Sound of Hope Vol.1
Sound of Hope Vol.1
Завершений

Sound of Hope Vol.1

Розпочато: 20.04.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
33880,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
33880,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Благодійний проект мережі лаунж барів L'Kafa-Café #Sound_of_Hope покликаний допомогти дітям із вадами слуху. В Україні сьогодні налічується 186 000 дітей-інвалідів з проблемами слуху. Кожна дитина, яка хоче розуміти світ, повинна чути. Слух пов'язує нас із рідними, близькими, друзями. Дозволяє сприймати звуки навколишнього середовища, музику. Він служить для прийому інформації, для оволодіння знаннями, для соціальної комунікації. Давайте разом подаруємо дітям радість почути цей світ!

Першою дитиною, якій завдяки проекту #Sound_of_Hope ми зможемо купити слухові апарати, став Кирило Дячук. У Кирила вада слуху вроджена. Перший тривожний дзвоник пролунав, коли йому виповнилося 3 роки. Мама Кирила побачила, що він недочуває, не реагує на звернення, не відповідає на запитання. Після неодноразових звернень до лікарів та багаторазових обстежень дитини, проблему зі слухом було виявлено тільки у звичайній обласній лікарні м. Біла Церква. Зовсім випадково тамтешній лікар звернув увагу, що дитина так на нього дивиться, наче зчитує з губ усі слова. І потім почалися перевірки під наркозом, страх і паніка за дитину! Після першого призначення слухових апаратів батьки Кирила придбали їх самостійно! Як згодом з’ясувалося, зовсім не ті, які були необхідні для повноцінного розвитку дитини! Йшли роки, дитина росла. Кирило почав все навкруги розуміти і у нього з’явилися зовсім недитячі питання: «Чому я? Що я поганого зробив, що я повинен носити апарати?»

Після садка Кирило навчається у спеціалізованій школі, бо він не потягнув би у своїх слухових апаратах навчання! Зараз із ним у класі навчаються діти, які зовсім не розмовляють, а спілкуються на жестах. Кирило кожного дня повертається додому сумним, бо для нього життя у повній тиші неможливе!

І мама Кирила вирішила, що поки не буде на 100% певна, що у її дитини немає жодного шансу на повноцінне життя, то і тоді не буде здаватися. І вона знайшла потрібні слухові апарати, які її син не хотів знімати, бо він не тільки все чув, але й розумів усе! А далі з’явилось болюче питання, де взяти кошти на їх придбання.

Минулого року у Кирила народився братик, і мама з малечею пішла в декретну відпустку. Батько хлопчика працює на заводі Антонова, отримує мізерну зарплатню. Хороші слухові апарати коштують дорого. Для сім’ї Кирила це великі та непідйомні кошти. «Дуже часто після випуску новин, де дітки потребують допомоги, висилали з чоловіком кошти хворим. Небагато, але ж, як кажуть, зі світу по нитці... Тепер і я прошу допомогти моєму синові!», – написала Ганна, мати Кирила, у своєму листі-зверненні.

До Благодійного проекту #Sound_of_Hope приєднався Центр слуху ТОВ "Беттертон" (слухові апарати "Starkey Hearing Technologies" США), який став Ангелом проекту та надає слухові апарати для діток по спеціальній ціні зі знижкою.

Кожен із вас може приєднатись до проекту. Треба тільки прийти в ресторан L'Kafa-Café на вулиці Гришка, 8-В, поспівати улюблені пісні в караоке та тим самим допомогти дітям. Всі кошти із вхідних квитків будуть направлені на проект. І ще ми розробили спеціальні футболки, які ви теж можете придбати в ресторані або на сайті http://lkafa-cafe.com.ua/ і тим самим підтримати #Sound_of_Hope.

 

ПІБ: Дячук Кирило Олександрович, 14.09.2006 р.

Місто: Київ

Діагноз: нейросенсорна туговухість 2,3 ступеня

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
L’KAFA CAFÉ
05.10.2015 10:59
9000,00 грн.
Благодійна допомога
02.10.2015 01:43
200,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2015 22:50
100,00 грн.
Благодійна допомога
29.09.2015 14:28
300,00 грн.
Благодійна допомога
28.09.2015 18:49
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Маленьке щастя мами і тата. 2
На 35-му тижні на світ з’явився Ігор. Проте пізніше Ігор перестав дихати, хлопчика забрали в реанімацію,…
Підтримати
Здоров'я
Реабілітаційний стіл для дітей
Паліативне відділення, що існує на базі Дитячої міської поліклініки №2 потребує обладнання для проведенн…
Підтримати
Здоров'я
Нове життя в новому році
Два роки поспіль новорічні свята Данило проводив у лікарні. З крапельницею біля ліжка замість ошатної ял…
Підтримати
Здоров'я
Хочу чути і бути почутою
Софія – одна донька в родині батьків, які не мають проблем зі слухом. До п'яти років вона розвивалась, я…
Показати всі