SOS. Хмельницький міський перинатальний центр
SOS. Хмельницький міський перинатальний центр
Завершений

SOS. Хмельницький міський перинатальний центр

Розпочато: 19.08.2019
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
23187,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
23187,00 грн.

Про допомогу благають лікарі та батьки маленьких пацієнтів відділення інтенсивної терапії новонароджених Хмельницького міського перинатального центру. Це один із найпотужніших пологових стаціонарів Хмельниччини, в який скеровуються жінки з групи високого перинатального ризику зі складними акушерськими, спадковими та іншими патологіями та ускладненнями вагітності. Щороку в цьому медичному закладі на світ з'являється понад 3 000 малюків. Проте не всі одразу відправляються додому разом зі щасливими батьками.

Майже 10% дітей ще довгий час лікуються у відділенні інтенсивної терапії новонароджених, оскільки народилися передчасно, не можуть дихати та їсти самостійно, мають вроджені вади розвитку та інші проблеми зі здоров'ям. 

Саме в цьому відділенні працюють справжні чарівники та віртуози – неонатологи. Досить часто вони мають справу з дітками з екстремально малою вагою – від 500 г. Нам, звичайним людям, навіть важко уявити собі цих крихіток, а про те, щоб ввести катетер у ледь помітну вену або вставити трубочку в трахею для проведення штучної вентиляції й подумати страшно. Неонатологи справляються з цими та з багатьма іншими викликами впевнено та майстерно, володіють всіма необхідними знаннями та навичками, щоб дітки набирали вагу, якнайшвидше адаптувалися та видужували. Лікарям легко це робити, коли під рукою є все необхідне – складне медичне обладнання, витратні матеріали, ліки.

Але реалії українських пологових будинків зовсім інші. Медичного обладнання не вистачає, держава в змозі профінансувати лише заробітну плату медикам та мінімально необхідну кількість найважливіших лікарських препаратів. Не виключенням став і Хмельницький міський перинатальний центр, де на офіційних 6 ліжках відділення інтенсивної терапії новонароджених часто лікується 10-12 малюків; наявне медичне обладнання працює цілодобово; комплектуючі та витратні матеріали швидко вичерпують свій технічний ресурс та вимагають постійного оновлення. Але бюджетного фінансування не вистачає. Наразі у відділенні гостро стоїть питання придбання температурних датчиків для інкубаторів, датчиків до пульсоксиметрів, датчиків потоку для апаратів штучної вентиляції легенів. Їх відсутність негативно впливає на якість надання медичної допомоги малюкам та результати лікування.

Піклуючись про власних дітей та мріючи про їх здорову та щасливу долю, давайте не забудемо про крихіток, життя яких опинилося під загрозою. Кожен із нас може долучитися та подарувати їм шанс одужати, а неонатологам – гідно та якісно виконати свій лікарський обов'язок.

ID: 5333
Підтримали
Благодійна допомога
24.12.2019 21:01
197,78 грн.
Благодійна допомога
24.12.2019 18:38
78,41 грн.
Благодійна допомога
24.12.2019 18:27
101,92 грн.
Благодійна допомога
24.12.2019 18:17
76,37 грн.
Благодійна допомога
24.12.2019 16:08
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Лікування для маленького Іллі. 2
Підтримати
Здоров'я
Лікування для маленького Іллі. 2
Ілля після народження цілих 13 днів пробув під апаратом ШВЛ, 3 дні на неінвазивній вентиляції, а згодом …
Маленька леді потребує допомоги! 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька леді потребує допомоги! 2
Маленька принцеса, Злата, проходить свій унікальний шлях, сповнений труднощів та невпинної боротьби. Вон…
Терміновий апарат діагностики слуху дітей!
Підтримати
Здоров'я
Терміновий апарат діагностики слуху дітей!
Завдяки проєкту ми закупимо аудіометр для Словʼянської дитячої лікарні. Тільки за минулий 2022 рік у тут…
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
Підтримати
Здоров'я
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
"ЄВА" – це центр оздоровлення дітей та отримання послуг реабілітації з можливістю відпочинку та соціаліз…
Показати всі