Sound of Hope Vol.2
Sound of Hope Vol.2
Завершений

Sound of Hope Vol.2

Розпочато: 18.01.2016
Львів
Завершений
Всього зібрано
42917,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
42917,00 грн.

Другий благодійний проєкт української мережі реcторанів-караоке L'Kafa-Café #Sound_of_Hope покликаний допомогти дітям із вадами слуху. У рамках соціальної програми в 2016 році мережа L'KAFA CAFE запускає річний проєкт допомоги дітям з вадами слуху. Суми з продажів страв та суми, зібрані з благодійних вечірок, йтимуть на допомогу дітям. Кожен місяць компанія буде виділяти суму на придбання слухового апарату для однієї дитини!

Ми цілком підтримуємо ініциативу компаніі і вдячні за соціальну відповідальність, адже в Україні сьогодні налічується 186 000 дітей-інвалідів з проблемами слуху. Кожна дитина, яка хоче розуміти світ, повинна чути. Слух пов'язує нас із рідними, близькими, друзями. Дозволяє сприймати звуки навколишнього середовища, музику. Він служить для прийому інформації, для оволодіння знаннями, для соціальної комунікації. Давайте разом подаруємо дітям радість почути цей світ!

Маленькі діти не можуть батькам пояснити, чого саме вони не чують, бо вони, в принципі, або в своєму житті взагалі не чули тих чи інших звуків або просто забули, що вони їх чули в 3-6-річному віці.

Так сталося і з 8-річною Сашенькою Сухоруковою.

Вона не розуміє, що погано чує. Бо в її світі вона так чула завжди, і в її розумінні що так, як вона чує, чують усі. І інших звуків, крім тих що вона чує, в природі не існує. Сашенька самостійно навчилася читати по губах, здогадуватися, що їй кажуть по змісту фраз, самостійно додумувала те, чого вона незрозуміла. І часто перепитувала.

Коли Олександрі поставили діагноз – двостороння сенсоневральна приглухуватість 2 ступеня , її мати не могла спочатку змиритися з діагнозом, адже їй здавалося, що лікарі помилилися, що такого в її сім’ї з її дитинкою не може бути. І як це, вона не чує? Ну може трішечки… але не настільки… але як вона стільки жила і не чула звичайного шелесту листя під ногами, шуму дощу за вікном, відкривання дверей і ще багато іншого. І так матері гірко і болісно від того, що вона, любляча матуся, стільки років не бачила, як ріднесенькій дитинці щодня доводиться жити, пристосовуючись до навколишнього середовища, щоб розуміти оточуючих.

Щоб полегшити дитині життя, щоб Саша могла розвиватися, навчатися та відчувати себе на рівні з однолітками, їй необхідні слухові апарати.

Слухові апарати підтягують лінію звуків до мовного бар’єру, забирають "загальмованість" та дають можливість чути ті звуки, які Сашенька взагалі не чула. У випадку неносіння слухових апаратів на обидва вушка дуже велика ймовірність того, що дитина втратить слух назавжди і перейде до світу глухонімих.

До Благодійного проєкту #Sound_of_Hope приєднався Центр слуху ТОВ "Беттертон" (слухові апарати "Starkey Hearing Technologies" США), який став Ангелом проєкту та надає слухові апарати для діток за спеціальною ціною зі знижкою.

Кожен із вас може приєднатися до проєкту. Треба тільки прийти у будь-який ресторан L'Kafa-Café та замовити страви зі спеціальною позначкою, і, звісно ж, кожного місяця приходьте на благодійні вечірки, співайте улюблені пісні в караоке та тим самим допомогайте дітям.

Деталі на сайті http://lkafa-cafe.com.ua/

 

ПІБ: Сухорукова Олександра Олегівна, 23.07.2007

Місто: Львів

Діагноз: двостороння хронічна сенсоневральна приглухуватість 2 ступеня

ID: 1931
Підтримали
L’KAFA CAFÉ
26.08.2016 13:47
6960,00 грн.
Александр Александр
25.08.2016 23:07
980,00 грн.
Благодійна допомога
16.08.2016 12:47
100,00 грн.
Lyudmila
05.08.2016 19:03
50,00 грн.
Александр Александр
24.07.2016 23:53
780,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Підтримати
Здоров'я
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Максимкові вже 8 років, у нього ДЦП. Він все розуміє, все показує, але нічого не може вимовити. Йому пот…
Ліки для Дарини
Підтримати
Здоров'я
Ліки для Дарини
У Дарини раннє органічне ураження ЦНС важкого ступеня, мікроцефалія. Дівчинка пройшла понад 25 курсів ре…
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Підтримати
Здоров'я
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Сашкові Чорномору 2 рочки, і в нього спастичний тетрапарез, вроджена вада головного мозку та вроджена мі…
Одужати і перемогти
Підтримати
Здоров'я
Одужати і перемогти
Ярина родом із Донецької області. Рідне місто під постійними обстрілами, старші брати дівчини захищають …
Показати всі