпочинку та соціаліз…
Показати всі