Сонечко потребує ліків
Сонечко потребує ліків
Завершений

Сонечко потребує ліків

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.07.2014
Миколаїв
Завершений
Всього зібрано
37012,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
37012,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Маленькому сонечку Ганнусі Старовойт всього 5 років. Минулого року у Ганни виявили пухлину стовбура головного мозку. Зараз вона проходить черговий курс хіміотерапії. Переривати лікування вкрай безглуздо та небезпечно. Але коштів на ліки у її сім’ї вже немає. Дівчинка понад усе мріє бути здоровою і щоб її батьки були щасливими і не засмучувалися через її хворобу. Тож давайте всі разом допоможемо Ганнусі перемогти цю страшну хворобу та одужати!


У липні 2013 року батьки помітили, що у дитини виникли проблеми з диханням носиком, а потім почало косити очко. Батьки водили дівчинку по незліченних лікарнях, лікарі їй чомусь лікували кишечник, серце, нервову систему. А вірний діагноз ніхто не міг поставити. У серпні 2013 року стан дівчинки різко погіршився, почало паморочитися в голові, Ганнусю кидало в жар, а нестерпні головні болі не давали їй спати. У вересні лікарі направили дівчинку на МРТ головного мозку і була виявлена пухлина.

Батьки звернулися до інституту Ромаданова в Києві, лікарі відмовилися оперувати, пухлина виявилася неоперабельною. Назначили променеву терапію в Інституті Раку. Але в лікарню дівчинку не поклали, а направили лікуватися додому в Миколаїв. І знову батьки зіткнулися з проблемою, адже в Миколаєві променевого прискорювача немає, лікувати дитину там немає можливості. Ганнуся геть маленька і ніхто не хотів брати на себе відповідальність за подальше майбутнє дівчинки. Родина Старовойт зверталася в лікарні Рівного, Дніпропетровська, Харкова – і знову лунала відмова. Закордон також дзвонили, але необхідна сума для лікування була занадто високою, її нереально було б зібрати в короткий термін.

Лікування Ганнусі потрібно було тут і зараз, не можна було більше втрачати час. Тоді батьки пішли іншим шляхом і поїхали в Запоріжжя до онколога-травника, який призначив дівчинці алкалоїди та багато інших препаратів. Після трьох місяців такого лікування дівчинці стало краще, батьки думали, що трапилось диво. Але в кінці грудня стан здоров'я Ганнусі різко погіршився. Вона перестала їсти, ходила хитаючись, її мова стала незрозумілою. Зробили повторне МРТ і виявилося, що пухлина значно виросла. Коли Ганнусю поклали до Миколаївської лікарні, вона вже не могла ходити. Тато дівчинки знову взявся шукати клініку, де дитину візьмуть на променеву терапію.

На цей раз клініка в місті Рівне погодилися взяти Ганну на лікування. 27 січня дівчинку поклали в лікарню і почалося важке і довге лікування (30 променів). На той момент Ганнуся вже не ходила, не сиділа, самостійно не могла їсти, майже не розмовляла, лише плакала. Тільки в березні з’явилися поліпшення: дівчинка почала трохи ходити, сидіти і розмовляти. Після закінчення променевої терапії дитині призначили 6 курсів лікування «Темодалом». Три з них вже позаду. Наступний курс повинен початися цього місяця.

Для продовження лікування «Темодалом» потрібно 3 упаковки по 100 мг (5 100 грн за 1 упаковку) і 3 упаковки по 20 мг вартістю 1 237 грн за упаковку. Загальна вартість необхідних препаратів складає 19 012 грн. Але коштів у родини критично не вистачає, лікування потрібно продовжувати, тому родина звертається по допомогу до небайдужих людей. 

 

ПІБ: Старовойт Ганна Олександрівна, 27.08.2008 р.

Місто: Миколаїв

Діагноз: гліома стовбура головного мозку

ID: 1013
Підтримали
Благодійна допомога
20.08.2014 12:10
10000,00 грн.
Благодійна допомога
20.08.2014 12:09
8000,00 грн.
Володимир Т.
19.08.2014 23:26
4450,00 грн.
Александр Александр
19.08.2014 22:20
200,00 грн.
Благодійна допомога
19.08.2014 14:06
30,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Кураж: Mental Health 2
Підтримати
Здоров'я
Кураж: Mental Health 2
У серпні Кураж профінансує з прибутку проєкт у сфері ментального здоров'я «Мобільна психологічна бригада…
Хай працює лабораторія життя!
Підтримати
Здоров'я
Хай працює лабораторія життя!
Для порятунку нового життя все повинно бути готове завчасно!
Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!
Підтримати
Здоров'я
Запоріжжя. Військовий госпіталь, тримайся!
Мета цього проєкту: закупити в кабінет стоматології Запорізького військового госпіталя спеціальне обладн…
Helen Doron English допомагає Незламним
Підтримати
Здоров'я
Helen Doron English допомагає Незламним
"Англійська Хелен Дорон" приєднуються до благодійної ініціативи, щоб допомогти зібрати 100 мільйонів на …
Показати всі